Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, rosaskc napisał:

Czemu tak uważasz?

A słyszałeś jego niektóre wypowiedzi albo akcji z pobiciem Ocona? Chlopak ma jakiś tam problemy dojrzewania ale jedzic umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry wyścig. Dzięki oponom dominacja Mercedesa zrobiła sobie przerwę ;) 

 

No i dzisiaj mega austriacki dzień W F1 Red Bull i w Moto GP też Red Bull. A w dodatku pierwsze zwycięstwo austriackiego KTM-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że położyli Maxowi wyścig ściągając go na 27mym kółku. Inaczej, uważam że stchórzyli i niepotrzebnie mu zmienili opony. Na tym pierwszym komplecie miał dobre tempo i było na nich jeszcze sporo mięsa. Była szansa, żeby wygrać to z pół-minutową przewagą i upokorzyć Merca. Ale wymiękli... Pewnie nie znam jakichś okoliczności, dla których go ściągnęli, ale fakt jest faktem - stchórzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Beavis napisał:

Już myślałem, że położyli Maxowi wyścig ściągając go na 27mym kółku. Inaczej, uważam że stchórzyli i niepotrzebnie mu zmienili opony. Na tym pierwszym komplecie miał dobre tempo i było na nich jeszcze sporo mięsa. Była szansa, żeby wygrać to z pół-minutową przewagą i upokorzyć Merca. Ale wymiękli... Pewnie nie znam jakichś okoliczności, dla których go ściągnęli, ale fakt jest faktem - stchórzyli.

Tez uwazam ze coś przekombinowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

A słyszałeś jego niektóre wypowiedzi albo akcji z pobiciem Ocona? Chlopak ma jakiś tam problemy dojrzewania ale jedzic umie.

 

Pobicie dekady:biglol: 

Ocon miał wtedy szczęście, że aktualni kierowcy to takie cipciusie.. by trafił np na N. Piqueta to by inaczej sie to skonczylo :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdziGTnie ma to jak oceniać kogoś po kilku sytuacjach. Oceniać i obrażać :blink::toobad:

Jest barwną postacią i takie chcę oglądać. Kiedyś kierowcy mieli pazur, wyżej tu wspomniani. Poza tym, jakie wypowiedzi Cię tak raziły? 

Go Max! 

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ma gorącą głowę i jeszcze popełnia sporadyczne błędy (po mimo ogromnego doświadczenia jak na swój wiek), ale nie można mu odmówić charakteru, w przeciwieństwie do wielu innych zawodników w aktualnej stawce. A że przy okazji dobrze się go ogląda to już zupełny bonus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Danko napisał:

@turdziGTnie ma to jak oceniać kogoś po kilku sytuacjach. Oceniać i obrażać :blink::toobad:

Jest barwną postacią i takie chcę oglądać. Kiedyś kierowcy mieli pazur, wyżej tu wspomniani. Poza tym, jakie wypowiedzi Cię tak raziły? 

Go Max! 

Oceniam go po wiecej niz paru sytuacjach.  W samochodzie jest  genialny ale poza nim wychodzi z niego gówniarstwo bo nie panuje kompletnie nad swoimi emocjami. Jeżeli ktoś  nie szanuje swoich konkurentów to takiej osobie tez nie należy się szacunek. Może kiedyś dorośnie.

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Oceniam go po wiecej niz paru sytuacjach.  W samochodzie jest  genialny ale poza nim wychodzi z niego gówniarstwo bo nie panuje kompletnie nad swoimi emocjami. Jeżeli ktoś  nie szanuje swoich konkurentów to takiej osobie tez nie należy się szacunek. Może kiedyś dorośnie.

Jakie sytuacje masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Max wkurza na maksa. Nie wiem, może to kwestia tego, że jest dla mnie sztandarowym przykładem "milenialsa" przed którym każdy ma ustępować, ale jak ktoś mu coś zrobi to płacz i tupanie nóżkami. Jakby stawka była stworzona tylko z zawodników typu Max czy Magnussen to byłaby rzeźnia. Jak ktoś ma sentymenty do lat 70 i 80tych w kwestii ostrości jazdy to proponuję zainteresowanie wyścigami rydwanów. Przy tamtych gościach taki Hunt to była miękka faja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przymar napisał:

ale jak ktoś mu coś zrobi to płacz i tupanie nóżkami.

To jest raczej definicja Hamiltona.

 

Max super walczy na torze, jako jeden z niewielu obecnie nie czeka na prostą i DRS tylko atakuje gdzie może. To że Ocona tylko popchnął to i tak raczej pokazuje, że potrafi się kontrolować. Nie wyobrażam sobie jaką złość wywołuje jak śmieje ci się w twarz typek przez którego idiotyczne zachowanie na torze tracisz zwycięstwo.

 

Jak dla mnie to Verstappen ma teraz wszystko czego trzeba żeby zdominować tę dyscyplinę, a jego jedyny problem to fakt, że Hamilton też to ma, a nawet jeszcze bardziej ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...