Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z Outbacków zez USA wymieniłem podłużnice - mimo, że uszkodzenie bylo na ok 2-3cm fizycznie. W przypadku wypadku - materiał już inaczej pracuje. Blacharz się zastanawiał - potem przyznał mi rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kurz, dziwne dymy, nienaturalnie podskakujące koła, nic, nic wam się nie wydaje dziwne?

 

Mam wrażenie, że zaplanowali zjazd bardzo dynamiczny a się okazało że się tego nie da zrobić aby się auto nie rozpadło i wspomagali produkcję szybkimi ujęciami, wypowiedziami o zjeździe zamiast go pokazywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff w dół... na Plejadach się zapitala w górę ;)

 

 

 

Czy mi się wydaje czy to nie jest dość mocno wspomagane komputerową obróbką i dodatkowymi efektami?  :huh:

 

 

nie, to chyba nie... ale patrzac na rozmach to z tym budzetem mozna to bylo lepiej przedstawic. Glowny problem to, ze w dwoch wymiarach nigdy nie przedstawisz realistycznie stromizny. Dopiero jak sie czlowiek skupi na tym, ze praktycznie caly czas widac dach samochodu, to zaczyna docierac, ze jedzie bardzo ostro w dol. Powinni to byli lepiej przedstawic, np wprowadzic jakos, ze czessciowo spadek byl np. 50°, a przy 45° jest fizyczna granica przyczepnosci, wiec nawet gdyby chcial to sie nie ma jak zatrzymac, o podjechaniu nie mowiac. Troszke wiecej dramatyzmu po prostu ;) Podklad muzyczny tez zbyt spokojny.

 

Jak dla mnie pomysl fajny, budzet duzy, ale realizacja taka sobie ;)

To pewnie juz bylo... ale co tam, ciesze sie ze zrobili reboot ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...