Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Speedline wyglada super. Ja sie zastanawiam czy nie zrobic oryginalnych felg na złoto.

@alukasik - jaki rozmiar opon zimowych zalozyles?

Ze zrobieniem na zloty bedzie ciezko, byłem w dwóch miejscach malujących proszkowo, nie ma szans dobrać koloru takiego samego.

Rozmiar ten sam jak letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Speedline wyglada super. Ja sie zastanawiam czy nie zrobic oryginalnych felg na złoto.

@alukasik - jaki rozmiar opon zimowych zalozyles?

Ze zrobieniem na zloty bedzie ciezko, byłem w dwóch miejscach malujących proszkowo, nie ma szans dobrać koloru takiego samego.

Rozmiar ten sam jak letnie.

 

 

Nie trzeba dobierać lakieru na "oko". Każda farba ma swój numer RAL. W googlach na pewno jest taka informacja.

Co do przemalowania felg to też o tym myślałem. Czekam na pioniera i efekt końcowy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też musi być połączenie niebieski + złote felgi ale wzór oryginalnych felg w złotym kolorze wg mnie wygląda średnio więc na lato zakupiłem GT1, niestety w antracycie bo był to ostatni komplet. :(

Do każdego innego koloru auta poza niebieskim wyglądają dobrze więc borykam się z przemalowaniem ich na złoto tylko jest problem z dobraniem oryginalnego złotego koloru PRODRIVE.

post-23796-0-11853000-1448260346_thumb.jpg

post-23796-0-07891000-1448260368_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turas dobre te rolki.

 

Ja chyba się zdecyduję na kolor złoty jaki maiłem w Hawku. Brokat w słońcu robił mega dobre wrażenie. Zawsze później można wrócić do ciemnych kolorów a w tych dziś też jest spory  wybór. Np czarny chrom jak na feldze z EVO :D

 

 

post-13094-0-07509700-1448265848_thumb.jpg

post-13094-0-99694600-1448265857_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wg mnie złoto powinno iść na 19"

Dzięki. To jest słuszna koncepcja. Z tego co wiem tymczasem homologację TUV na 19" ma tylko Brock z modelem B32. Zobaczę co będzie po nowym roku, podobno ma być więcej, bo jakbym miał zakładać to właśnie zgodne z TUV.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro też montuję zimowe Dunlopy SP Winter Sport na seryjne 18tki i zobaczymy :)

Jak na razie najlepsze zimówki jakie miałem. Dość głośne, ale na śniegu i w "ciaplycie" spisują się doskonale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj założyłem Continental ContWinterContact TS850. Ktoś zna?

 

Mam je w samochodzie roku 2015 :-). Moim zdaniem nie są tak dobre jak TS 830P które miałem w poprzednim aucie. Przynajmniej na mokrym asfalcie. Na śniegu nie miałem jeszcze okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj założyłem Continental ContWinterContact TS850. Ktoś zna?

Miałem w GTeku.

Mistrzostwo Świata na śniegu.

Na asfalcie też im nic nie brakowało, szczególnie mokrym, ale na suchym na mój gust za miękkie boki w porównaniu do np. GoodYear UG7 czy 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...