Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To je RWD Rally Panie... nie ma nudy  ;)

 

W przyszłym tygodniu zapytam Witka z VFTSa o tą skrzynie, bo zmiana na 2-ke to jakiś przemarsz wojsk radzieckich   :)

 

Jest wstępne info. 

 

To kłowa, homologowana do Lady skrzynia rajdowa  ;) Podobno Niemcy robili taką z jedynką tak jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o rozczarowanie.

 

 

 

 

 

Jak o czymś w sumie marzysz, bo Porsche 911 to jest raczej sfera marzeń niż codzienność spodziewasz się czegoś wyjątkowego a przypadku 911 jest wielka legenda, status samochodu kultowego o wyjątkowej tradycji i osiągach ponad miarę swoich czasów. Kiedy masz już kluczyk w ręce i odpalasz silnik czekasz aż coś się stanie... nic się nie dzieje, ruszasz... dalej nic, w palnik... no coś tam jedzie ale w sumie to dupy nie urywa i zdajesz sobie sprawę że większe emocje towarzyszą odpalaniu Subaraka i latanie nim po górach w okolicach Dzierżoniowa.

 

 

Jak mi Maras dał babkę do polatania to nie dojechałem do gór. To było wielkie, niespodziewane wydarzenie w moim życiu. Byłem spocony, łapy mi się trzęsły, każde dodanie gazu to jakby ktoś karmił motor dynamitem a nie benzyną,  każde przełączenie biegów to wydarzenie i historia kolejnego przejechanego metra... byłem przerażony a serce waliło jak opętane a w Porsche nic się nie dzieje... 

 

Kiedy jechałam Carrerą 4S pomyślałem, że pewnie mało mocy i lepsza wersja by dała to coś czego oczekiwałem. Po kilkunastu kilometrach po autostradzie, krętych drogach i nadmorskich bulwarach Majorki w białym Carrera GTS cabrio wiedziałem, że wszyscy w koło się patrzą, dziewczyny uśmiechają, faceci oglądają. Czuć zazdrość i jak ktoś faktycznie chce się dowartościować Porsche jest lekiem na wszystko ale emocji nie nadal nie znalazłem.  

 

post-698-0-53331500-1468314608.jpg

 

 

Jak chcesz poczuć emocje to trzeba jednak nie kupować auta sportowego a wyczynowe. 

 

Cywilny Subarak te emocje daje, w Porsche tego nie znalazłem. Nie mówię że te auta są złe, są wspaniałe, technologiczne cacka, stylistyczne piękności, legenda motoryzacji, po prostu spodziewałem się czegoś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, też zawsze chciałem Porsche, ale chyba odpalę niedługo TypeR'ka i sobie polatam. Jechałem kiedyś 991 TurboS, jechać to to jechało, ale kogo stać na auto za prawie bańkę, za ułamek tej ceny można mieć równie dużo frajdy w klasycznym JDM'ie. A o jakimkolwiek 993 pomarzyć można :) NIedawno w Swaju kolega robił detailing prosiaka sprowadzonego przez @@MegasWRC, piekne auto :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...