Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.autocar.co.uk/car-news/motor-shows-moscow-motor-show/new-aurus-firm-launches-russian-presidential-limousine

 

setki milionow na rozwoj auta, ktore i tak wyglada jak tania kopia RR... chyba tylko w Rosji i mozliwe... no moze jeszcze w Chinach :facepalm::toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sluf napisał:

Albowiem Rosja to nie kraj - to stan umysłu ;)

 

Drżyjcie i klękajcie narody, tak podziwiana tutaj Skoda dopiero na 5 miejscu wśród klientów indywidualnych :blink:

 

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,23836804,jakie-samochody-kupuja-polscy-klienci-indywidualni-w-czolowce.html

W lipcu. Wrócą z działek to sprzedaż skoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.09.2018 o 22:30, abecer napisał:

Polecam ;):wub:

DSC_0104-01.jpeg

 

 

Tak w nawiazaniu do gornego autka ;)

 

https://amp.timeinc.net/thedrive/news/23752/mad-scientists-graft-an-80s-mercedes-benz-190e-body-to-a-modern-c63-amg-chassis

message-editor%2F1537572408475-41382417_10160791202535511_7715557874205720576_o.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turbo napisał:

Żeby ta buda chociaż była ładna, a to się zestarzało że głowa mała...

Widziałem raz na żywo i powiem szczerze że wygląda niesamowicie.  Spoilery,  poszerzenie wyglądają bosko.  Wiadomo że nie każdemu się musi podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam przy drodze ktora prowadzi na tor wyscigowy 1/4 mili, to powoduje ze w bezdeszczowe weekendy mam sposobnosc ogladania parady podrasowanych aut wszelkiej masci - od aut rodem z lat 30-tych ubieglego wieku poprzez najnowsze super auta od Ferrari, Porsche, czy AMG... wszystkie te pojazdy maja wlasne brzmienie, i nie to zebym sie tutaj podlizywal - ale jakos dzwiek bulgotu Subaru jakos najbardziej do mnie przemawia.  V8 brzmia swietnie, ale jednak boxer subaru ma to cos co spowodowalo ze od 14 lat jestem przywiazany to tej marki.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

 

Przestań... zaraz wpadnie tu RSpsyhofan, nie pamiętam nicka i Cie zje za te herezje :twisted:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2018 o 16:52, Elvisiak napisał:

Ekscentryczny wybryk jako dodatek do napędu elektrycznego w hybrydzie, z prawdopodobnym krótkim bytem rynkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Korton napisał:

Co na zdjęciu jest dziwnego?

 

Nowe auto, pelny elektryk, a wlaczniki podgrzewania siedzen - rodem z "epoki kamienia lupanego" (podobnie jak w nowych Subarakach, btw)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FanSub napisał:

Ale jest jeszcze polityka...

Polityka, moim skromnym zdaniem głównie odpowiedzialna za ów ideologiczny boom, się zmienia (patrz wskazany przeze mnie wyżej artykuł z Polonia Christiana). Może być, że za 5 lat "okaże się", że pojazdy elektryczne to zło.

 

Edytowane przez subarutux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...