Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, B-52 napisał:

Ogarnianie złomu zajęło mi dzisiaj trochę dnia. Na szczęście za płotem przez który przeleciała nie ma nic i nikogo.

 

Kilka tygodni temu wiatr był tak silny, że prawie zdmuchnął metalową huśtawkę. Dobrze, że było to wieczorem i mogłem zareagować bo usłyszałem uderzenie

w barierkę a nie w nocy gdy spałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji,  że wątek covidowy jest zamknięty, wrzucam tutaj. Na netfliksie oglądnęliśmy francuską komedię na ten temat. Mimo, że generalnie ma śmieszyć, to ma też głębszą treść. Polecam. :ok:

20211121_220206.thumb.jpg.7a2b833eff5f7ff0aa2ceca969200bfd.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, przemekka napisał:

Z racji,  że wątek covidowy jest zamknięty, wrzucam tutaj. Na netfliksie oglądnęliśmy francuską komedię na ten temat. Mimo, że generalnie ma śmieszyć, to ma też głębszą treść. Polecam. :ok:

 

Jak znajdę chwilę czasu to obejrzę :), mam takie zaległości w oglądaniu filmów i seriali, że do końca roku nie wyrobię się :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemekka napisał:

Esteci trafili do strefy 51 czyli strefy superofftopu. ;)

 

 

Baaaa mało tego, tam jest jeszcze taki temat z tym, że dla Pań. I ciekawe czemu po tylu latach jest taka dysproporcja w ilości dodawanych postów? :biglol: Jednak coś w tym jest, że owszem są dwie płcie: piękna i ta druga :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sniło mi się, że zatankowałem 5 litrów ropy do mojego benzyniaka. Na szczęście miałem więcej benzyny w baku i nic się nie stało. Ale zaczął klekotać jak diesel. Musiałem wyjeździć.

Ale na drugi dzień - na jawie, czyli w realu - zdarzyło się, że tankowałem na nie testowanej stacji Petrokrak bo była po drodze. Ale ze na wylocie na Warszawę i dużo klientów to wjechale. No i 5,99zl za 95! Jak tankowałem to mnie coś zdziwiło... Aa no brak zapachu syntetycznej benzyny... Powąchałem końcówkę pistoletu - ropą jedzie. I jakby cienki czarny ślad na wlewie... Upewniłem się, że to 95. Przypomniał mi się sen.
Az obwąchalem dwa inne pistolety z 98, też bardziej ropą pachniały.
Chyba jednak mają brudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kiedyś kupił ruski motocykl K750, a że na wiosce nie miał pod ręką benzyny akurat, to zalaliśmy ropy plus co tam pod ręką było jakieś rozpuszczalniki. Ciężko było odpalić, ale jak odpalił to jechał, kopcił ale jechał. Takich sprzętów potrzebujemy w naszych czasach :) Ruski bokser dolnozaworowy idzie na czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jkarp napisał:

Wczoraj sniło mi się, że zatankowałem 5 litrów ropy do mojego benzyniaka. Na szczęście miałem więcej benzyny w baku i nic się nie stało. Ale zaczął klekotać jak diesel. Musiałem wyjeździć.

Ale na drugi dzień - na jawie, czyli w realu - zdarzyło się, że tankowałem na nie testowanej stacji Petrokrak bo była po drodze. Ale ze na wylocie na Warszawę i dużo klientów to wjechale. No i 5,99zl za 95! Jak tankowałem to mnie coś zdziwiło... Aa no brak zapachu syntetycznej benzyny... Powąchałem końcówkę pistoletu - ropą jedzie. I jakby cienki czarny ślad na wlewie... Upewniłem się, że to 95. Przypomniał mi się sen.
Az obwąchalem dwa inne pistolety z 98, też bardziej ropą pachniały.
Chyba jednak mają brudne.
 

Fuj, ochyda! Ale, że też trafiłeś na syntetyczną benzynę... Komuś w Polsce opłaca się ją robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Najwyraźniej źle odczytałeś moje intencje :)  

 

A właściwie, to co Ci się konkretnie nie spodobało w tym co napisałem ?  

 

Ah, znowoz brak emotikona z mojej strony :)

Nie mam najmniejszego problemu z Twoim postem, ale ze zyjemy w kraju gdzie IMHO prawa czlowieka akurat w tym temacie sa sprowadzone do "ideologii", temat jest kontrowersyjny :) Wiec bylo to na zasadzie: "No i zaraz sie zacznie" :)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piwozniak napisał:

 

Ah, znowoz brak emotikona z mojej strony :)

Nie mam najmniejszego problemu z Twoim postem, ale ze zyjemy w kraju gdzie IMHO prawa czlowieka akurat w tym temacie sa sprowadzone do "ideologii", temat jest kontrowersyjny :) Wiec bylo to na zasadzie: "No i zaraz sie zacznie" :)

Dla mnie jeszcze kilka lat temu ten temat też był kontrowersyjny, ale poobserwowałem, posłuchałem trochę, zrozumiałem, i dzisiaj nie mam problemu z tym, że ludzie są różni. 

Świat byłby fajny, gdybyśmy się wszyscy zaczęli wzajemnie szanować. :) 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nietolerancja gejów jest nietolerowana, to jak można jej nie tolerować, skoro zmusza się ludzi do tolerowania odchyleń, a nietolerancja nietolerancji jest nietolerowana mimo, że w dzisiejszych czasach sama w sobie odchyleniem jest.
W miejsce "tolerancja" można zamiennie wpisywać "szacunek".

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Aga napisał:

Mnie dwa dni ręka bolała. Wczoraj nawet dość mocno. Dzisiaj już totalnie nic mi nie jest, tzn. adekwatnie do wieku :lol:

Trochę wyrywam z kontekstu, ale dziś mi się przewinął obrazek idealnie pasujący do objawów :biglol:

7deyyaz47nu51.jpg.04a15e4d1dc2a9631a2484a97938d16e.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wypowiedzi @Dohtuhka przypomniał mi się dowcip.

 

Profesor kończy wykład dla studentów filologii polskiej: "Podsumowując, w języku polskim jest podwójne zaprzeczenie, które oznacza zaprzeczenie, ale też podwójne zaprzeczenie oznaczające twierdzenie. Jest także potrójne zaprzeczenie, oznaczające twierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego twierdzenia oznaczającego zaprzeczenie."
A na to student z ostatniego rzędu: "Dobra, dobra..."
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, subleo napisał:

W nawiązaniu do wypowiedzi @Dohtuhka przypomniał mi się dowcip.

 

Profesor kończy wykład dla studentów filologii polskiej: "Podsumowując, w języku polskim jest podwójne zaprzeczenie, które oznacza zaprzeczenie, ale też podwójne zaprzeczenie oznaczające twierdzenie. Jest także potrójne zaprzeczenie, oznaczające twierdzenie. Nie ma natomiast podwójnego twierdzenia oznaczającego zaprzeczenie."
A na to student z ostatniego rzędu: "Dobra, dobra..."

Ja do dzisiaj pamiętam wykład  Profesora automatyki: ".... więc może być; albo albo, albo lub." 

:biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że ruszają darmowe szczepienia na grypę dla wszystkich pełnoletnich, ja się zapisuję, ktoś jeszcze idzie?

https://www.medonet.pl/zdrowie,dzis-ruszaja-darmowe-szczepienia-przeciw-grypie-dla-osob-pelnoletnich,artykul,34225486.html

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...