Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, no dobra na pelnym ekranie faktycznie widac jak sie rozpedza od 200 do 230, zwracam honor, ale tempo w jakim to robi, nie nazwalbym, ze idzie...

 

Na szóstym biegu auto faktycznie jest wolne; jednak poniżej przyspieszenie jest niezłe. Jak już wspominałem, dane od 0-100km/h nie do końca oddają rzeczywistość, ponieważ na krótko przed 100 trzeba wrzucić trójkę. Na dodatek przy lekko mokrej nawierzchni nawet na dwójce można stracić na chwilę przyczepność. Od 100-170 auto jest bardzo żwawe, dalej jeszcze nie próbowałem.

 

Co do dźwięku zaś...w kabinie jest głośno ale na zewnątrz niewiele słychać...ma to swoje złe ale też i dobre strony: wieczorem można 'wdepnąć' nie budząc jednocześnie sąsiadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie - BRZ krolem swiatel nie zostanie , wiekszosc 3.0diesli odstawi go na prostej...

 

Nie da sie ukryc ze to sluszna uwaga. Jest takie ladne powiedzenie po angielsku "a bite to match the bark'. W przypadku BRZ znajduje ono zastosowanie. Tym niemniej opcje wymiany beda; moij belgijski dealer pokazal mi ostatnio wydech robiony dla BRZ przez wloska firme inox. Czesc bedzie dostepna w salonach subaru za 725 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie - BRZ krolem swiatel nie zostanie , wiekszosc 3.0diesli odstawi go na prostej...

 

I nie do tego służy, najbardziej pasuję opinia Clarcsona do tego:)

 

Co z tego, że ten Diesel Cię odstawi jeśli ty będziesz radośnie latać bokiem nie przekraczając przepisów i czytając książkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie - BRZ krolem swiatel nie zostanie , wiekszosc 3.0diesli odstawi go na prostej...

 

Jak czytam takie rzeczy to się zastanawiam czy to post zaczepny, czy ktoś stara się tylko pokazać, że nie rozumie sensu powstania, istnienia i zakupu samochodów, kótre choć nie najszybsze, najpraktyczniejsze, najpojemniejsze, ekologiczne czy ekonomiczne to są obiekatami westchnień i tworzą historię motoryzacji w przeciwieństwie do nudnych dupowozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze i slinie sie...

 

 

Kiedy odbierasz?

 

 

Do Plejad dasz rade?

 

Narazie nie wyglada na to, zeby ktos chcial odkupic ode mnie Szuge wiec chyba jeszcze troche potrwa zanim nastapi wymiana ;) Tym bardziej, ze z kazdym dniem coraz mniej moge za nia zawolac, a wiec tez coraz trudniej bedzie pokryc roznice w cenie :)

 

Najwyzej sprobuje jeszcze raz wbic sie Szuga do 10ki w generalce, nawet jak bede startowac jako "gosc" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie - BRZ krolem swiatel nie zostanie , wiekszosc 3.0diesli odstawi go na prostej...

 

Jak czytam takie rzeczy to się zastanawiam czy to post zaczepny, czy ktoś stara się tylko pokazać, że nie rozumie sensu powstania, istnienia i zakupu samochodów, kótre choć nie najszybsze, najpraktyczniejsze, najpojemniejsze, ekologiczne czy ekonomiczne to są obiekatami westchnień i tworzą historię motoryzacji w przeciwieństwie do nudnych dupowozów.

Pewnie chodzi o to, by pokazać, że BRZ nie jest i nie będzie szybkim autem na jazdę na wprost bo go diesel odstawi (i jak komuś imponuje tylko czas do setki to niech go nie kupuje), ale jest to auto które daje mnóstwo przyjemności z jazdy, a tego diesle nam nie zapewnią :)

 

 

Co do gadania o 3 litorywch dieslach, polecam film z Timem Schrickiem, od 2.44 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niedługo będzie mi dane polatać BRZ`tem.

 

Już mnie ręce świerzbią :mrgreen:

 

Kupujesz czy na razie bedziesz testowal?

 

Testy testy i jeszcze raz testy :mrgreen:

 

Dobrze widzę, że Ty już masz BRZ? Wersja EU czy UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie - BRZ krolem swiatel nie zostanie , wiekszosc 3.0diesli odstawi go na prostej...

 

Jak czytam takie rzeczy to się zastanawiam czy to post zaczepny, czy ktoś stara się tylko pokazać, że nie rozumie sensu powstania, istnienia i zakupu samochodów, kótre choć nie najszybsze, najpraktyczniejsze, najpojemniejsze, ekologiczne czy ekonomiczne to są obiekatami westchnień i tworzą historię motoryzacji w przeciwieństwie do nudnych dupowozów.

A mi sie wydaje ze Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Przeczytaj kilka postow wyzej o czym była dyskusja ( jako ze masz problemy z czytaniem to Ci podpowiem - dyskusja była na temat elastycznosci i osiągów BRZa ) dlatego tez napisalem, że jesli ktos poszukuje auta ktore bedzie szybko przyspieszac to BRZ nie jest najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna słuszna wersja:)

 

:-) https://docs.google....dit?usp=sharing

 

To byl jeden z pierwszych modeli sprowadzonych do Belgii w 2012r. Ktos kupil go w salonie po czym postanowil wymienic na Mercedesa AMG...taki hobbysta ze sporym kontem bankowym. Auto kupilem z 4000km przebiegu, swoje poprzednie zostawiajac w rozliczeniu. Ciekaw jestem jak ocenisz pierwsza jazde. Ja wlasciwie nie przypuszczalem ze go kupie, wpadlem do salonu na jazde probna. Potem byla kolejna...jeszcze jedna...no i tak juz zostalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna słuszna wersja:)

 

:-) https://docs.google....dit?usp=sharing

 

To byl jeden z pierwszych modeli sprowadzonych do Belgii w 2012r. Ktos kupil go w salonie po czym postanowil wymienic na Mercedesa AMG...taki hobbysta ze sporym kontem bankowym. Auto kupilem z 4000km przebiegu, swoje poprzednie zostawiajac w rozliczeniu. Ciekaw jestem jak ocenisz pierwsza jazde. Ja wlasciwie nie przypuszczalem ze go kupie, wpadlem do salonu na jazde probna. Potem byla kolejna...jeszcze jedna...no i tak juz zostalo :)

 

Pogratulować pewnie jesteś właścicielem pierwszego używanego BRZta w Europie:)

Testy będą długie i dokładne ale jestem tak pozytywnie nastawiony do tego samochodu, że na pewno nie będą subiektywne:)

 

Ładnie koleś szaleje zamienił BRZta na AMG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam film z Timem Schrickiem, od 2.44 B)

 

We wszystkich tych testach dla mnie najważniejszym wyznacznikiem jest ten niewymuszony, całkowicie naturalny uśmiech na twarzy i dźwięki jakie wydają testujący gdy brak im słów aby wyrazić radość z jazdy tym autem. :D

 

A mi sie wydaje....

 

Masz racje. Nie będę dyskutował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...