Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

nie chciałem tu zasiać fermentu swoim wpisem a trochę chyba przeze mnie stworzył się jakiś głupi podział.

 

Prostując :arrow: nie ma nic przeciwko upalaniu na parkingach, jak komuś to daje frajdę to nauka zawsze przy okazji tez jakaś z tego wypłynie i lepiej tam poćwiczyć poślizgi niż wcale.

 

Ja wbrem niektórym nie jestem wcale jakimś mega ogarniaczem, ale ja poprostu wolę ośnieżoną drogę do upalania, to sprawia mi banana na gębie zachowując max ostrożności wobec okolicy i innych. Kwestia wybrania nieużywanej drogi na odludziu i tyle, reszta to twoja blacha i zdrowie. Oczywiście nie raz poszedłem głębszym poboczem czy lekko krzaczkiem, do tej pory zwykle bez kosztowo choś nie zawsze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem tu zasiać fermentu swoim wpisem a trochę chyba przeze mnie stworzył się jakiś głupi podział.

 

Prostując :arrow: nie ma nic przeciwko upalaniu na parkingach, jak komuś to daje frajdę to nauka zawsze przy okazji tez jakaś z tego wypłynie i lepiej tam poćwiczyć poślizgi niż wcale.

 

Ja wbrem niektórym nie jestem wcale jakimś mega ogarniaczem, ale ja poprostu wolę ośnieżoną drogę do upalania, to sprawia mi banana na gębie zachowując max ostrożności wobec okolicy i innych. Kwestia wybrania nieużywanej drogi na odludziu i tyle, reszta to twoja blacha i zdrowie. Oczywiście nie raz poszedłem głębszym poboczem czy lekko krzaczkiem, do tej pory zwykle bez kosztowo choś nie zawsze :twisted:

 

Ale przyznaj :mrgreen: Zdjęcia są fajne :?: :cool: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, jakbyś miał jakieś zdjęcia jak Ania kręci beczkę Legacem z napisem Urban na szybie to poproszę na meila karatewesola@wp.pl albo PW info jak można się z Tobą skontaktować :mrgreen: pozdro i dzięki, że Ci się chce

PS pozdrawiamy wszystkich nowo poznanych 2.01.10 pod elektro worldem

Rom&Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz napisał/a:

przydały się dziś te sjsy, ułęże i inne parkingi

akurat ośką do tego w zakręcie bokiem zaczęło mnie stawiać dokładnie w drugą stronę niż zamierzałem skręcać wszędzie śnieg a zakręt zmrożony około 50-60kmh i udało się z przeciwskrętem i gazem pojechać tam gdzie zamierzałem..

ale gdyby coś jechało z przeciwka odpuściłbym walkę i po prostu pojechał prosto

 

 

 

i właśnie dlatego trzeba jeździć i jeździć i jeszcze raz na placach lotniskach i innych takich

 

 

yes,yes, yes jak taki jeden mawiał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, jakbyś miał jakieś zdjęcia jak Ania kręci beczkę Legacem z napisem Urban na szybie to poproszę na meila karatewesola@wp.pl albo PW info jak można się z Tobą skontaktować :mrgreen: pozdro i dzięki, że Ci się chce

PS pozdrawiamy wszystkich nowo poznanych 2.01.10 pod elektro worldem

Rom&Ania

No problemo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może się trochę zrehabilituję za ostatnie moje drobne złośliwostki ( :mrgreen: )

 

Wrzuciłem film z ostatniego wypadu w góry. Kilka screenów na zachętę.

 

screen1hz.jpg

 

screen2ml.jpg

 

screen3aa.jpg

 

screen4gg.jpg

 

screen5g.jpg

 

A tu link:

 

Mam nadzieję, że się będzie podobać. Pozdro. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...