Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna jazda, spokojna, niemalże perfekcyjna :)

Tylko auto musisz zmienić na jedyne "słuszne" ;)

 

Dzięki, trochę za wolno ale lepiej sekundę, dwie wolniej w takiej sytuacji niż wypłacić w krawężnik albo betonową bandę na takiej imprezie ;)

 

 

"Jedyne słuszne" stoi w garażu :P  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale chyba dwa lata temu, nasze przygotowania do Walimia trwały jakiś tydzień - przygotowanie samochodu, zapoznanie, opis, poprawki, oglądanie filmików na youtube, kolejne poprawki. Pełna profeska...

 

 

...która zakończyła się na drugim zakręcie - zjadł nas krawężnik na Patelni. Ból, łzy, niedowierzanie i tysiące pytań... :P

 

Podpisuję się pod tym, co napisał chojny, dodając jeszcze ciśnienie. Nie, nie to w oponach. ;)

Nie kwestionuję, zgadzam się w 100% i starcza mi wyobraźni na to co opisaliście.

Nie jeździłem wrajdach, za to kilka sezonów w maratonach MTB i trzy w downhillu i tez mega przygotowany wylatywałem na trzeciej hopce, grzebiąc miejsce w top-3 w swojej kategorii...

W tym filmie, który wrzuciłem mam subiektywne wrażenie, że rączki nie zawsze nadążają w dość prostych sytuacjach - nawet jeśli to nie wrc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Podpisuję się pod tym, co napisał chojny, dodając jeszcze ciśnienie. Nie, nie to w oponach.

 

No tak... jeszcze to ;) Ostatnio zaliczyłem największe ciśnienie w życiu... masakra co się w głowie dzieje   :huh:

 

15319204_1378370405516210_24703192627671

 

masz  jakie onboardy?  ;] 

 

 

o  widze  ze  juz były :D

 

szkoda  ze  pilotki  nie  słychać  :( 

 

 

 

W tym filmie, który wrzuciłem mam subiektywne wrażenie, że rączki nie zawsze nadążają w dość prostych sytuacjach - nawet jeśli to nie wrc.

 

wydaje  ci  sie   :ok::)

Edytowane przez Patryk Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wydaje ci sie :ok::)

 

nie upieram się ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do dyskusji z tej i poprzedniej strony - może za dużo oglądam takich, co wyprowadzają sytuacje jak poniżej - na prostą ;)

post-486-0-52534600-1485471697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do dyskusji z tej i poprzedniej strony - może za dużo oglądam takich, co wyprowadzają sytuacje jak poniżej - na prostą

 

Aaaa czyli porównujesz:

 

Najlepszych kierowców świata i nikomu nie ujmując ale amatorów, zapaleńców będących jednak czasem progu kariery ;)

 

Najszybsze dostępne na świecie sprzęty do przemieszczania się po drogach za miliony euro i praktycznie seryjne, lekko dostosowane do sportu auta?

 

Opony z najwyższej półki, z pieczołowitością dobierane mieszanki, kolcowane opony, świeższe niż rogaliki do śniadania w Sheratonie i pewnie w większości normalne zimówki w znacznej mierze nalewki?

 

 

 

 

 

kilka sezonów w maratonach MTB i trzy w downhillu i tez mega przygotowany wylatywałem na trzeciej hopce, grzebiąc miejsce w top-3 w swojej kategorii..

 

 

Wrzuć swoje nagranie... chętnie porównam skilla ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie :D

I idziesz na konfrontację, której nie potrzebujemy.

Nie porównuję. Nie celowo, w każdym razie.

Jak napisałem - self-cytata:

"może za dużo oglądam takich...".

Kelly - R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie

 

 

Ale dlaczego?

 

Na Walimiu były WRCe? Był Ogier? Były kolce? W WRC jeżdżą Seiczentami? Bo nie rozumiem   :huh:

 

 

 

Ja bardzo chętnie obejrzę film z Twojej jazdy, z tego co piszesz to w pełni profesjonalnej, trzeba rozszerzać swoje horyzonty   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Dla Twojego i innych dobrego zrozumienia: zaskoczony byłem ilością błędów w - jak się wydaje - niezbyt trudnych sytuacjach, nawet dla amatorów. Taką opinią się podzieliłem w tym wątku.

OK - porównuję do dziesiątków innych filmów amatorskich czyli imprez i zawodników na porównywalnym poziomie.

Nigdzie nie pisałem o WRC i Ożjeże :D, kolcach itp.

Nigdzie nie pisałem o własnych umiejętnościach. A jeżeli - to właśnie w kontekście głupich błędów, które popełnia amator, a pro - czasem.

Wyluzuj. Już piątek :P

 

I proszę nie jedź mi osobiście "chętnie obejrzę film z Twojej jazdy", bo to nic nie niesie - a jak napisałem jeden post wyżej - konfrontacja nie jest tu nikomu potrzebna.

 

Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - porównuję do dziesiątków innych filmów amatorskich czyli imprez i zawodników na porównywalnym poziomie.

 

No to dajesz je tu. Góry, lodowisko, śnieg, baobaby, asfalt mokry, kostka brukowa, zima. :rolleyes:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wolny wieczór i wrzuce. Teraz pierwszeństwo ma 2-letnia mini-Fala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było zbyt długo czekać... wspominane Bednary, płasko, równo, szeroko... hm  ;)

 

 

 

 

Jak w Monte Carlo że na rozgrzanych letnich oponach wjeżdża się na śnieg i lód a potem znowu z zimnymi oponami wjeżdża się na asfalt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...