Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie trzeba zgadywać.... finał zawdzięczony super spóźnionym kontrom, natomiast początek 3 sprawy:

po pierwsze mokro, więc i ślisko - na ringu potwornie mocno i gwałtownie zmienia się przyczepność, jest bardzo dużo miejsc o zmiennym zacienieniu - ten zakręt mógł być dłużej w cieniu, przez co bardziej wilgotny, co mogło zaskoczyć kierowcę;

po drugie kolejna charakterystyczna rzecz - bardzo mocno zmieniające się nachylenie jezdni, praktycznie nie ma tam zakrętów po płaskim, jest nie tylko ciągle góra dół, ale też bardzo często mocno zmieniający się profil poprzeczny zakrętu, tak więc ciągle są nagłe dociążenia i odciążenia- tutaj mocno "zapadnięta" jest wewnętrzna strona zakrętu, przez co przy odpowiedniej linii jazdy przód wraz z ciężkim silnikiem nagle "spada, odciążając tył

po trzecie - przy poprzednich 2 elementach kierowca najprawdopodobniej ze strachu gwałtownie odpuścił gaz, co było gwoździem do trumny, bo tylko pogłębiło odciążenie tylnej osi i spowodowało przeniesienie środka ciężkości do przodu, co przy takim a nie innym profilu zakrętu tylko przyspieszyło obrót...

 

Tyle ja widzę, może ktoś mnie poprawi  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po trzecie - przy poprzednich 2 elementach kierowca najprawdopodobniej ze strachu gwałtownie odpuścił gaz, co było gwoździem do trumny, bo tylko pogłębiło odciążenie tylnej osi i spowodowało przeniesienie środka ciężkości do przodu, co przy takim a nie innym profilu zakrętu tylko przyspieszyło obrót...

 

Tu też odjął gaz i go ustawiło następnie typowe wahadło i banda. Obstawiam brak doświadczenia kierowcy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie napisałem :)  Pisałem o 2 poprzednich elementach (ślisko + nachylenie), a nie o 2 poprzednich zakrętach :)

 

No to właśnie to potwierdzam, że też to tak jak Ty właśnie widzę  :P  :biglol:

 

Generalnie brak pewności jazdy, nie było nawet zbyt szybko, było niepewnie i się przytrafiło.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

Tez bym tak zrobil, jakby mi sie gdzies spieszylo ;)

A moze np. wiozl kogos do szpitala?

Sam pamietam podobna akcje z dziecinstwa, jak moj ojciec wiozl moja siostre do szpitala (maluchem) :) i tez sie jakis trawnik zdazyl po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem czy wam ale u mnie wyskoczyło dzisiaj że strona na którą się chcę zalogować nie jest to forum subaru i jekies cuda sie dzieją jak sie zalogowałem , np nie mam podglądu plików wideo i różnych stron wklejonych na forum , jedynie wyświetlają mi się adresy lub puste posty.

 

 

Przepraszam za dublowanie filmów , ale jak mówiłem coś się namieszało w moim kompie i nie widzę miniaturek w postach tylko tekst .

Post kolegi @kuksona był u mnie pusty i nie wiedziałem że to już jest .

Pozdrawiam

Edytowane przez witoldj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/conowegopl/videos/1252420128150367/

 

Myślę, że jakby tylko kręcił bez użycia hebla to dałby radę :)

 

Druga sprawa, że to mi wygląda na USA więc pewnie na letnich. I jeszcze nogę wystawił - dobrze, że na czas schował...

Edytowane przez plichta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci dopiero ... :o Proba kradziezy Forka sfilmowana z wnetrza samochodu, jak z filmu :(

 

 

Kiedys z ojcem dywagowalismy na ten temat, co zrobic w podobnej sytuacji. Doszlismy do wniosku, ze najlepiej zajechac na stacje benzynowa bo te maja monitoring i prawdopodobnie odstraszyloby to napastnika. Oczywiscie zakladajac, ze jest zlodziejem, a nie maniakiem, ktory bez wzgledu na straty chce po prostu przywalic...

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.subaru.pl/index.php?/gallery/image/6667-impreza-w-m-jak-miłość/

Kiedy to w koncu bylo, bo obejrzalem caly odcinek tego durnego tasiemca i nie bylo tego co pisali w tej gazecie :(

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet jest dobry ale ja pitole tylko w PL i u ruskow takie jaja mogą przejść wszędzie indziej w cywilizowanych krajach nie zarejestrujesz samochodu ponownie ktory miał tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyki nie oszukasz.nie ma prawa zeby buda z obciętym i pospawanym dachem była tak samo sztywna jak fabryczna dlatego ze spaw jest bardzie elastyczny. bez znaczenia jak to nie jest dobrze zrobione to jest to znaczne osłabienie całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...