Skocz do zawartości

Subaru diesel - pozytywne doświadczenia.


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trudno o brak optymizmu gdy zarówno produkt jak i gwarant zawodzi.

Hmmm... wiem, że piątek, wiem, że gorąco, ale i tak ni diabła nie mogę tego zrozumieć :biglol: :biglol: :biglol:
Mea culpa - pisząc musiałem odebrać telefon

 

 

Trudno posadzac mnie o brak optymizmu gdy produkt jak i gwarant zawodzi.

 

 

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne doświadczenia są naturalną spodziewaną konsekwencją nabycia nowego auta, raczej nie spodziewasz się że będzie on wiecznie uszkodony, co więcej nawet jeśli tak się stanie liczysz na gwaranta.

 

Oj, nie mówię, że było cały czas różowo... :mrgreen: Np. @Grzegorz Magdziarz mógłby Ci coś o tym opowiedzieć (bo wtedy poznał mnie od gorszej strony). Ale ja dopingowałem ASO (lub autrement dit wlazłem gdzie trzeba) zamiast strzelić focha i pisać w kółko jak mi źle :facepalm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma Forestera 09 SBD przebieg 370 tkm bez awari jedynie lozysko w ktoryms z kol wymienione. Dodam ze DPF jeszcze orginalny !!!! Ja jestem spokojny bo niby czemu nagle mialby sie rozwalic zadnych zmian chodzi jak zegarek. Zadnych klekotan cichutko dodam, ze zmiany oleju od poczatku z dotatkiem BG DOC

To rewelacja.

 

Moje propozycje-

Subaru diesel-wątek pozytywny

Subaru diesel-jestem zadowolony(zadowolona;))

.....nad innymi wciąż myślę ;)

 

Może zrobimy listę i zaglosujemy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale ja dopingowałem ASO (lub autrement dit wlazłem gdzie trzeba) zamiast strzelić focha i pisać w kółko jak mi źle   
 

 

widzę, że dokładnie wiesz jak było ze mną, pewnie w twojej głowie to była jedna wizyta w ASO i obrażony ketivv odjechał w siną dal  ;)

 

otóż było całkiem odwrotnie i pomimo ciągłych problemów z autem spokojnie czekałem na próby rozwiązania problemu przez ASO co kosztowało mnie zarówno czas jak i pieniądze (wielokrotnie wymiany oleju, czczenie "czystego" filtra DPF czy niepotrzebne wymiany filtra paliwa wszytko odpłatne) 

znosiłem z cierpliwością jednak działania ASO nie przynosiły żadnych pozytywnych skutków (błądzili po omacku) ostatecznie odmówiono mi dalszej pomocy

 

forum to miejsce wymiany informacji - doświadczeń, poglądów -  stąd też wspominam o moich doświadczeniach z Subaru Boxer Diesel tu na oficjalnym forum importera bo auto nabyłem w w ramach tejże oficjalnej sieci dystrybucji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru w dyszlu-gra i nie buczy :D

No dobra,zrobię ankietę na nowy tytuł,dotycczasowe propozycje to:

1."Boxer Diesel - pozytywnie"

2."Boxer Diesel - typ pozytywny"

3.Boxer diesel - i żyli długo i szczęśliwie...

4.Boxer diesel - sama przyjemność

5.Subaru diesel-wątek pozytywny

6.Subaru diesel-jestem zadowolony(zadowolona;))

 7.Subaru diesel-jestem/byłem/będę zadowolony

8.Subaru w dyszlu-gra i nie buczy

 

Czy coś jeszcze? Albo może coś przeredagować zanim wstawię do ankiety?

No chyba ze któryś z tytułów przyjmiemy od razu przez aklamacje tutaj.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, ty tu rządzisz. ;)

 

 

 

 

Wiem,stwarzam jednak pozory demokracji :biglol:  ;)

A więc:

1."Boxer Diesel - pozytywnie"

2."Boxer Diesel - typ pozytywny"

3.Boxer diesel - i żyli długo i szczęśliwie...

4.Boxer diesel - sama przyjemność

5.Subaru diesel-wątek pozytywny

6.Subaru diesel-jestem zadowolony(zadowolona;))

 7.Subaru diesel-jestem/byłem/będę zadowolony

8.Subaru w dyszlu-gra i nie buczy

9.SBD i … jadę dalej. 

pomijając moje własne propozycje najbardziej podoba mi się nr.3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję :

 

diesel - na zawsze razem :(

 

 

od kilku miesięcy próbujemy (tzn siostra próbuje a ja jej pomagam) sprzedać forka diesla 2011 i mimo że auto w 100% bezwypadkowe, bezstłuczkowe, silnik nie wymieniony, sprzęgło dalej fabryczne, kupione w Polsce, I właściciel to były może ze 3-4 tel i nikt nawet nie chciał go oglądać. Natomiast pierwszym pytaniem zawsze było czy silnik JUŻ wymieniony :( Chyba poszła gruba fama w świat i będzie bardzo trudno odzyskać stracone zaufanie.

 

Forka bardzo lubimy, bardzo dobrze się nim jeździ, jako kolejne też chcemy kupić Subaru Forester ale jak widać bardzo ciężko jest odmłodzić model wtedy kiedy przyjdzie na to ochota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,to przykre.Jednak myślę że każdy 4 letni samochód trudno sprzedać,ni to nowe ni to stare a cenę trzyma.Warto zostawić w rozliczeniu.

wszystko zalezy od ceny aczkolwiek uzytkownicy wersji zasilanych benzyna jakiegos duzego problemu ze sprzedażą swojego Subaru nie mają... Zostawienie w rozliczeniu to jedyna szansa na szybkie pozbycie sie SBD. Zreszta wystarczy wejsc na forumową giełdę . SBD perelki od pierwszego własciciela z pewną historią, bezwypadkowe wiszą miesiącami , ceny idą grubo w doł i nadal nikt nie chce kupić - smutne

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ale z autem z 2011 roku nie powinno być aż takich problemów. Poza tym, jak napisał Stach możesz zostawić w rozliczeniu kupując nowego Forka. No chyba, że aż tak mało proponują, że sam szukasz nabywcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...