Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

dwa oznaczenia wyposażenia seryjnego (kwadrat i okrąg)

Pewnie kwadrat oznacza wyposażenie seryjne wliczone w cenę danej wersji, a okrąg wyposażenie seryjne dostępne za dopłatą :mrgreen:

 

Tylko w legendzie nie napisali o tym wyraźnie (tzn. jest 2x wyposażenie seryjne) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax, jeżeli lista wyposażenia, która została udostępniona na stronie internetowej modelu, zawiera błędy, to najlepszym rozwiązaniem jest zamieszczenie w tym właśnie miejscu listy poprawionej.

Zakładam, że skoro importer udostępnia listę wyposażenia na stronie internetowej, to nie są to dane poufne i nie ma potrzeby rozsyłania ich "pocztą pantoflową" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajax, jeżeli lista wyposażenia, która została udostępniona na stronie internetowej modelu, zawiera błędy, to najlepszym rozwiązaniem jest zamieszczenie w tym właśnie miejscu listy poprawionej.

Zakładam, że skoro importer udostępnia listę wyposażenia na stronie internetowej, to nie są to dane poufne i nie ma potrzeby rozsyłania ich "pocztą pantoflową" :wink:

 

Aj nie zauważyłem że mowa była o polskiej wersji językowej, mam przerobioną z Subaru.de listę ale jest na niej to samo na na http://www.subaruxv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj nie zauważyłem że mowa była o polskiej wersji językowej, mam przerobioną z Subaru.de listę ale jest na niej to samo na na http://www.subaruxv.pl

W sumie nie do końca chodzi o wersję językową. Chodzi o listę wyposażenia w polskiej specyfikacji, która, jak sam pisałeś, różni się jednak od specyfikacji niemieckiej.

 

Fiji, zwłaszcza ksenony.

W Polsce ksenony będą w wersji comfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie do końca chodzi o wersję językową. Chodzi o listę wyposażenia w polskiej specyfikacji, która, jak sam pisałeś, różni się jednak od specyfikacji niemieckiej.

 

No tak muszę przestać używać skrótów myślowych:)

 

Różni się od specyfikacji niemieckiej, właśnie ksenonami i możliwością zamówienia skóry w 2 kolorach + ładne wyszyte logo na siedzeniach + oczywiście komputer po polsku i mapy PL w navi.

 

Znowu Subaru w Polsce będzie tańsze niż w Niemczech:) Nie tylko nasza kiełbasa przegoniła ich kiełbasę:P:P

 

Na stronie http://www.subaruxv.pl specyfikacja jest jak najbardziej ok, po porstu nie zauważyłem że już ją tam umieszczono.

 

- kwadrat - wyposażenie w cenie

- kółko trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.subaruxv.pl specyfikacja jest jak najbardziej ok, po porstu nie zauważyłem że już ją tam umieszczono.

 

- kwadrat - wyposażenie w cenie

- kółko trzeba płacić.

Widzę, że już poprawili specyfikację. Brawo za szybką reakcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy XV przypadkiem nie będzie "kanibalizował" Forestera. Różnica w wielkości nie jest zbyt duża a wyposażenie ciekawsze (np. wspomniany już komputer pokładowy).

 

Nie sądzę zwłaszcza że pewnie następny Forek urośnie i po sprawie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy XV przypadkiem nie będzie "kanibalizował" Forestera. Różnica w wielkości nie jest zbyt duża a wyposażenie ciekawsze (np. wspomniany już komputer pokładowy).

 

Nie sądzę zwłaszcza że pewnie następny Forek urośnie i po sprawie :idea:

 

Zgadza się, ale jakoś o nowym Foresterze na razie nie słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten XV , mi sie naprawde podoba, ale czekam jednak, że przyjdą takie czasy i bede sobie mógł kupić takie auto z co najmniej silnikiem 220KM a najlepiej turbo :twisted:

Ja naprawdę strasznie polubiałem SUV-y i temu pochodne auta, szkoda tylko że w większości przypadków nie ma dobrego silnika :cry: , a dla mnie to podstawa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten XV , mi sie naprawde podoba, ale czekam jednak, że przyjdą takie czasy i bede sobie mógł kupić takie auto z co najmniej silnikiem 220KM a najlepiej turbo :twisted:

Ja naprawdę strasznie polubiałem SUV-y i temu pochodne auta, szkoda tylko że w większości przypadków nie ma dobrego silnika :cry: , a dla mnie to podstawa :idea:

Nie sposób mi się nie podpisać pod powyższym.

PS. Jak przerobić Forestera na elektrony, żeby miał zasięg, moment i moc równą 2.5XT?

 

"Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga jest równie dobra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten XV , mi sie naprawde podoba, ale czekam jednak, że przyjdą takie czasy i bede sobie mógł kupić takie auto z co najmniej silnikiem 220KM a najlepiej turbo :twisted:

Akurat Ty to powinieneś dać radę we własnym zakresie włożyć do tego auta jakiś prawidłowy silnik...

by mieć taki jedyny na świecie XV, który jeździ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zobaczymy co pokaże cx-5

myślę że będzie ciekawiej

 

Już w zasadzie wszystko wiadomo :idea: Madzia jak dla mnie lepiej wygląda co chyba zaskoczeniem nie jest ,ma więcej gadżetów ale Subaru ma lepszy napęd co dla mnie jest akurat najważniejsze :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zobaczymy co pokaże cx-5

myślę że będzie ciekawiej

 

Już w zasadzie wszystko wiadomo :idea: Madzia jak dla mnie lepiej wygląda co chyba zaskoczeniem nie jest ,ma więcej gadżetów ale Subaru ma lepszy napęd co dla mnie jest akurat najważniejsze :idea:

 

niestety tez tak myślałem , tylko nie chciałem tego pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...