Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Same cnotki na forum. Co to jest?kółko różańcowe ? Kto życzy Ruselowi wypadku ,gdzie to napisane ? Rusel nie raz nie wytrzymał a teraz się będzie puszył bo dostanie bezkonkurencyjny bolid. Więc js obstawiam na niewytrzymałe presji i tyle w temacie.Wolno mi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jacky X napisał:

Kto życzy Ruselowi wypadku ,gdzie to napisane ?

 

Hm... 

 

23 godziny temu, Jacky X napisał:

Russel w niebie . Trzymam kciuki ,żeby zawalił w bandę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się skończyć dwie piękne serie George'a: 36 wyścigów bez punktów i 36 zwycięstw nad kolegą z zespołu w kwalifikacjach.

 

Jestem niezwykle ciekaw weryfikacji George'a w najlepszym aktualnie bolidzie. Bo z jednej strony mamy narrację, że George to przyszły mistrz świata i pompowanie balonika ocenami w internecie, a z drugiej strony masowe tracenie pozycji na starcie, wypadek za SF i dwa sezony bez punktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tutek napisał:

Mogą się skończyć dwie piękne serie George'a: 36 wyścigów bez punktów i 36 zwycięstw nad kolegą z zespołu w kwalifikacjach.

 

Jestem niezwykle ciekaw weryfikacji George'a w najlepszym aktualnie bolidzie. Bo z jednej strony mamy narrację, że George to przyszły mistrz świata i pompowanie balonika ocenami w internecie, a z drugiej strony masowe tracenie pozycji na starcie, wypadek za SF i dwa sezony bez punktu. 

 

To może być punkt przełomowy albo przysłowiowy gwóźdź, ewentualnie zwykły kapiszon i nic się nie wydarzy, ot zwyczajnie sobie pojedzie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki w Qualach pokazują, że GR nie wypadł sroce spod ogona i potrafi złożyć szybkie kółko. Pytanie, na które ja chcę uzyskać odpowiedź brzmi: czy słabe wyniki w wyścigach to wina strucla od Williamsa czy jednak GR nie do końca ogarnia jazdę w tłoku w bolidzie F1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Bosman napisał:

Jak swoim zwyczajem złoży dobre kółko w kwalifikacjach, to się nie dowiesz jak sobie radzie w tłoku :-)

No chyba, że wykona "atomowy start", ale w Mercu to pewnie mniej prawdopodobne.

 

 

Albo jeszcze bardziej spali sprzęgło. Jedno jest pewne, wszystkie oczy będą zwrócone na Dżordża. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russel ma jedyna szanse pokazac, ze jest potencjalem na mistrza jesli trafi do odpowiedniego teamu, jak to spaprze to druga taka szansa moze sie nie powtorzyc (jechac pelny wekend w topowym aucie). Troche mu wspolczuje presji, bo od tego wekendu zalezy jego przyszlosc

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Korton napisał:

Russel ma jedyna szanse pokazac, ze jest potencjalem na mistrza jesli trafi do odpowiedniego teamu, jak to spaprze to druga taka szansa moze sie nie powtorzyc (jechac pelny wekend w topowym aucie). Troche mu wspolczuje presji, bo od tego wekendu zalezy jego przyszlosc

 

Jest w sytuacji, o której marzy każdy kierowca w sporcie motorowym, który nie jeździ topowym autem. "Gdybym miał jego samochód..."

 

Sytuacja bez precedensu aby "najgorszy zawodnik" w stawce przesiadał się z najgorszego do najlepszego bolidu. 

 

Ta sytuacja jest kwintesencją powiedzenia "Uważaj czego sobie życzysz!". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bosman napisał:

Jak swoim zwyczajem złoży dobre kółko w kwalifikacjach, to się nie dowiesz jak sobie radzie w tłoku :-)

No chyba, że wykona "atomowy start", ale w Mercu to pewnie mniej prawdopodobne.

 

Bottas w ostatnich wyścigach pokazuje, że nawet startując Mercem z pierwszego rzędu można w drugim zakręcie oglądać dyfuzory Red Bulli i Racing Pointów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie, bo każda wersja wyścigu będzie ciekawa.

Żorż wygra, będzie ciekawie.

Żorż nie wygra będzie ciekawie.

Dżordż pojedzie dobrze - będzie ciekawie.

Dżordż pojedzie źle - będzie ciekawie.

A nawet jesli Jerzy pojedzie przeciętnie, to też będzie ciekawie i będzie co komentować :-)

Nudno byłoby tylko wtedy, gdyby się szybko zepsuł albo ktoś go szybko zepsuł.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta cała sytuacja z zastępstwem Rusela w Mercedesie świadczy tylko o tym, że ten cyrk to jedna wielka ściema. Bogate zespoły jak Mercedes i Toto Wolf traktują całą serię jak swoją. Mogą mieć na zastępstwo każdego kierowcę w dowolnym momencie. Ciekawi mnie czy Louis rzeczywiście ma Covid 19 czy to tylko kolejny test Toto Wolfa.

 

Identycznie jest w formule ,E tylko tam całą serię zdominowała żona Wolfa. Mam dziwne wrażenie że bez ich osobistej zgody zarówno w F1 jak i w formule E nikt nic nie da rady zrobić/osiągnąć

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kokos napisał:

Dla mnie ta cała sytuacja z zastępstwem Rusela w Mercedesie świadczy tylko o tym, że ten cyrk to jedna wielka ściema. Bogate zespoły jak Mercedes i Toto Wolf traktują całą serię jak swoją. Mogą mieć na zastępstwo każdego kierowcę w dowolnym momencie. Ciekawi mnie czy Louis rzeczywiście ma Covid 19 czy to tylko kolejny test Toto Wolfa.

 

Identycznie jest w formule ,E tylko tam całą serię zdominowała żona Wolfa. Mam dziwne wrażenie że bez ich osobistej zgody zarówno w F1 jak i w formule E nikt nic nie da rady zrobić/osiągnąć

 

 

 

To się nazywa pozycja i tak jest praktycznie w każdym wysokobudżetowym sporcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kokos napisał:

Mogą mieć na zastępstwo każdego kierowcę w dowolnym momencie.

Ale Żorż to chyba ich kierowca zesłany do Williamsa na otrzaskanie się w poważnym ściganiu...

Póki co mogą więc wyciągnąć wspieranego przez siebie kierowcę z najgorszego teamu w stawce, któremu dostarczają komponenty do bolidu

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kokos napisał:

Dla mnie ta cała sytuacja z zastępstwem Rusela w Mercedesie świadczy tylko o tym, że ten cyrk to jedna wielka ściema. Bogate zespoły jak Mercedes i Toto Wolf traktują całą serię jak swoją. Mogą mieć na zastępstwo każdego kierowcę w dowolnym momencie. Ciekawi mnie czy Louis rzeczywiście ma Covid 19 czy to tylko kolejny test Toto Wolfa.

 

Identycznie jest w formule ,E tylko tam całą serię zdominowała żona Wolfa. Mam dziwne wrażenie że bez ich osobistej zgody zarówno w F1 jak i w formule E nikt nic nie da rady zrobić/osiągnąć

 

 

Bardzo dobre podsumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tutek napisał:

Bottas w ostatnich wyścigach pokazuje, że nawet startując Mercem z pierwszego rzędu można w drugim zakręcie oglądać dyfuzory Red Bulli i Racing Pointów. 

Dobrali mu więc partnera do startu :biglol: ...gorzej, jak przegra z GR w drugim zakręcie :upside-down-face_1f643-small:

żarty, żartami, ale jestem ciekaw jak GR poradzi sobie z presją i bolidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kokos napisał:

Ciekawi mnie czy Louis rzeczywiście ma Covid 19

 

Nie ma ;)

Spękał po dzwonie RG8 i wolał sobie odpuścić szalony wyścig na krótkiej pętli w Bahrainie :rolleyes:

10 dni i wróci w sam raz na koniec sezonu w lajtowym Abu Dhabi :biglol:

 

 

PS.

A GR63 spartoli..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zyzol napisał:

Po dzwonie Grocha postanowił sobie psychicznie odpocząć - a że tytuł ma zapewniony, to jestem w stanie uwierzyć w takie rozegranie

Albo kolejna gierka Mercedesa zeby niby zrobic sezon interesujacym.  Jak by startowal Lewis bo by bylo nudno tak to jest buzz , sensacja i wszyscy o tym pisza. Nagel ostatni wyscig w sumie bdzei interesujacy.

A Lewis co ma do stracenia , nic jezsze by pewnie zaplacil zeby nie musuec jechac ostatniego wyscigu bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę swoje przemyślenia, bo już kilka teorii powstało :D.

Skoro Hamilton jeszcze nie podpisał kontraktu z Mietkami (chyba że coś przeoczyłem), a wcześniej wspominał że życie nie kończy się tylko  i wyłącznie na F1...

To może właśnie po cichu odchodzi i będzie mega sensacja...:P

A ukradkiem bez większego rozgłosu, właśnie jego fotel zajmuje Russel :biglol:.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...