Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Hamilton powinien psychicznie odpocząć, ale od swoich wizji. Jako jedyny w trakcie neutralizacji po dzwonie Grosjeana pisał uduchowione posty w mediach społecznościowych - tak bardzo wstrząsnął nim ten wypadek. Franz Tost powiedział ostatnio, że jego zdaniem powinna być odgórnie ograniczona wysokość pensji kierowców do wysokości 10 mln USD i zapytano Hamiltona co o tym sądzi. Lewis odparł pytaniem: a kto to jest Franz Tost? I nie było to lekceważące odbicie piłeczki, on autentycznie nie wiedział kto jest szefem Alpha Tauri. Hamilton siedzi w tym cyrku kilkanaście lat i okazuje się, że tak na prawdę oprócz tego jak szybko kręcić fajerą to nie za bardzo wie więcej. Myślę, że Lewis od początku traktował ten sport jako trampolinę do późniejszego celebryctwa i myślę, że powoli dojrzewa do przejścia na drugą stronę lustra. W aktualnej sytuacji uważam, że byłoby to z korzyścią dla sportu. 

 

Dziwie się też FIA. Kiedy Ferrari osiągnęło podobny poziom dominacji co Mercedes teraz to zmieniono przepisy odnośnie opon i tankowania, żeby wyrównać stawkę. Teraz Jean Todt nie robi nic co mogłoby choć odrobinę zamieszać stawką licząc, że jakimś cudem teamy dysponujące wielokrotnie mniejszymi zasobami nagle magicznie dogonią Mercedesa. 

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

A ukradkiem bez większego rozgłosu, właśnie jego fotel zajmuje Russel :biglol:.

 

Wydaje się dziwne ale Mercedes właśnie chce sprawdzić czy GR nadaje się aby ten fotel zająć czy trzeba szukać innej opcji.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tutek napisał:

Teraz Jean Todt nie robi nic co mogłoby choć odrobinę zamieszać stawką licząc, że jakimś cudem teamy dysponujące wielokrotnie mniejszymi zasobami nagle magicznie dogonią Mercedesa. 

Jak nic, a „fajne” porozumienie zawarte z Ferrari odnośnie silników to co? ;) 
 

W przyszłym sezonie ma być kolejne ograniczenie budżetu mające zmniejszyć różnice w stawce. Najbardziej marudziło Ferrari (nie Mercedes), które zagroziło nawet odejściem z cyklu.
 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablito79 napisał:

To ja wrzucę swoje przemyślenia, bo już kilka teorii powstało :D.

Skoro Hamilton jeszcze nie podpisał kontraktu z Mietkami (chyba że coś przeoczyłem), a wcześniej wspominał że życie nie kończy się tylko  i wyłącznie na F1...

To może właśnie po cichu odchodzi i będzie mega sensacja...:P

A ukradkiem bez większego rozgłosu, właśnie jego fotel zajmuje Russel :biglol:.

 

Jeden problem:  HAM na razie tylko zrównał się ilością tytułów z SCH - gdyby w tym momencie miał już 8 to powyższy scenariusz byłby całkiem prawdopodobny..

 

Edytowane przez czekker
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trening i...GR number one ! Bottas czwarty. Wiem, że to trening, ale...
1. GR jest faktycznie tak dobry, tylko nie miał czym jeździć
2. Tak jak mówi większość, wsadź do Merca byle kogo i tak wygra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak miło, że póki co należycie korzysta z otrzymanej szansy.

 

Zatem w pierwszym treningu Russel jest pierwszy, a jego bolid ostatni.

To w zasadzie najlepiej podsumowuje jaki jest udział kierowcy w ostatecznym wyniku w F1, a jaki samochodu :-(

Co innego dzisiaj na Monzie, a co dopiero jutro w okolicach Bergamo :-)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bosman napisał:

Tak czy owak miło, że póki co należycie korzysta z otrzymanej szansy.

 

Zatem w pierwszym treningu Russel jest pierwszy, a jego bolid ostatni.

To w zasadzie najlepiej podsumowuje jaki jest udział kierowcy w ostatecznym wyniku w F1, a jaki samochodu :-(

Co innego dzisiaj na Monzie, a co dopiero jutro w okolicach Bergamo :-)

Dobrze powiedziana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czekker napisał:

 

Jeden problem:  HAM na razie tylko zrównał się ilością tytułów z SCH - gdyby w tym momencie miał już 8 to powyższy scenariusz byłby całkiem prawdopodobny..

 

też nie zakładam że jego ego pozwoliłoby mu zrezygnować póki jest tylko drugim najbardziej utytułowanym kierowcą F1. W tym roku chyba coś mówił że jeszcze 3 sezony chciałby pozostać w F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russel w Mercedesie to nic innego jak forowanie jego osoby przez Toto Wolfa.

Dla mnie skandalem jest że w trakcie sezonu można "wyjąć" kierowcę z innego teamu i próbować pokazać jaki  jest świetny.

Z pewnością Russel to bardzo dobry kierowca, ale jak to się ma do innych kierowców w słabszych zespołach walczących o fotel kierowcy "piętro wyżej".

 

Przecież Russel nie jest rezerwowym Mercedesa.

Takie sztuczki Wolfa powinny być zabronione regulaminem F1.

Zespół to zespół !

 

Trochę minie dziwi brak reakcji innych zespołów na takie zagrania.

Edytowane przez kokos
  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kokos napisał:

Russel w Mercedesie to nic innego jak forowanie jego osoby przez Toto Wolfa.

Dla mnie skandalem jest że w trakcie sezonu można "wyjąć" kierowcę z innego teamu i próbować pokazać jaki  jest świetny.

Z pewnością Russel to bardzo dobry kierowca, ale jak to się ma do innych kierowców w słabszych zespołach walczących o fotel kierowcy "piętro wyżej".

 

Przecież Russel nie jest rezerwowym Mercedesa.

Takie sztuczki Wolfa powinny być zabronione regulaminem F1.

Zespół to zespół !

 

Trochę minie dziwi brak reakcji innych zespołów na takie zagrania.

To prawda dla mnie to tez troche cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kokos napisał:

Jak Botas "puści" Russela albo będzie jakaś inna ustawka Mercedesa

Nie wierzę, aby Bottas zgodził się odpuścić (nawet gdyby komuś taki pomysł zaświtał w głowie), bo walczy o wicemistrzostwo, ostatnio nie ma najlepszej formy/szczęścia, a Holender siedzi mu na plecach. I tak będzie miał ciężkie wyścigi.

Co miałby zyskać Mercedes na sztucznie aranżowanym dobrym wyniku Russella?

Myślę, że będą zadowoleni, jeżeli nie rozwali im bolidu i zdobędzie punkty (oczywiście im więcej, tym lepiej).

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozczarowaniu w WRC przerzuciłem się na F1 i trafiłem na zajefajne kwale. Na razie Bottas pokazał GR jeszcze nie teraz chłopaku ale i tak jak na debiut to GR pojechaj jak boss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...