Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie i to nie lekki poślizg ale totalny blok na tylnej osi  :huh:

 

Amerykańskie samochody nie powinny jeździć tam, gdzie istnieje obawa, że za moment jest zakręt  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chojny, oj, juz przestanmy ze stereotypami

 

Patrzysz na BRZta na torze i ten idzie jak leśna kuna po kosodrzewinie a takie Camaro? Gracja cegły spadającej ze schodów.   :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :biglol: oj tam, to wciaz samochod w fazie testow, jestem pewien, ze produkt koncowy bedzie gites, skoro goscie od Chevroleta pokazali, ze potrafia z Vette ;) 

 

Znalazlem jeszcze porownanie  :wub:  Dzwiek V8 jest fajny, ale V10....  ^_^

 


Kara za falstart to 5 sekund? Dobra, to wystarczy wyrobic sobie przewage wieksza niz kara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z sensem. Pokazuje, że człowiek to najsłabszy element i najmniej przewidywalny ale może się sam naprawić. Fajny film. Pewnie niedługo dostanie jakąś nagrodę - albo już dostał.

 

Jest jeszcze jeden aspekt filmu, który akurat do mnie przemówił (albo raczej, który zauważyłem pod kątem swoich przeżyć): zamknięcie drzwi w aucie i przystąpienie do rywalizacji powoduje zmianę wszystkiego. Człowiek przestaje pozować i staje się sobą. Wychodzą wszystkie strachy i lęki ale też pozwala walczyć z tym jak tylko następuje start. Niezależnie od tego czy to sport amatorski czy zawodowy. Generalnie sport - nie tylko motorowy - to wcale nie taki prymitywne zajęcie. Wymaga charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden aspekt filmu, który akurat do mnie przemówił (albo raczej, który zauważyłem pod kątem swoich przeżyć): zamknięcie drzwi w aucie i przystąpienie do rywalizacji powoduje zmianę wszystkiego. Człowiek przestaje pozować i staje się sobą. Wychodzą wszystkie strachy i lęki ale też pozwala walczyć z tym jak tylko następuje start. Niezależnie od tego czy to sport amatorski czy zawodowy. Generalnie sport - nie tylko motorowy - to wcale nie taki prymitywne zajęcie. Wymaga charakteru.

 

O tym właśnie piszę, to było do połowy filmu i było genialne ale dalej się jakoś to rozmieniło na drobne i uderzyło w jakieś takie dziwne ckliwe klimaty.   :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ckliwość, wg mnie, zbudowała cały dramatyzm sytuacji pokazując "słabość" człowieka, z której musi się podnieść żeby dalej zwyciężać. Gdyby nie to to byłby to kolejny filmik o fajnych samochodach i rajdach. Fajny pomysł na film dający do myślenia.

Lubię takie połączenia skrajności w tym przypadku emocji.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...