Skocz do zawartości

Subaru diesel - pozytywne doświadczenia.


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Parę dni temu odbieram telefon od żony i słyszę że cos ze sprzęgłem - o ku....  no to stało się pomyślałem fuckin' sbd  :wacko: !!!.........po chwili  okazało sie że gumowa osłona na pedale sprzęgła przetarła sie  i spadła wymieniłem na nową i dalej bez awarii  :)  - prawie 140tys ori sprzęgło ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu odbieram telefon od żony i słyszę że cos ze sprzęgłem - o ku....  no to stało się pomyślałem fuckin' sbd  :wacko: !!!.........po chwili  okazało sie że gumowa osłona na pedale sprzęgła przetarła sie  i spadła wymieniłem na nową i dalej bez awarii  :)  - prawie 140tys ori sprzęgło ......

 

To mi przypomniało smutny telefon od mojej żony: "słuchaj, powiesiłam się..."

 

Chodziło o zawiśnięcie progiem na krawężniku.

 

Ale w temacie: przy tym przebiegu, rozważyłbym prewencyjną wymianę dwumasy. Jeśli samochód ma skłonność do szarpania podczas ruszania z miejsca, rozważyłbym ją szybko ;)

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Parę dni temu odbieram telefon od żony i słyszę że cos ze sprzęgłem - o ku....  no to stało się pomyślałem fuckin' sbd  :wacko: !!!.........po chwili  okazało sie że gumowa osłona na pedale sprzęgła przetarła sie  i spadła wymieniłem na nową i dalej bez awarii  :)  - prawie 140tys ori sprzęgło ......

 

To mi przypomniało smutny telefon od mojej żony: "słuchaj, powiesiłam się..."

 

Chodziło o zawiśnięcie progiem na krawężniku.

 

Ale w temacie: przy tym przebiegu, rozważyłbym prewencyjną wymianę dwumasy. Jeśli samochód ma skłonność do szarpania podczas ruszania z miejsca, rozważyłbym ją szybko ;)

 

Odpukać nic nie szarpie także wstrzymam się z wymianą, jakoś czas temu "wgrałem" najnowszy soft sbd( bo ponoć lepszy) na pierwotnym było ok a teraz forek porusza się jakby plynniej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stachu, nie ściemniaj. Przecież ( jak każdy) rozleciał siè po 80 kkm, teraz przekroczyłeś 20 po remoncie lub wymianie ;)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

 

Weź mi nawet nie przypominaj,bo mi się nóż w kieszeni sam otwiera a stopy zwijają w pięści na samo wspomnienie panów Balkana i tego drugiego :biglol:

 

No dobra,idę sprawdzić olej bo momentami było dość szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś przekroczyłem 90kkm.

Wczoraj był na przeglądzie w ASO Koper i wszystko w jak najlepszym porządku - jedynie gumy łącznika stabilizatora z tyłu do wymiany (pierwsza wymiana części w tym aucie - oczywiście oprócz wycieraczek, filtrów i płynów eksploatacyjnych zgodnie z książką przeglądów).

Naprawdę lubię to auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...