Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.onet.pl/10875373,18930,4,filmy.html?node=18930

 

Minirelacja z premiery, zapowiedz M.Turskiego z Dawoja.

ten kolor auta w tym materiale filmowym, jakiś taki...

ciekawe czy na żywo też wygląda tak fatalnie?

 

30.000 EUR x 4,50 = 135.000 PLN

taa...

no ale kto bogatemu zabroni kupić?

Tym bardziej, że faktycznie gdyby się uprzeć to można by znaleźć jeszcze droższe samochody w podobnych specyfikacjach.

Więc czemu nie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Imprezie XV byłem bardzo zrażony do tego kierunku. Ale teraz oglądam fotki i również coraz bardziej się przekonuję. Wnętrze jak dla mnie powiało trochę świeżością. Te wstawki na kierze i skrzyni całkiem spoko choć z reguły nie lubię takich dodatków. Chętnie zrobię jazdę próbną.

Nawet mojej mamie się spodobało XV choć jest zakochana w swojej Imprezce i powiedziała, że nie zmienia. :mrgreen: Tak zaraziłem rodziców miłością do Subaru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.onet.pl/10875373,18930,4,filmy.html?node=18930

 

Minirelacja z premiery, zapowiedz M.Turskiego z Dawoja.

ten kolor auta w tym materiale filmowym, jakiś taki...

ciekawe czy na żywo też wygląda tak fatalnie?

 

30.000 EUR x 4,50 = 135.000 PLN

taa...

no ale kto bogatemu zabroni kupić?

Tym bardziej, że faktycznie gdyby się uprzeć to można by znaleźć jeszcze droższe samochody w podobnych specyfikacjach.

Więc czemu nie.

:D

 

A czemu 4,5??

Powinno być 30.000 x 4,2 = 126.000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Porównywanie XV do BMW, Audi itd. nie ma sensu. W markach premium liczy się głównie... marka, a nie detale wyposażenia czy jak co jeździ. Może i BMW X1 być kiepskie ale ktoś to kupuje bo chce mieć BMW - inne modele robią prestiż. Myślę, że takie jest rozumowanie zdecydowanej większości kupujących

Najróżniejsze badania potwierdzają powyzsze rozumienie definicji "premium".

Tutaj się nie zgodzę . Marka premium oferuje przede wszystkim możliwość skrojenia auta dokładnie pod potrzeby użytkownika. Aby było to możliwe, oferta silników oraz wyposażenia musi być bardzo szeroka.

Tak zwane b.t.o. ( built to order ) jest stosowane także przez różne marki nie uznawane za premium ( np. VW itp ); gdyby to było kryterium, to Lexus nie móglby być uznawany za premium.

 

Dla mnie osobiście - być może dlatego, że bardzo dużo jezdżę - ważniejsze jest "premium" prowadzenie w różnych warunkach. To kryterium XV zdecydowanie spełnia :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W cenie dobrze wyposażonego XV 150KM

- Q3 oferuję napęd na jedą oś + golas + 140KM

- Z kolei BMW oferuję już 4 łapy + 143KM + golas.

 

 

Porównując cenę XV 2.0d w wersji Exclusive do X1 18xd ( 143 km ) różnica wyniesie ok 1600 Euro na korzyść Subaru ( X1 będzie z automatem i pakietem serwisowym na 5 lat lub 100kkm ). Jeśli materiały wykończeniowe będą takie jak w aktualnej Imprezie to nawet X1, które rzeczywiście materiałami nie grzeszy ( ale tylko w porównaniu np z serią 5 lub 7 ) będzie miało duuuużo lepsze wykończenie.

 

A tak już obiektywnie to XV jest bardzo ładnym autem. Oby złotówka się umocniła a auto w PL przyjmie się na pewno. Jeszcze kwestia marketingu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W cenie dobrze wyposażonego XV 150KM

- Q3 oferuję napęd na jedą oś + golas + 140KM

- Z kolei BMW oferuję już 4 łapy + 143KM + golas.

 

 

Jeśli materiały wykończeniowe będą takie jak w aktualnej Imprezie to nawet X1, które rzeczywiście materiałami nie grzeszy ( ale tylko w porównaniu np z serią 5 lub 7 ) będzie miało duuuużo lepsze wykończenie.

 

A tak już obiektywnie to XV jest bardzo ładnym autem. Oby złotówka się umocniła a auto w PL przyjmie się na pewno. Jeszcze kwestia marketingu 8)

 

Jezeli beda takie jak w Imprezie czy Forestrze to nawet Dacia Duster czy Logan nie maja sie czego bac w tej kwestii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli beda takie jak w Imprezie czy Forestrze to nawet Dacia Duster czy Logan nie maja sie czego bac w tej kwestii:)

 

Z czasem się opatrzy i jeśli nawet coś nie tak to nie będzie się zwracało na to uwagi, ważne jak jeździ ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W cenie dobrze wyposażonego XV 150KM

- Q3 oferuję napęd na jedą oś + golas + 140KM

- Z kolei BMW oferuję już 4 łapy + 143KM + golas.

 

 

Porównując cenę XV 2.0d w wersji Exclusive do X1 18xd ( 143 km ) różnica wyniesie ok 1600 Euro na korzyść Subaru ( X1 będzie z automatem i pakietem serwisowym na 5 lat lub 100kkm ). Jeśli materiały wykończeniowe będą takie jak w aktualnej Imprezie to nawet X1, które rzeczywiście materiałami nie grzeszy ( ale tylko w porównaniu np z serią 5 lub 7 ) będzie miało duuuużo lepsze wykończenie.

 

A tak już obiektywnie to XV jest bardzo ładnym autem. Oby złotówka się umocniła a auto w PL przyjmie się na pewno. Jeszcze kwestia marketingu 8)

 

Jeden woli ogórki a drugi córkę ogrodnika czy jakoś tak:)

 

Wnętrze jest jakościowo dużo lepsze od aktualnej imprezy (również jeśli chodzi o "jakość" plastików.

 

Chociaż ja tego kryterium nigdy nie rozumiałem;P

 

Za 1600E = 6720PLN kilka przeglądów w Subaru zrobisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie mowili ze 4,2 tylko na grudzien,w styczniu ma byc wyzszy.

I ja jestem skłonny w tym zakresie zaufać temu co Ci powiedzieli w tym salonie.

Dlatego w kalkulacji napisałem 4,5 bo to wydaje mi się realistyczne jesli chodzi o początek przyszłego roku.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj w EFP XV w kolorze oranje :wink: oraz bardziej nobliwe bordowe.

Ze spostrzeżeń na szybko:

- dyszel nie ma dziury w masce (intercooler jest tam gdzie był a powietrze jest doprowadzane rurą za grillem)

- materiały wewnątrz wyglądają akceptowalnie ale patrząc z zewnątrz miałem mieszane wrażenia. Może to ten pomarańczowy kolor, może duże płaskie powierzchnie a może niezbyt błyszczący lakier jakoś... nie przekonuje.

- brzęczenie blach :mrgreen: drzwi i progów (tam popukałem) pewnie oznacza że audio tradycyjnie nie gra a na autostradzie nie ma konieczności podtrzymywania rozmowy z pasażerem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...