Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

mam odpowiedź z cenami recaro - najtańszy sportster to 4500 pln brutto, z podgrzewaniem 5750 pln brutto, a z podgrzewaniem i poduszką 6900 pln brutto. Oprócz ceny problemem jest również to, że nie mają tam dedykowanych szyn mocujących do STI MY15 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś zainteresowany WRX 2016 6 MT? 

Znajoma wraca z Dubaju i może na mienie przesiedleńcze sprowadzić samochód, namawiam ją na nowego WRX 2016 z salonu, bo w europie nie ma. 

Pytanie za jaka cenę by go była w stanie sprzedać, żeby trochę na nim zarobić?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sapa,ludzie w internecie beda smecic, ze nie ma WRX a taki fajny, taki super. A rzeczywistosc swoje: odkad w sprzedazy pojawil sie STI, WRXy praktycznie w ogole sie nie sprzedawaly, wiec lepiej niech sprowadzi cos, co pod gwarancja znajdzie kupca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam odpowiedź z cenami recaro - najtańszy sportster to 4500 pln brutto, z podgrzewaniem 5750 pln brutto, a z podgrzewaniem i poduszką 6900 pln brutto. Oprócz ceny problemem jest również to, że nie mają tam dedykowanych szyn mocujących do STI MY15 :(

 

 

Może jakiś zakup grupowy ? mozna by cene ponegocjować , z chęcią bym zakupił takie stołki , miałem w RS-e i były genialne . Te w STI szczególnie ze skórą , nie są specjalne to fakt . Ja bym z chęcią wziął z poduszkami i podgrzewaniem. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sapa,ludzie w internecie beda smecic, ze nie ma WRX a taki fajny, taki super. A rzeczywistosc swoje: odkad w sprzedazy pojawil sie STI, WRXy praktycznie w ogole sie nie sprzedawaly, wiec lepiej niech sprowadzi cos, co pod gwarancja znajdzie kupca :)

 

Mówisz o generacji GH, gdzie WRX wyglądał jak wersja wolnossąca - nie miał prawa się dobrze sprzedawać. Wydaje mi się, że WRXów generacji GD sprzedało się bardzo dużo (co zresztą widać na drogach), chociaż może rzeczywiście nie w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o generacji GH, gdzie WRX wyglądał jak wersja wolnossąca - nie miał prawa się dobrze sprzedawać. Wydaje mi się, że WRX ów generacji GD sprzedało się bardzo dużo (co zresztą widać na drogach), chociaż może rzeczywiście nie w Polsce. 

 

 

Mówię o najnowszej generacji 2015 WRX z 2.0 DIT do którego wszyscy wzdychają i którego nie ma w sprzedaży w Europie, więc na drogach też go ciężko spotkać, chyba że ktoś zrobił import prywatny z USA lub Kanady. 

post-4626-0-84998600-1446300900_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic :) chce miec kubelki :)

Getapatalked

I see ale wiesz ze to taka sztuka dla sztuki bo CSy wcale lepiej nie trzymają od seryjnych recaro

 

STI MY15 kilka razy upalałem. I jeśli chodzi o fotele, to jednak brakowało mi trzymania bocznego ud, które dają kubły. Upalałem sporadycznie, a i tak mi to przeszkadzało (siniaki na kolanach od obijania o boczki drzwi w lewej nodze). Gdybym upalał częściej, wymieniłbym fotele na trzymające lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic :) chce miec kubelki :)

Getapatalked

I see ale wiesz ze to taka sztuka dla sztuki bo CSy wcale lepiej nie trzymają od seryjnych recaro

Jak dla mnie to recaro w ST sa za waskie, nie mieszcze sie w nie po prostu. A CS w Foce RS sa swietne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic :) chce miec kubelki :)

Getapatalked

I see ale wiesz ze to taka sztuka dla sztuki bo CSy wcale lepiej nie trzymają od seryjnych recaro
Jak dla mnie to recaro w ST sa za waskie, nie mieszcze sie w nie po prostu. A CS w Foce RS sa swietne...
I mega wygodne, trasa 800km to żaden problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic :) chce miec kubelki :)

Getapatalked

I see ale wiesz ze to taka sztuka dla sztuki bo CSy wcale lepiej nie trzymają od seryjnych recaro

Jak dla mnie to recaro w ST sa za waskie, nie mieszcze sie w nie po prostu. A CS w Foce RS sa swietne...

To prawda w Fiescie jest to samo wiele osób sie po prostu w nie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic :) chce miec kubelki :)

Getapatalked

I see ale wiesz ze to taka sztuka dla sztuki bo CSy wcale lepiej nie trzymają od seryjnych recaro
Jak dla mnie to recaro w ST sa za waskie, nie mieszcze sie w nie po prostu. A CS w Foce RS sa swietne...

Dla mnie sa ok te z ST :) schudlem :P - CSy chce tylko ze wzgledu na optyke :)

 

 

Getapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@sapa,ludzie w internecie beda smecic, ze nie ma WRX a taki fajny, taki super. A rzeczywistosc swoje: odkad w sprzedazy pojawil sie STI, WRXy praktycznie w ogole sie nie sprzedawaly, wiec lepiej niech sprowadzi cos, co pod gwarancja znajdzie kupca :)

 

Mówisz o generacji GH, gdzie WRX wyglądał jak wersja wolnossąca - nie miał prawa się dobrze sprzedawać. Wydaje mi się, że WRXów generacji GD sprzedało się bardzo dużo (co zresztą widać na drogach), chociaż może rzeczywiście nie w Polsce. 

 

 

 

Akurat mialem na mysli GV, ktory na dodatek moca niewiele odstawal od STI a przyspieszenie do setki mial nawet lepsze...

 

IMG_9852.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam odpowiedź z cenami recaro - najtańszy sportster to 4500 pln brutto, z podgrzewaniem 5750 pln brutto, a z podgrzewaniem i poduszką 6900 pln brutto. Oprócz ceny problemem jest również to, że nie mają tam dedykowanych szyn mocujących do STI MY15 :(

 

 

Może jakiś zakup grupowy ? mozna by cene ponegocjować , z chęcią bym zakupił takie stołki , miałem w RS-e i były genialne . Te w STI szczególnie ze skórą , nie są specjalne to fakt . Ja bym z chęcią wziął z poduszkami i podgrzewaniem. 

 

Carfit - dlatego ja wziąłem wersję z alkantarą, żeby się nie ślizgać po tej skórze - chociaż chciałbym mieć całą resztę wyposażenia, która idzie wraz z wersją TOP... Co do zakupów grupowych to byłbym za, ale zastanawiam się, ile w realu mogliby zejść, gdybyśmy chcieli kupić 10-15 foteli? 10%? To i tak jest cały czas kosmos :) Na subispeed.com jest pare stołków sparco w zakresie 400-750usd plus 140usd za bazę (tam przynajmniej jest w ofercie) - jestem w stanie nawet zorganizować drobnicowy transport morski - im więcej tym taniej na sztukę wychodzi - kwestia sprawdzenia, czy tu jakieś cło by nie wchodziło w grę... Ktoś ma doświadczenia z którymiś z tego linku? http://www.subispeed.com/2015-subaru-sti/interior/seats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozpętałem trochę burze w temacie :)

 

 

Na rozluźnienie wrzucam dwie foty :)

Co myślicie o satynowych lusterkach i braku spojlera? Z boku łudząco podobny do innego samochodu.

 

Pozdrowienia!! Na żywo bryczka wygląda nieziemsko, papa się śmieje!

 

Jeszcze raz gratuluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...