Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi.Czyli realnie będzie mi palił jakieś pewnie 12-14 litrów.Kurna ,trochu dużo,SBD połowę tego

Prosiłem ,żeby nie odpowiadali Ci co jadą 30 jak jest 50 ,70 jak jest 90 i 90 jak jest 140 i potem piszą   8.8 średnia z 15tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.Czyli realnie będzie mi palił jakieś pewnie 12-14 litrów.Kurna ,trochu dużo,SBD połowę tego

Prosiłem ,żeby nie odpowiadali Ci co jadą 30 jak jest 50 ,70 jak jest 90 i 90 jak jest 140 i potem piszą 8.8 średnia z 15tys

FSBD palil srednio 8. FXT 12.

Moj pali 30 jak przyspieszam. Wiem bo to pokazuje telewizor po srodku samochodu...

Jak przyspieszam to pali 50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyspieszam to pali 50.

 

Strrrrrrrrasznie przyspieszasz! Widzisz, jakbys tak strasznie nie przyspieszal to by Ci palil mniej!

 

 

:)

 

 

 

Sorry za sprowadzanie tematu ad absurdum, ale juz po prostu nie wytrzymalem tych nieustannych utyskiwan, ze FXT pali za duzo...

Edytowane przez dpassent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem ,żeby nie odpowiadali Ci co jadą 30 jak jest 50 ,70 jak jest 90 i 90 jak jest 140 i potem piszą 8.8 średnia z 15tys

Gdzie prosiłeś, bo nie zauważyłem? :o

 

Spalanie mojego ci podałem, a jeżdżę w miarę przepisowo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jak przyspieszam to pali 50.

 

Strrrrrrrrasznie przyspieszasz! Widzisz, jakbys tak strasznie nie przyspieszal to by Ci palil mniej!

 

 

:)

 

 

 

Sorry za sprowadzanie tematu ad absurdum, ale juz po prostu nie wytrzymalem tych nieustannych utyskiwan, ze FXT pali za duzo...

Ale jak.zauwazyles moje wyniki sa znaczaco lepsze od potencjalnych utyskiwaczy wiec nie utuskuje lecz wymieniam poglady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADox: Bierz Trabanta! Mieszanka paliwową jest super no i skrzynia ma świetnie rozwiązanie czyli jak nie naciskasz gazu na 4-ti bieg to się rozłącza że by paliło mniej. Jest modne teraz ponieważ w BMW zastosowali ta technologią.

Edytowane przez T1sh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, na kilkunastokilometrowym odcinku w Warszawie (ze światłami, nie autostradą) uzyskałem 8,4! I to ze startu prawie zimnego (nie był całkiem zimny, ale na starcie z niebieską lampką) - czyli można, tylko trochę drętwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie led-ów , testował ktoś już takie ledy ? czy będe pierwszy ? :)

 

post-766-0-72375300-1428173951_thumb.jpg

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie led-ów , testował ktoś już takie ledy ? czy będe pierwszy ? :)

 

attachicon.gifSUBARU-forester-2013-2014-2015-.jpg

Panie prowadz. Toz to prawie jak mityczny samurajski katana ! Tylko jak przerobic to co mam czyli te 5-6 lampeczek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wynik jest wg komputera, z drugiej jechałem pod górę, z Wilanowa, z trzeciej - przy ustalonej prędkości wskazywał chwilowo poniżej 6 (jak był już ciepły). Jest jeszcze czwarta strona. Tydzień temu zostawiłem forka na przegląd i wziąłem zastępcze punto - mimo starań nie przekroczyłem 7. I jeszcze strona piąta - starczy raz depnąć by skoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w temacie led-ów , testował ktoś już takie ledy ? czy będe pierwszy ? :)

 

attachicon.gifSUBARU-forester-2013-2014-2015-.jpg

Panie prowadz. Toz to prawie jak mityczny samurajski katana ! Tylko jak przerobic to co mam czyli te 5-6 lampeczek ?

 

 

Nie mam tego jeszcze w ręce , mysle że w przyszłym tygodniu przyjdzie , to jest cały zestaw do zamontowania , wyjmujesz te czarne plastiki i wkładasz gotowe ledy z obudową w to miejsce , podłączasz instalację i ma byc , jak to w praktyce bedzie działać , nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie led-ów , testował ktoś już takie ledy ? czy będe pierwszy ? :)

 

attachicon.gifSUBARU-forester-2013-2014-2015-.jpg

Carfit, a skąd sie takie cuda bierze i ile dudków trzeba z sakiewki wysupłać ?

Jeśli wszystko zadziała OK - można by u Ciebie zamówić taki zestaw ??

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...