Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adi napisał:

Podobno Robert powiedział, że Verstappen nam się niedługo znudzi. Tak jak Loeb, Schumacher czy obecny Hamilton. ;) 


Chetnie bym poznał kontekst tej wypowiedzi i jej dosłowne brzmienie. 
 

Masz może linka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi napisał:

Tylko tych trzech panów, których przytoczyłem, to już moje. Jako uzupełnienie wspomnianych słów Roberta. 


 

Tez mi coś nie grało aby Robert mógł w takim kontekście podać ww. nazwiska. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Danko napisał:

No właśnie też o to pytałem. To, ze popchnął Ocona? To, ze na kanapie dyskutujemy o jakimś wybuchu to jedno. To, jak adrenalina działa to drugie... To nie debilizm, to tak działa. 

Sytuacja z Oconem to tylko czubek góry. Mnie bardzo chodzi o jego zachowanie i niektore wypowiedzi na konferencjach prasowych. Jezeli ktos odpowiada na pytanie w stylu ze jeszcze raz usłyszę to pytanie to kogoś pobije to ma ewidentne jakies emocjonalne problemy. To tylko jeden z wielu przykładów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turdziGT napisał:

To tylko jeden z wielu przykładów.

Nie zgodzę się. To jeden z niewielu przykładów. Gość jest młody, a z każdym sezonem tego typu zachowań jest coraz mniej. We wrześniu skończy 23 lata dopiero. 

Mam dla Ciebie propozycję. Zresetuj sobie z dniem dzisiejszym licznik dla Maxa. Zobaczymy, ile w ciągu najbliższego roku naliczysz zachowań, o których piszesz. Możesz zmienić o nim zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rosaskc napisał:

Nie zgodzę się. To jeden z niewielu przykładów. Gość jest młody, a z każdym sezonem tego typu zachowań jest coraz mniej. We wrześniu skończy 23 lata dopiero. 

Mam dla Ciebie propozycję. Zresetuj sobie z dniem dzisiejszym licznik dla Maxa. Zobaczymy, ile w ciągu najbliższego roku naliczysz zachowań, o których piszesz. Możesz zmienić o nim zdanie.

Dlatego napisałem ze moze kiedys obrośnie. Z duiej strony wiek ozadne usprawiedliwienie bo jest wielu innych kierowco w podobnym wieku i nikt sie tak nie zachowuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety F1 jest jaka jest i obiektywnego porównania między HAM i VER nie dostaniemy nigdy. Za duży wpływ samochodów. 

Co do Maxa - jeżeli wszyscy mówią, że wykonując manewry trzeba brać pod uwagę to jak Max jeździ (ergo jechać szerzej, bo inaczej duże ryzyko kolizji) to chyba coś nie gra. Też lubię walkę, ale tu naprawdę można zrobić komuś krzywdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, przymar napisał:

Niestety F1 jest jaka jest i obiektywnego porównania między HAM i VER nie dostaniemy nigdy. Za duży wpływ samochodów. 

Co do Maxa - jeżeli wszyscy mówią, że wykonując manewry trzeba brać pod uwagę to jak Max jeździ (ergo jechać szerzej, bo inaczej duże ryzyko kolizji) to chyba coś nie gra. Też lubię walkę, ale tu naprawdę można zrobić komuś krzywdę. 

To wyklucza walkę. Nie wiem jak daleko sięgasz w historię F1, ale choćby pryzmatem niecałych 20 lat to walki koło w koło/lustro w lustro jest coraz mniej. A systemy typu drs/kers etc ułatwiają manewry, żeby było bardziej widowiskowo czy bezpieczniej?

Jest bezpieczniej niż kiedykolwiek, z całym szacunkiem, bo w branzy bezpieczeństwa też siedzę, ale to nie szachy. Czasem ktoś nie dojedzie, czasem się rozbije. To wyścigi kontaktowe. Zobacz choćby na Rallycross. Dyscyplina inna, sens zachowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mmarcinek napisał:

Nie wiem jak daleko sięgasz w historię F1, ale choćby pryzmatem niecałych 20 lat to walki koło w koło/lustro w lustro jest coraz mniej. A systemy typu drs/kers etc ułatwiają manewry, żeby było bardziej widowiskowo czy bezpieczniej?

Liczę na nowe bolidy. Nawet sobie nie wyobrażam jak nudnie byłoby teraz bez DRS. Atak w zbliżonych samochodach o podobnym stopniu zużycia opon praktycznie niemożliwy. A ma być widowisko z podnoszeniem standardów bezpieczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, przymar napisał:

Liczę na nowe bolidy. Nawet sobie nie wyobrażam jak nudnie byłoby teraz bez DRS. Atak w zbliżonych samochodach o podobnym stopniu zużycia opon praktycznie niemożliwy. A ma być widowisko z podnoszeniem standardów bezpieczeństwa. 

Póki nie ustalą górnych granic budżetów, w tym wyścigu zbrojeń małe na to szanse niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mmarcinek napisał:

Póki nie ustalą górnych granic budżetów, w tym wyścigu zbrojeń małe na to szanse niestety :(

Niby ustalili, ale patrząc na praktykę z piłki nożnej (FIFA Fair Play) marnie to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mmarcinek napisał:

Póki nie ustalą górnych granic budżetów, w tym wyścigu zbrojeń małe na to szanse niestety :(

Zawsze to był wyścig zbrojeń. Jedyna szansa dla tych "mniejszych" to, jeśli byłoby dwóch dostawców opon (i dowolność wyboru mieszanek na dany weekend) i tankowanie podczas wyścigu - tu mogliby nadrobić taktyką i oponami. Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Nosek kreseczka napisał:

Kiedy ostatnio Bottas zaliczyl dobry start w wyścigu? 

Bottas to niedługo na jakiś antydepresantach wyląduje...

 

35 minut temu, Nosek kreseczka napisał:

Vettel p7 kierowca dnia

a cóż uczynił ?

No bo 7 miejsce to szału nie ma nawet jak ten beznadziejny tegoroczny bolid

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...