Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Blixten napisał:

No właśnie ! .... można było ustawiać czas gry oraz czas na odpowiedź :thumbup:

Całkiem niezłe, ale grać można tylko droidem ? 

 

Chyba nie. Wydaje mi się, że jest opcja (być może płatna) gry z "ludzkim" przeciwnikiem ^_^

 

6 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Swego czasu to na kurniku grało się w różne gry :D

 

Grało się :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... NAPRAWDĘ nie skrzypią mi hamulce choć jest tak wtedy gdy są rozgrzane. Dzisiaj zauważyłem, że mam przesmarowany ogranicznik drzwi od kierowcy. Czyżbym podczas przeglądu na 45kkm trafił na promocję smarowania :yahoo: i posmarowano mi Szarego Mnicha to tu to tam?! Oj... nie sprawdziłem pozostałych ograniczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 05:10, Łukasz Zioła napisał:

Pojawiło się nowe Subaru. Na razie tylko je dotknąłem, ale mam nadzieję, że po szybkim pakiecie startowym, będzie kolejnym moim wozidłem

IMG_20211118_203616.jpg

WIĘCEJ ZDJĘĆ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, piwozniak napisał:

kolega w stanie wskazującym ?

 

Teraz już tak. Po tym co sobie zadałem, muzyką i innymi środkami psychoaktywnymi.

 

Na jutro mam jeszcze lepszy pomysł - wyniosę składny fotel na podwórko-studnię i w nim spalę kolejne cygaro. Mam nadzieję że w kamienicy jest więcej aficionado którzy dołączą.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że mi przedwczorajsza wichura porwała trampolinę. Ta na szczęście nie zrobiła nikomu krzywdy, a sama jest zdewastowana, nie ma co zbierać.
Nie chciałem użyć kotew, żeby móc ją przestawiać i nie dobijać ogrodu/trawnika w jednym miejscu. I masz, tak to się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, B-52 napisał:

Że mi przedwczorajsza wichura porwała trampolinę. Ta na szczęście nie zrobiła nikomu krzywdy, a sama jest zdewastowana, nie ma co zbierać.
Nie chciałem użyć kotew, żeby móc ją przestawiać i nie dobijać ogrodu/trawnika w jednym miejscu. I masz, tak to się kończy.

Mojemu koledze, jeszcze w Irlandii, jak wichura porwała trampolinę to miał szkody w postaci nowiutkiej Skody Octavi sąsiada, jakieś szyby w paru domach...no i ten złom potem trzeba było ogarnąć a blisko domu to raczej nie wylądował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...