Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Further news from rally organisers: 'In the first section of the stage there were too many spectators who did not react to any instructions from the safety crew. In order to guarantee the safety of spectators and rally cars, the stage was cancelled.' 'Rally cars were diverted to the start of the next stage via an alternative route. The organisers adhered to these instructions in order not to have an incident of any kind.'

:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Further news from rally organisers: 'In the first section of the stage there were too many spectators who did not react to any instructions from the safety crew. In order to guarantee the safety of spectators and rally cars, the stage was cancelled.' 'Rally cars were diverted to the start of the next stage via an alternative route. The organisers adhered to these instructions in order not to have an incident of any kind.'

:facepalm: 

I właśnie dlatego dzis mamy relax ;)

post-766-0-91085900-1436018927_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na oficjalne info, ale z racji tego, że problem z opanowaniem tłumu był na początku odcinka, to wcale mi nie żal organizatorów, którzy poblokowali jak najwięcej dróg i zrobili tylko 2 strefy kibica.... sami sobie strzelili w kolano, przez swoją chciwość, myśleli, że zepchną jak najwięcej ludu do 1-2 stref i uda im się opanować taki tłum.

 

Oczywiście też mogło wyjść to czego się obawiałem, czyli typowy "kibol" nachleje się, słoneczko przygrzeje i ma wszytkich w dupie i wie wszystko najlepiej.

Szkoda mi tylko prawdziwych kibiców, którzy wybrali ten odcinek i specjalnie czekali na niego, żeby potem zdążyć na Baranowo, które zamykają już za 2 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Further news from rally organisers: 'In the first section of the stage there were too many spectators who did not react to any instructions from the safety crew. In order to guarantee the safety of spectators and rally cars, the stage was cancelled.' 'Rally cars were diverted to the start of the next stage via an alternative route. The organisers adhered to these instructions in order not to have an incident of any kind.'

:facepalm: 

I właśnie dlatego dzis mamy relax ;)

attachicon.gifimage.jpg

 

Żywiec? przecież tego się pić nie da! to jest robione z galarety i zalewane wodą i spirytusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff nie ma jak w domu ;)

 

Odpuszczam jutrzejsze OSy. Dwa dni na tym słońcu to naprawdę przegięcie. Nie chcę marudzić ale słońce było największym problemem ;) Już wolałbym jakiś deszczyk.

 

Dzięki naszej niezrównanej ekipie forumowej udało się obejrzeć całkiem sporo odcinków - 7, bo jeden nam odwołali ;) Oczywiście tak jak się spodziewałem używając jakiejkolwiek innej mapy niż tej dostarczonej przez organizatora bez problemu dało się dojechać do odcinków. Mam wrażenie, że zamiast w nieudolny sposób blokować dojazdówki należało tych ludzi posłać na OSy żeby pilnowali i ustawiali ludzi.

To był rajd gdzie widziałem chyba najmniej safety na odcinkach w mojej ~15 letniej historii oglądania rajdów. Jak na tylu spodziewanych kibiców safety było stanowczo za mało.

Byliśmy na tym 14 OSie. W tym miejscu gdzie staliśmy nie było jakiegoś wielkiego problemu ale faktycznie ludzie stali za blisko trasy. Przyjechał delegat i przy pomocy @@gendziu,  odsunęli towarzystwo na krzesełkach od trasy. Nie wiem co musiało się dziać dalej ale chyba było słabo bo Radio Rajdowe rzuciło newsa, że FIA pogroziła PZM odebraniem RSMS w przyszłym roku w związku ze złym zabezpieczeniem odcinków. 

Nie widzieliśmy co prawda jakiegoś typowego cebulakowego chlewu po pijaku ale jak mówiłem - nie byliśmy w miejscach wytyczonych przez organizatora.

 

Teraz co do samego ścigania.

 

Kubica - ogromny plus! Tempo bardzo dobre. Przykład - Staliśmy w bardzo ciekawym miejscu  gdzie długi szybki prawy łuk przechodził w lewy nawrót. Byłem bardzo ciekaw jak Robert poradzi sobie z tym nawrotem - poszło świetnie. To był zdaje się ten odcinek gdzie Robert był 2 :) Osobista satysfakcja jest za jego przewagę na Ostbergiem ;) 

VW - inna liga

Tanak - No tutaj to już kompletny kosmos. Optycznie mega szybko chociaż widać, że idzie o życie podczas gdy VW jedzie swoje.

Hołek - proszę go nie skreślać. Wyniki są słabe to fakt ale wierzcie mi - te auto to jakaś kupa niestety :( Widać, że jest wyraźnie słabsze od czołówki w klasie. Naprawdę ktoś tu sądzi, że Maciek Oleksowicz jest po dwóch dniach minutę przed Hołkiem bo jest lepszym kierowcą? To chyba jakiś żart.

 

Tyle na szybko. Bardzo dziękuję dla całej forumowej ekipy za dwa mega fajne dni.

 

P.S.

HOŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!

 

:)

 

P.S.2.

AAAA i byłbym zapomniał. Oddzielny plus dla kółka gospodyń które zorganizowały grilla na odcinku "Świętajno". Karkówka i boczek po 4 pln + napoje z lodówki wygrały ten rajd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...