Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele tlumikow ktore sa w ofercie roznych tunerow brzmi dosyc wulgarnie i szczeniacko. Trzy przyciagnely moja uwage, moim zdaniem brzmia niezle:

 

Oryginalna czesc STI, do sporwadzenia z Japonii, droga jak czort:

 

Wloski inoxcar:

 

oraz amerykanski Perrin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perrin - ten chyba najladniej, oryginalny STI szalu nie ma.

 

Fakt, STI nie rozni sie az tak bardzo od standardowego tlumika, na dodatek kosztuje 1190 Eur, nie liczac kosztow wysylki, VAT-u i cla: http://www.japanpart...&maker=4=

 

Troche droga zabawa.

Edytowane przez sewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli już jesteśmy przy video klipach to zamieszczę jeszcze jeden. To jest recenzja robiona przez jakąś grupkę Holendrów która jakimś trafem ma dostęp do wszystkich fajnych samochodów o jakich można pomarzyć. Chłopak który prowadzi jest naprawdę niezłym kierowcą, to nie jest komercyjna recenzja więc warto zobaczyć. Dzwięk w kabinie jest standardowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tlumikow ktore sa w ofercie roznych tunerow brzmi dosyc wulgarnie i szczeniacko. Trzy przyciagnely moja uwage, moim zdaniem brzmia niezle

 

To naprawde bardzo subiektywna sprawa + jakosc dzwieku na filmiku. Dla mnie numero uno to wydech Milltek'a:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak to zupełnie inne brzmienia od boxerów z kolektorem nierównoległościowym. Mi jednak bardziej podoba się to dawne "pierdzenie".

 

Nie wiem, czy już ktos tu pisał, ale dzisiaj z TopGear'a dowiedziałem się, że na mocy umowy między Toyotą a Subaru Gt86 do BRZ będzie produkowanych 90 / 10.

No i jeszcze ostro nabijali się z Imprez, jako samochodów dla "karków" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GC8 - debesciak!

 

 

p.s. dzieki za linka, z przyjemnoscia przeczytalem... i znow tak mi teskno za moim GT'eczkiem, ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje odczucie jest nastepujące... wole BRZ od STI.. satysfakcja z prowadzenia podobna/ spalanie mniejsze, lans ten sam lub jeszcze wiekszy, koszty mniejsze wiec... jest to mój faworyt... niech tylko dzieci dorosną bede im pozyczał...:) no chyba ze wał w SBD mnie dobije psychisznie na tyle, ze odejde od SUBARU na zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BRZecie idzie się zakochać, układ kierowniczy, zawias łatwość jazdy bokiem wyczucie samochodu.

Auto jest naprawdę super fajne. Nawet wybaczam mu tego, że brakuję napędu na jedną oś.

 

Po odpięciu przeszkadzaczy faktycznie super łatwo iść bokiem.

 

Bardzo fajnie zestrojony zawias który nie jest za twardy, do tego fenomenalne fotele.

Zakochałem się od pierwszej jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...