Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

O jutro możecie być spokojni , właśnie trwała narada co do jutrzejszego dnia ;) dałem wskazówki jak klikać zawieszenie ;):)

post-766-0-89741800-1436043090_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki czy ktoś mi powie jak mozna właściwie opisać oes na szutsze z prędkością piechura gdzie tempem bojowym jedzie sie go 3 razy szybciej niekiedy zmuszając auto do skrętu z 50 metrów wczesniej mając na budziku 170 tylko po to zeby w niego trafić.Dla mnie to jakiś kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Carfit dał wskazówki RK co do setupu, to jutro na PS chłopaki 3 pkty wyciągną.

Hehehe, nie wiem czy słuchaliście radia, ale rozwalił mnie komentarz Tanaka na mecie przedostatniego odcinka dzisiejszej pętli "Fu*** the VW" to była reakcja na najlepszy czas, potem na TT przepraszał za to  :biglol:

Co jak co, to chłopak idzie niesamowitą bombą na odcinkach, jak się ogląda filmiki to aż ciary przechodzą, ponosi ogromne ryzyko, nie wierze, ,że Fiesta jest na równi z VW. Oby udało mu się wywalczyć podium, zasługuje na to

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając niektóre filmiki przypominają mi se czasy grupy B

 

"Nie wiecie co się tam dzieje - jedziemy 30 km w tłumie po obu stronach" - mówił po zakończeniu jazdy Maciek Szczepaniak.

Robert nam jeszcze wspominał ze był prawie pewien ze dwóch gości i ich ręce uderzył , kibiców jest multum ... I wszyscy nie do końca odpowiedzialni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lowa ode mnie bo zerwalem sie dzisiaj przed 6ta zeby dojechac na OESy z Wawy i wrocilem z nich o 23...

bylem na OS 11/14/16 i musze przyznac ze poki kibice nie zdazyli sie nawalic (tj. odcinki poranne) bylo wszystko ok... Safeciarze panowali nad tlumem, nikt nie wlazil na trase itp... Po przerwie serwisowej pojechalismy na OES14- oczywiscie dojechalismy do jakies drozki zablokowanej i dalej z buta... doszlismy do fajnego asfaltowego lacznika z nawrotem w szuter i mostka i co ? OS odwolany... chyba za to naprawde nalezy sie uklon w strone FIA czy chocby rodzimych sluzb- tyle ludzi uwazajacych sie za geniuszy i siadajacych na krzeselkach prawie na linii drogi to juz dawno nie widzialem... nie docieraly zadne argumenty, kazdy lazil jak chcial a wiszacy nad glowo helikopter pointowany byl niecenzuralnymi slowami... w gruncie rzeczy ciesze sie ze ten os odwolano bo przynajmniej banda tych wszystkich jemiolow dostala po dupie i moze wiecej nie przyjada robic bardachy...

OS16 - jakimis dziwnymi drogami lesnymi (nie majac mapy) udalo nam sie trafic na ta super hopke gdzie tanak latal niczym malysz... nie mniej jednak to co tam sie dzialo o g. 17-18 to typowy oberaz polskiego kibicowania... Polowa ludzi narabana tak ze spadaja na droge, druga polowa jest w trakcie mocnej libacji i nadrabia straty do kolegow... smialismy sie ze delegaci w helikopterze przelatujacy nad tym miejscem poczuli silna won alkoholu i dlatego sie kreca... Niestety- jaki jest polski kibic wszyscy dobitnie widzimy...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lowa ode mnie bo zerwalem sie dzisiaj przed 6ta zeby dojechac na OESy z Wawy i wrocilem z nich o 23...

bylem na OS 11/14/16 i musze przyznac ze poki kibice nie zdazyli sie nawalic (tj. odcinki poranne) bylo wszystko ok... Safeciarze panowali nad tlumem, nikt nie wlazil na trase itp... Po przerwie serwisowej pojechalismy na OES14- oczywiscie dojechalismy do jakies drozki zablokowanej i dalej z buta... doszlismy do fajnego asfaltowego lacznika z nawrotem w szuter i mostka i co ? OS odwolany... chyba za to naprawde nalezy sie uklon w strone FIA czy chocby rodzimych sluzb- tyle ludzi uwazajacych sie za geniuszy i siadajacych na krzeselkach prawie na linii drogi to juz dawno nie widzialem... nie docieraly zadne argumenty, kazdy lazil jak chcial a wiszacy nad glowo helikopter pointowany byl niecenzuralnymi slowami... w gruncie rzeczy ciesze sie ze ten os odwolano bo przynajmniej banda tych wszystkich jemiolow dostala po dupie i moze wiecej nie przyjada robic bardachy...

OS16 - jakimis dziwnymi drogami lesnymi (nie majac mapy) udalo nam sie trafic na ta super hopke gdzie tanak latal niczym malysz... nie mniej jednak to co tam sie dzialo o g. 17-18 to typowy oberaz polskiego kibicowania... Polowa ludzi narabana tak ze spadaja na droge, druga polowa jest w trakcie mocnej libacji i nadrabia straty do kolegow... smialismy sie ze delegaci w helikopterze przelatujacy nad tym miejscem poczuli silna won alkoholu i dlatego sie kreca... Niestety- jaki jest polski kibic wszyscy dobitnie widzimy...  

 

I tak to niestety jest. Nie powinniśmy na nic narzekać dopóki sami nie zaczniemy się odpowiednio zachowywać. Najpierw zróbmy porządek wśród kibiców. Ciekawe na kogo chcieliby winę zrzucić jeden z drugim zataczający się, gdyby rykoszetem dostał od pędzącej rajdówki... Nie żebym tego komukolwiek życzył oczywiście... Wiadomka, każdy lubi sobie podkręcić humorek i się zrelaksować, ale jednak więkoszość nie wie jak to zrobić z klasą i z umiarem.

 

To co, dzisiaj już pozostała rozsądna jazda w imię obrony 7go miejsca, nie? Zresztą Meeke też będzie chciał bezpiecznie dojechać, a Ostberg tym bardziej nie jest w stanie nadrobić 26sek, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gruncie rzeczy ciesze sie ze ten os odwolano bo przynajmniej banda tych wszystkich jemiolow dostala po dupie i moze wiecej nie przyjada robic bardachy...

Ja się nie cieszę, bo przyjechałem na rajd a nie na spacer po lesie ;). Specjalnie byliśmy wcześniej, żeby znaleźć ciekawe miejsce i później okazuje się, ze OS odwołany. Irytacja totalna.

Moim zdaniem winę ewidentnie w takich przypadkach ponosi organizator. Za mało safeciarzy, goście wzięci z przypadku, zabezpieczenie tras taśmami pozostawia wiele do życzenia. Na tak długim odcinku tylko 2 miejsca widokowe, więc się nie dziwmy że tłum walił tylko tu.

Po co zamykać 100km dróg dojazdowych? Każda ścieżka prowadząca do odcinka już kilka km wcześniej obsadzona policją. Zamknąć trzeba na 100m przed odcinkiem. Ludzie by sobie podojeżdżali bliżej, rozeszli się na całej długości i problemu by nie było. Kolejna sprawa to egzekwowanie biletów. Nikt kompletnie nad tym nie panuje, więc przychodzi banda nawalonych małolatów i tak się kończy. Ci co dali za wejściówki po kilkaset zł wiedzą jak się zachować, bo nie są ludźmi z przypadku.

Organizator poszedł na łatwiznę, zrobił po taniości przez co jest to duży niewypał. Wszędzie korki, policja stoi i dłubie w nosie zamiast pokierować ruchem. Pamiętam, że w 2009 roku tego problemu nie było. Były ogromne parkingi, więcej punktów. A w zeszłym roku i teraz jest po prostu źle. Wstyd mi przed obcokrajowcami i tyle...

 

A wracając do tematu, to szykuje się ciekawa końcówka, bo dawno nie było w czołówce tak małych różnic i tak wyrównanej walki w końcówce rajdu. Śniadanko i lecimy na Baranowo.

 

ROBERT GO!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byłem na WRC w Meksyku to organizatorzy pozwalali praktycznie na wszystko,byly darmowe autobusy dowożące pod sam OŚ, albo parkingi tuż obok, tłumy lokalnych .... i wszystko bez obciachu. Stali grzecznie w wyznaczonych miejscach i przy każdym zawodniku wiwatowali jakby chodziło o mecz reprezentacji Meksyku :)

Edytowane przez Than_Junior
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byłem na WRC w Meksyku to organizatorzy pozwalali praktycznie na wszystko,mogły darmowe autobusy dowożące pod sam OŚ, albo parkingi tuż obok, tłumy lokalnych .... i wszystko bez obciachu. Stali grzecznie w wyznaczonych miejscach i przy każdym zawodniku wiwatowali jakby chodziło o mecz reprezentacji Meksyku :)

Ale my jesteśmy w Polsce:-( tutaj bez wódy i browarów w ilościach hurtowych nie ma zabawy. Straszny wstyd i obciach. Ale tak było i zawsze juz będzie:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...