Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem nadmierne rozpieszczanie ludzi i zwalnianie ich ze wszelkiego myślenia, nauki, rozsądku oraz odpowiedzialności nie prowadzi do niczego dobrego.

 

zgadzam się z 10000000% :mrgreen: wczoraj późno wieczorem wyjechałem sie poślizgać na jakimś parkingu, jadę sobie normalną drogą ostrożnie bo jednak z tego błota zaczął się robić lód i trzeba uważać i na siebie i na innych uczestnikow ruchu, a tu proszę ponad 100km/h wyprzedza mnie dostawczak :shock: zgroza, ale pewnie się potem chwalił że na zasnieżonej drodze wyprzedził sti :mrgreen: dobrze że mila prostą droge na hamowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem nadmierne rozpieszczanie ludzi i zwalnianie ich ze wszelkiego myślenia, nauki, rozsądku oraz odpowiedzialności nie prowadzi do niczego dobrego. I to chyba dotyczy wszelkich dziedzin życia - samochodów, programów komputerowych, palenia papierosów czy życia rodzinnego.
You can hang a big roger on it :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 5:14 pm ]

i na (chyba) pożegnanie białego w Wawie pojechałem zatankować, wyzerowałem licznik jak zwykle, tuz obok popegeerowskie pole, co robi za parking 1 listopada. Śnieg nawet nie deptany :shock: . Deep powder driving - nawet nie zauważyłem, jak stuknęło 12 mil :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu wszystkich właścicieli "osiek".

 

byłem ciekaw gdzie oni wszyscy byli kiedy spadło troche sniegu... :cool:

 

ale widze że fury uwolnione z zasp snieżnych :mrgreen:

 

to teraz troche słoneczka, czekamy na suchy asfalt i powrót wysokiej formy w udzielaniu się na naszym forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ciekaw gdzie oni wszyscy byli kiedy spadło troche sniegu...

 

Jak to gdzie - przez ten cholerny śnieg nie mogę wyjechać z garażu pod górkę i muszę brać urlop...

 

Ale poczekam tylko do maja i jak wyjadę moją furą z garażu, jak zaryczę wydechem i zadymię oponami to będzie mnie widać i słychać !!! Ja Wam jeszcze pokażę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaryczę wydechem i zadymię oponami to będzie mnie widać i słychać

 

z tego co pamietam jak mi dałeś rypa Skodą to z tych trzech rzeczy to jest jedynie "widać"... no i jedzie ta Skodzina całkiem żwawo więc jak dieslem na Ciebie trafie to udaje że Cie nie widzie :mrgreen:

 

na suchym oczywiscie bo na sniegu bedzie dyskoteka na zegarach i pojedynek na kontrole trakcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaryczę wydechem i zadymię oponami to będzie mnie widać i słychać

 

z tego co pamietam jak mi dałeś rypa Skodą to z tych trzech rzeczy to jest jedynie "widać"... no i jedzie ta Skodzina całkiem żwawo więc jak dieslem na Ciebie trafie to udaje że Cie nie widzie :mrgreen:

 

na suchym oczywiscie bo na sniegu bedzie dyskoteka na zegarach i pojedynek na kontrole trakcji :twisted:

 

:mrgreen: No masz rację, że zimą skoda nie ma się czym popisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...