Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

W markach premium liczy się głównie... marka, a nie (..) jak co jeździ.

Najróżniejsze badania potwierdzają powyzsze rozumienie definicji "premium".

Dla mnie osobiście (..) ważniejsze jest "premium" prowadzenie w różnych warunkach. To kryterium XV zdecydowanie spełnia :wink:

Czyli, jeżeli jazdę/prowadzenie Subaru oceniamy na 'premium', a jednocześnie w markach 'premium' jak co jeździ się nie liczy, to możemy wywnioskować, że Subaru nie jest marką 'premium' :roll: :?:

 

W świetle GREGG'a definicji bardzo mnie ten fakt cieszy, gdyż wolę być posądzany o subaroholizm niż o snobizm ;)

 

brzęczenie blach drzwi i progów (tam popukałem) pewnie oznacza że (..) na autostradzie nie ma konieczności podtrzymywania rozmowy z pasażerem.

Podczas podróży z żonką, może być to wielką zaletą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle GREGG'a definicji bardzo mnie ten fakt cieszy, gdyż wolę być posądzany o subaroholizm niż o snobizm ;)

 

Hmmm, troszkę dziwne rozumienie słowa 'premium' :?

Tzn., ze wszyscy jeżdżący BMW czy innym Audi - to snoby??

 

Zresztą, tak naprawdę to nie rozumiem kompletnie, czemu ta dyskusja zeszła na temat marek premium? Co byśmy tu nie napisali, nie wymyślili, może nawet podamy wzór matematyczny - to Subaru marka premium po prostu nie jest.

Kochamy je wszyscy za coś innego, niż prestiż itd. Po co te wszystkie porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle GREGG'a definicji bardzo mnie ten fakt cieszy, gdyż wolę być posądzany o subaroholizm niż o snobizm ;)
Hmmm, troszkę dziwne rozumienie słowa 'premium' :?

Tzn., ze wszyscy jeżdżący BMW czy innym Audi - to snoby??

 

Amstaff23, moja powyższa wypowiedź, była tylko przykładem, że poprzez sprytne rozumowanie zawsze można 'odwrócić kota ogonem'.

 

Zupełnie nie zgadzam się z uwiarygodnioną przez Dyrekcję definicją zaproponowaną przez GREGG'a.

 

A rozsądny kierowca, BMW nie kupuje dla marki, tylko dla rozwiązań, które oferuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle GREGG'a definicji bardzo mnie ten fakt cieszy, gdyż wolę być posądzany o subaroholizm niż o snobizm ;)
Hmmm, troszkę dziwne rozumienie słowa 'premium' :?

Tzn., ze wszyscy jeżdżący BMW czy innym Audi - to snoby??

 

Amstaff23, moja powyższa wypowiedź, była tylko przykładem, że poprzez sprytne rozumowanie zawsze można 'odwrócić kota ogonem'.

 

Zupełnie nie zgadzam się z uwiarygodnioną przez Dyrekcję definicją zaproponowaną przez GREGG'a.

 

A rozsądny kierowca, BMW nie kupuje dla marki, tylko dla rozwiązań, które oferuje !

 

poważnie? to ciekawe czemu samo bmw ogłosiło jakiś czas temu, że z ich badań wynika, że "80% klientów decydujących się na model serii 1 nie wie, że auto ma napęd na tylne koła" :mrgreen: no i myślę, że Dyrekcja siedząc już trochę w biznesie samochodowym wie, co mówi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie? to ciekawe czemu samo bmw ogłosiło jakiś czas temu, że z ich badań wynika, że "80% klientów decydujących się na model serii 1 nie wie, że auto ma napęd na tylne koła"

 

Bo kobiety tak ogólnie maja ciut mniejsza świadomość motoryzacyjną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja jest w standardzie wersji XE - nie wymaga dopłaty. Wieczorem, jak nie przysnę :wink: wrzucę kilka zdjęć ekranu komputera pokładowego, który przekazuje info w języku polskim :)

XV to naprawdę fajne japońskie ale jednak bardzo europejskie auto. Zrobiłem nim dziś z 50 km i muszę powiedzieć, że to najprzyjemniej prowadzące się Subaru (w moim odczuciu). Rewelacyjny, bezpośredni układ kierowniczy (przy 130 km/h czułem opór na kierownicy przy zmianie pasa, idealnie wyczuwałem drogę. Jest bardzo cicho, o czym już pisałem. Audio gra przyjemnie. Nie jestem melomanem, ale podobało mi się. Uważam, że ten samochód to przełom w Subaru (zdecydowanie na korzyść), nie wymaga "specjalnej troski" i "specjalnych umiejętności". Jest bardzo przyjazny dla użytkowników wszelkiej maści. Starzy wyjadacze uturbionych potworów mogą narzekać, że nie ma 300 koni :mrgreen: ale w tym celu produkowany jest WRX STI 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja jest w standardzie wersji XE - nie wymaga dopłaty. Wieczorem, jak nie przysnę :wink: wrzucę kilka zdjęć ekranu komputera pokładowego, który przekazuje info w języku polskim :)

XV to naprawdę fajne japońskie ale jednak bardzo europejskie auto. Zrobiłem nim dziś z 50 km i muszę powiedzieć, że to najprzyjemniej prowadzące się Subaru (w moim odczuciu). Rewelacyjny, bezpośredni układ kierowniczy (przy 130 km/h czułem opór na kierownicy przy zmianie pasa, idealnie wyczuwałem drogę. Jest bardzo cicho, o czym już pisałem. Audio gra przyjemnie. Nie jestem melomanem, ale podobało mi się. Uważam, że ten samochód to przełom w Subaru (zdecydowanie na korzyść), nie wymaga "specjalnej troski" i "specjalnych umiejętności". Jest bardzo przyjazny dla użytkowników wszelkiej maści. Starzy wyjadacze uturbionych potworów mogą narzekać, że nie ma 300 koni :mrgreen: ale w tym celu produkowany jest WRX STI 8)

 

 

Jeżeli układ kierowniczy/przekładnia jest podobna do tej z obecnego OBK to byłbym bardzo ostrożny z tak daleko idącymi werdyktami po przejechaniu 50km. Zobaczymy jak będzie po 20 - 30k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli układ kierowniczy/przekładnia jest podobna do tej z obecnego OBK to byłbym bardzo ostrożny z tak daleko idącymi werdyktami po przejechaniu 50km. Zobaczymy jak będzie po 20 - 30k km.

Co Adam masz na myśli pisząc o obecnym OBK ?

 

Dla mnie właśnie układ kierowniczy /bezpośredniość, czucie drogi/, pomimo, iż w nowych LEG/OBK/FOR wspomagany elektrycznie, jest w Subaru referencyjny (porównując np. do BMW tudzież Audi). Obecnie 60kkm+ i prowadzenie się nie zmieniło. Czyżby w nowym modelu zostało coś 'sknocone'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...