Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, pablonas napisał:

Chyba Robert się starzeje, że na takie wspominki go wzięło ;) Polecam gorąco.

 

Fajny facet ten Robert, widać nostalgię, ale też trochę smutku.

Oby następne wejścia były z dobrą perspektywą.

 

Trochę to nietypowe było, zawsze miałem go za introwertyka...a tu... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, oprócz osobistego wątku Robert chciał przekazać co jest ważne, aby motorsport rozwinął się w naszym kraju.

Nie tor F1 lub pokaz w centrum W-wy, choć fajne i pomocne, ale tory kartingowe i praca od podstaw.

Mistrzostwa świata w kartingu wtedy w Polsce to dla młodych kierowców było coś !

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jacky X napisał:

Wiliams sprzedany,Claire na wylocie,F1 idzie powoli drogà DTM i to nie jest Prima Aprilis.

 

Masz jakieś pewne źródło? 

 

@rosaskc Może ktoś kto planuje zrobić jak Racing Point. Kopiujesz mercedesa, a do tego masz sporą fabrykę w której możesz dopracowywać auto między sezonami. 

Edytowane przez Nosek kreseczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OBK CVT napisał:

 

 

rtl sport w niemczech zrobil wrzute ze williamsa kupil bernie ecclestone przez podstawiona spolke  ;)

 

tapatalked

A moze to Robert kupił i właśnie idzie się rozliczyć :biglol:

 

 

 

 

Screenshot_20200828-214534_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 43 latach i 739 wyścigach Grand Prix rodzina Williams odchodzi z Formuły 1. Claire Williams rezygnuje z prowadzenia zespołu po GP Włoch, a po sprzedaży ekipy nowym właścicielom z Dorilton Capital rodzina oddaje stery – rozpoczyna się nowy rozdział ekipy z Grove. Nazwa zespołu, jak deklarowano wcześniej, pozostaje bez zmian.


Przed nowymi właścicielami pierwsza piekielnie ważna decyzja: kto poprowadzi ten okręt na spokojniejsze wody? Na giełdzie nazwisk pojawia się już m.in. przybyły z McLarena Simon Roberts, który pracuje w Williamsie od początku czerwca jako dyrektor zarządzający.

 

 

Sokolim Okiem

 

 

118835674_3404358586288796_8508706581110856378_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pablito79 napisał:

Wydaję mi się, że odejście Claire spowodowane jest tym... że od roku jest zatrudniona na pół etatu w Ferrari i dlatego tam jest teraz taki syf :biglol:.

 

 

Powaznie czy sobie jaja robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że to jest coś większego .Wiliams to legenda ,podobnie jak McLaren,Ferrari. Mam nadzieję ,że niebawem ten ostatni opuści stawkę i cała ta strasznie nudna obecnie seria się rozpadnie . To były całe lata dziwnych przepisów technicznych i liczę na szybki koniec. Wspominam stare wyścigi i emocje,jak ...Wiliamsa.Niebawem potentaci zaczną inwestować w elektromobilność.Bedzie mi brakować ryku silnika.Ale może chociaż będzie fajne ściganie.Idzie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...