Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kukson napisał:

Progres? przy słabym Haasie i Alfie dalej są w ciemnej ... :)

F1 wypuściło gdzieś na socialkach grafikę, ile jaki team nadrobił na okrążeniu względem zeszlego roku. Większość teamów miała po sekundzie z hakiem do przodu, Williams 2,5. Co ciekawe, Ferrari jako jedyne było ja minusie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kukson napisał:

A Robert jako ten który ostatni zdobył punkt dla rodziny Williams w F1 ;)

Ja się ciesze, że tej niekompetentnej Baby już nie zobaczymy w świecie F1 !

Biedny Frank... tyle lat pracy, było trzeba było dzieci na balet posyłać ...  :facepalm:

Edytowane przez Intakwrx
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Intakwrx napisał:

Ja się ciesze, że tej niekompetentnej Baby już nie zobaczymy w świecie F1 !

Biedny Frank... tyle lat pracy, było trzeb było dzieci na balet posyłać ...  :facepalm:

 

Dobrze ze to już koniec tej tragedii ale miałem nadzieje, ze odsuną ja od zespołu i nowy zarządca wyprowadzi zespół pod szyldem Williamsa na prostą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale F1 brakuje Ecclestone bardziej niż można by się spodziewać. Jak na początku lat 2000-ych Ferrari zaczęło za bardzo dominować to Bernie miał jaja żeby zmienić regulaminy i wyrównać stawkę. W tej chwili Mercedes ma taką przewagę, że bez kar/awarii nie ma ciekawego wyścigu i nikt nie próbuje niczego z tym zrobić. To samo z Williamsem, wiadomo, że to rodzinny biznes, ale Bernie mógłby się finansowo dołożyć do zatrudnienia poważnego managera żeby wspomóc legendarny zespół. A tak zostawiono na pastwę losu biedną Claire i wyszło jak wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się zgodzę. Kiedyś uważałem, że to nie w porządku, aby kierownictwo serii jednym zespołom pomagało (np. finansowo), a innym przeszkadzało (głównie regulaminami), żeby stawka była równa. Teraz absolutna dominacja jednej ekipy jest tak nudna do oglądania, że cała atrakcyjność F1 na tym traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tutek napisał:

Mówcie co chcecie, ale F1 brakuje Ecclestone bardziej niż można by się spodziewać. Jak na początku lat 2000-ych Ferrari zaczęło za bardzo dominować to Bernie miał jaja żeby zmienić regulaminy i wyrównać stawkę. W tej chwili Mercedes ma taką przewagę, że bez kar/awarii nie ma ciekawego wyścigu i nikt nie próbuje niczego z tym zrobić. To samo z Williamsem, wiadomo, że to rodzinny biznes, ale Bernie mógłby się finansowo dołożyć do zatrudnienia poważnego managera żeby wspomóc legendarny zespół. A tak zostawiono na pastwę losu biedną Claire i wyszło jak wyszło. 


 

Claire biedna nie jest, zwyczajnie źle zarządzała zespołem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jumpman napisał:

Vettel jeździ tak że wolałbym go więcej nie widzieć

 

Nie przepadam za nim, ale jakby nie patrzeć, to jeden z kilku wielkich kierowców ostatnich lat. Reszta była tłem ich zmagań. Troszkę by było szkoda...no chyba że to już na prawdę koniec formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...