Skocz do zawartości

Subaru diesel - pozytywne doświadczenia.


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ok :D

Dzięki; mam nadzieję, że nowy tytuł niesie prosty i nie dwuznaczny przekaz :)

 

W ramach tegoż tytułu aktualizacja-przebieg 112tys.,4 lata z hakiem,bez zadnych problemow (tfutfu;))wszystko fabryczne,śr. spalanie 6,6 ;) Póki co jest satysfakcja :)

Myślę że to już spore doświadczenie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Warto zajrzeć na zagraniczną stronę mobile.de. Zaznaczyć Subaru, silnik SBD, przebieg powyżej 150 tyś. Sami oceńcie jaki jest wynik. Jest jeden rodzynek z 370 tys przebiegiem (chyba na jednym silniku) ale reszta to przeważnie trupy....

nr aukcji 214767114 :)

 

Sam jeżdżę SBD z 2010, stosuje się do zaleceń jakie wyczytałem i jakie sam chcę stosować. Max 2000 obr jak jest zimny, min 2000 obr. jak jest ciepły, , sprawdzam olej co 2 tyg., co 15 tyś dolewam petro diesel turbo cleaner i advanced diesel fuel conditionel, leję tylko paliwa premium i...... czekam :D Zobaczymy ile wykręcę na tym silniku.

Edytowane przez slim2102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,to przykre.Jednak myślę że każdy 4 letni samochód trudno sprzedać,ni to nowe ni to stare a cenę trzyma.Warto zostawić w rozliczeniu.

Jest lepsze rozwiązanie, auto zostaje w rodzinie a ja za m-c przesiadam się ..... znów na diesla. Jedyną zmiana to z manuala na automat. Mimo przejechanych prawie 170tkm po 4 latach nie widzę lepszej opcji. No i teraz jeszcze ten ES☺

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm,to przykre.Jednak myślę że każdy 4 letni samochód trudno sprzedać,ni to nowe ni to stare a cenę trzyma.Warto zostawić w rozliczeniu.

Jest lepsze rozwiązanie, auto zostaje w rodzinie a ja za m-c przesiadam się ..... znów na diesla. Jedyną zmiana to z manuala na automat. Mimo przejechanych prawie 170tkm po 4 latach nie widzę lepszej opcji. No i teraz jeszcze ten ES☺

Gdyby w ofercie nadal było legacy to pewnie też bym się skusił na to samo Subaru.

 

Ostatnio wlałem dodatek firmy stp do diesla,samochód jakby odzyskał drugą młodość, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,ale jakie? :D

Archoil AR6400D / AR6800 lub 'Amsoil Diesel Injector Clean'. Z własnych doświadczeń wychodzi mi, że są najlepsze z obecnie dostępnych.

 

Do modów: ja tych środków nie produkuję ani żaden mój znajomy nimi nie handluje :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie to: Petro diesel turbo cleaner  i advanced diesel fuel conditionel. Polecił mi forumowicz z tego forum. Auto żyleta :) Za oba środki wraz z wysyłka wychodzi ok 190 zł. Z tego co udało mi się wyczytać w Internecie to nie miały one negatywnych opinii.   www.forte-nwe.pl 

Ja jestem zadowolony i mam choć trochę nadzieję że to zwiększy żywotność silnika, wtrysków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...