Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zastanawia mnie jedna rzecz, czemu że mimo że ten silnik niby taki nowoczesny tak dużo pali jak na dzisiejsze technologie i możliwości. 

Sąsiad ma BMW M3, nówka sztuka prosto z salonu. Polecieliśmy nad morze, cały czas ogień spalił 9,1 - 10 l, miasto Katowice 12 - 14 litrów. Subaru 15 co jechało z nami równym tempem spaliło znacznie więcej. 

Golf R rocznik 15 którym miałem możlwość jeździć przez 1 cały dzień mimo gonienia go fest też nie palił takich ilości jak Subaru, moc Golfa znacie. Leon Cupra to samo ale tam tylko 280 km, ba nawet Ferrari od Pietrzaka które miałem możliwość obsługiwać na trasie Katowice - Wrocław nie paliło jakoś strasznie w stosunku do mocy.

 

Koledzy o co chodzi z tym spalaniem ? Lancer X też pali jak czołg.

 

 

Skoro juz sie zaczynaja dywagacje odnosnie spalania STI to znaczy ze ten watek niedlugo umrze :mrgreen:

 

61426071.jpg

 

:)

 

Myślę, że cały szkopuł to m.in technologa wtrysku bezpośredniego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawia mnie jedna rzecz, czemu że mimo że ten silnik niby taki nowoczesny tak dużo pali jak na dzisiejsze technologie i możliwości. 

Sąsiad ma BMW M3, nówka sztuka prosto z salonu. Polecieliśmy nad morze, cały czas ogień spalił 9,1 - 10 l, miasto Katowice 12 - 14 litrów. Subaru 15 co jechało z nami równym tempem spaliło znacznie więcej. 

Golf R rocznik 15 którym miałem możlwość jeździć przez 1 cały dzień mimo gonienia go fest też nie palił takich ilości jak Subaru, moc Golfa znacie. Leon Cupra to samo ale tam tylko 280 km, ba nawet Ferrari od Pietrzaka które miałem możliwość obsługiwać na trasie Katowice - Wrocław nie paliło jakoś strasznie w stosunku do mocy.

 

Koledzy o co chodzi z tym spalaniem ? Lancer X też pali jak czołg. 

 

 

Skoro juz sie zaczynaja dywagacje odnosnie spalania STI to znaczy ze ten watek niedlugo umrze :mrgreen:

 

61426071.jpg

 

Nie damy. Już to kiedyś chyba wklejałem, ale wkleję jeszcze raz. Średnia z 200 km po torze  :D

 

29bf7ac4cbc8f9d5gen.jpg

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na lato , kupiłeś te Evo Corse z ogłoszenia na kresce ? .

 

Na lato są seryjne felgi tymczasem. Kolega od Evo Corse nie odezwał się do mnie więc nie kupiłem.

 

Co do 17" w STi MY15 to faktycznie nie jest to ideał wizualny ale jak wspomniałem wcześniej ma być zgodnie z homologacją. Ale jak zmienię zdanie bez problemów znajdę kupca na BBSy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie damy. Już to kiedyś chyba wklejałem, ale wkleję jeszcze raz. Średnia z 200 km po torze

W depo ciągle stałeś i się chłodziłeś? :P

Tak, stałem w tym depo przez 200 km :P

 

Wiedziałem ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, nie wiem, czy temat już ktoś podnosił, ja już raz pytałem (bez odpowiedzi) ale zaryzykuję i zapytam ponownie - czy ktoś gdzieś widział jakieś ładne złote koło, które dobrze prezentuje się na nowym WRX STI? Ja widziałem jedynie widziałem tylko złote malowanie dla modelu standardowych czarnych felg. No i pozostaje jeszcze ta felga kuta, która występowała w amerykańskiej wersji "launch edition". Ktokolwiek widział / ktokolwiek wie?

Kupiłem niedawno używane Speedline Corse 2120. Wydaje mi się, że będą wyglądać ok. Oddałem ja własnie do renowacji i malowania, jest trochę problem z dobraniem właściwego złotego koloru, ale zobaczymy. Jak nie wyjdzie złoty, to będą białe  :evil2:. Na ten sezon będę na nie zakładał opony zimowe, mogę pokazać zdjęcia jak już będzie gotowe.

 

No i założone  :wub:. Tak wygląda...

gallery_4077_713_1513807.jpg

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Speedline wyglada super. Ja sie zastanawiam czy nie zrobic oryginalnych felg na złoto.

@alukasik - jaki rozmiar opon zimowych zalozyles?

Moim zdaniem złote felgi z niebieskim STI komponują się dobrze jedynie ze złotymi zaciskami, zbyt wiele kolorów na aucie zaburza spójność wizualną. W STI od 08 mamy czarne zaciski i dobrze wyglądają ze srebrnymi, grafitowymi, czarnymi felgami. Ja mam ostatnio takie zboczenie, że we wszystkich autach najpierw patrzę na zaciski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...