Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

pod nowym testem Zachar'a A klasy ciekawy post ktoś wkleił

3 miesiące temu nowa A klasa zapaliła się w środku i jechała jak płonąca pochodnia

w mediach nic, jakoś podejrzanie wyciszony temat

 

cytat z komentarzy YT

"Mnie najbardziej ekscytuje dlaczego nowy Mercedes A Klasa z przebiegiem niecałe 2000 km. eksplodował podczas normalnej jazdy autostradą A-2 na tempomacie w dniu 8 października i straciła w nim życie młoda dziewczyna - ogień buchnął z tych pięknych nawiewów w desce rozdzielczej. Niestety byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia. Oczywiście MB milczy, a sprawa nie ujrzała światła dziennego. "

 

N6sHiM_K5XrGTQzn17d6zVE7CjSgFZ_5urt4GLIk

 

 

 

 

a tutaj polskie realia sądownictwa

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/stop-vw-ukarane-za-afere-vw/65chbnt?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=moto&fbclid=IwAR0COuGowWiguFlqFVOoNs3_jvtY3Dgup628jlb5imsDGfeOE1GECwFXL8U

Edytowane przez kubanow
literówka
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubanow napisał:

pod nowym testem Zachar'a A klasy ciekawy post ktoś wkleił

3 miesiące temu nowa A klasa zapaliła się w środku i jechała jak płonąca pochodnia

w mediach nic, jakoś podejrzanie wyciszony temat

 

cytat z komentarzy YT

"Mnie najbardziej ekscytuje dlaczego nowy Mercedes A Klasa z przebiegiem niecałe 2000 km. eksplodował podczas normalnej jazdy autostradą A-2 na tempomacie w dniu 8 października i straciła w nim życie młoda dziewczyna - ogień buchnął z tych pięknych nawiewów w desce rozdzielczej. Niestety byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia. Oczywiście MB milczy, a sprawa nie ujrzała światła dziennego. "

 

N6sHiM_K5XrGTQzn17d6zVE7CjSgFZ_5urt4GLIk

 

 

 

 

a tutaj polskie realia sądownictwa

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/stop-vw-ukarane-za-afere-vw/65chbnt?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=moto&fbclid=IwAR0COuGowWiguFlqFVOoNs3_jvtY3Dgup628jlb5imsDGfeOE1GECwFXL8U

oooo kurde. Totalnie nic o tym nigdzie nie bylo wspomniane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, kubanow said:

pod nowym testem Zachar'a A klasy ciekawy post ktoś wkleił

3 miesiące temu nowa A klasa zapaliła się w środku i jechała jak płonąca pochodnia

w mediach nic, jakoś podejrzanie wyciszony temat

 

cytat z komentarzy YT

"Mnie najbardziej ekscytuje dlaczego nowy Mercedes A Klasa z przebiegiem niecałe 2000 km. eksplodował podczas normalnej jazdy autostradą A-2 na tempomacie w dniu 8 października i straciła w nim życie młoda dziewczyna - ogień buchnął z tych pięknych nawiewów w desce rozdzielczej. Niestety byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia. Oczywiście MB milczy, a sprawa nie ujrzała światła dziennego. "

 

N6sHiM_K5XrGTQzn17d6zVE7CjSgFZ_5urt4GLIk

 

 

 

 

a tutaj polskie realia sądownictwa

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/stop-vw-ukarane-za-afere-vw/65chbnt?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=moto&fbclid=IwAR0COuGowWiguFlqFVOoNs3_jvtY3Dgup628jlb5imsDGfeOE1GECwFXL8U

 

Bardzo smutny news. RIP dla tej dziewczyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włos się jeży. Ludzie podczas wojny tak w czołgach ginęli... 

Poważnie? Żadnego ciągu dalszego ze strony MB?  Nawet: "badamy, oficjalny komunikat wydamy po uzyskaniu konkretów"?

!...

 

Nawet przychodzi do głowy zamach

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kubanow napisał:

właśnie zniknął komentarz gościa co to wstawił w teście Zachara

 

tutaj jest jakaś mała wzmianka

 

https://kontakt24.tvn24.pl/samochod-zaplonal-i-uderzyl-w-bariery-na-a2-kierowca-nie-zyje,275736.html

 

zwróćcie uwagę że ani w tym tekście, ani w komentarzach nie ma żadnej wzmianki że to nowy mesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, gruba akcja z tym MB :o
Sprawa jednak może być zamieciona niestety pod dywan bo jednak gdyby tylko sama informacja rozeszła się w mediach wizerunkowo by bardzo oberwali

Aż dziwne że rodzina tego nie naglasnia 

Może ktoś im szybko to wybił z głowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

orurowanie moze i wyglada fajnie na terenowkach, ale... takie foty daja do myslenia...

 

 

avarijos-vietoje-5c35129999c81.jpg

Hmm...nie wydaje mi się, żeby zniszczenia były mniejsze bez tego orurowania. Tutaj widać zderzenie z innym pojazdem i czy miało ono te orurowanie czy nie, to passat byłby raczej podobnie skasowany, może ta terenówka mniej ciut ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 12:05, markos007 napisał:

O kurde, gruba akcja z tym MB :o
Sprawa jednak może być zamieciona niestety pod dywan bo jednak gdyby tylko sama informacja rozeszła się w mediach wizerunkowo by bardzo oberwali


Może ktoś im szybko to wybił z głowy..

 

Jacek Balkan w ostatnim wydaniu Motodziennika obiecał się zająć tą sprawą w najbliższym czasie:

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak idiotyczne, ze az na swoj sposob fajne :huh: :yahoo:

 

https://autogaleria.pl/nowosci/tuning-i-modyfikacje/suzuki-jimny-jak-mercedes-klasy-g-japonski-tuner-zestawil-ze-soba-swoje-dziela/

 

Btw, podobno na calym swiecie nowy Jimny rozchodzi sie jak cieple buleczki,  w niektorych krajach dilerzy powysprzedawali juz swoje kwoty z tego roku i producent nie wyrabia z zamowieniami...

 

10459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukson napisał:

Jeszcze? a w ogóle jest w planach 4 drzwiowy?

 

Na razie nigdzie nie widzialem takiej info, mysle ze gdyby sie okazalo, ze jest popyt na taka wersje, to by sie mogla pojawic...

 

 

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elvisiak napisał:

W Polsce podobno zaprzestali przyjmować zamówienia do 2020 roku na Jimny :) Podoba mi się ten trend, może będzie ciekawiej na drogach :)

Intersowalem sie tym jimnym w starym roku we wrzesniu/ pazdzierniku. Nie mieli jeszcze za duzo informacji, nawet ceny dobrze nie znali, nie szlo zamowic a juz mowili ze bedzie bardzo malo na polske. W listopadzie pod koniec mi oddzwonili, ze mozna zamowic ale w polsce jesszcze zadnej testowki nie maja. Jestem ciekaw czy w ogole teraz maja testowki. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, filipk93 napisał:

Intersowalem sie tym jimnym w starym roku we wrzesniu/ pazdzierniku. Nie mieli jeszcze za duzo informacji, nawet ceny dobrze nie znali, nie szlo zamowic a juz mowili ze bedzie bardzo malo na polske. W listopadzie pod koniec mi oddzwonili, ze mozna zamowic ale w polsce jesszcze zadnej testowki nie maja. Jestem ciekaw czy w ogole teraz maja testowki. 

Testówek pewnie nie mają, ale prasówki są na pewno, autokult.pl w tym tygodniu jedną odbierał na testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...