Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Morawiecki: Nie, nie z ich punktu widzenia to jest... Zobacz, oni są tak...[Santander jako bank – red.] w krajach, które kochają Formułę 1. Niemcy, Anglia, Stany i Brazylia. I Hiszpania. Kraje, które kochają Formułę 1 i oni [jako bank – red.] tam są. To z ich punktu widzenia OK. Z mojego, ja mówię, ja tego nie chcę, kur... Pięć dych co roku płacić. Sp...laj.

 

W zajebistym momencie to wypłynęło. Premier ma ogromne kłopoty. A tu okropne wręcz stwierdzenia. A wybory za tydzień. To się da załagodzić tylko w jeden sposób. I jest na to bardzo mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jacky X napisał:

To się da załagodzić tylko w jeden sposób. I jest na to bardzo mało czasu

A jak? :) to offtop, ale śmieszne, że w 2018 najważniejsze nazwiska w Państwie są rozgrywane w tak prosty sposób... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jacky X napisał:

Bo to najważniejsze nazwiska a nie najważniejsze osoby. Jednak trzeba być skończonym debilem aby w ten sposób pomyśleć o Kubicy. A powiedzieć na głos to brakuje skali w psychiatrii.

 

A kim trzeba być, żeby się cieszyć z tego, że RK miał wypadek i połamał wielokrotnie rękę? Bo przecież wyraźnie powiedział: "na szczęście miał wypadek i połamał rękę raz drugi..." Znasz jakieś cywilizowane słowo na określenie tego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to zdziwienie. Wielolicowość i zakłamanie to cechy pożądane w polityce. Wielu wyborców nie lubi słuchać tego co polityk myśli, więc polityk mówi to co ludzie chcą usłyszeć. Gdyby powiedział to co myśli, pewnie przestałby by być politykiem przy najbliższych wyborach. Nie wiem czy gość się jakoś specjalnie cieszył z dramatu, to bardziej bezduszne patrzenie na kolumny w arkuszu kalkulacyjnym - koszty/przychody. Coś jak klęski żywiołowe i spekulacje towarami. Nikt się nie cieszy z dramatu ludzi, ale wielu chętnie zrobi na tym kasę. Dramat w tle jest tylko statystyką. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta to coś znacznie więcej. W polityce można łgać, oszukiwać, nie dotrzymywać obietnic. Wszystko. Bezkarnie.  Ale być ....... przeciw Kubicy ?!? To się w pale nie mieści.

 

Powstaje pytanie czym różni się Premier od dildo ? :mrgreen:

 

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jacky X napisał:

Ale być ....... przeciw Kubicy ?!? To się w pale nie mieści.

Popatrz na to inaczej, jesteś dyrektorem dużej firmy, właśnie przejętej przez jeszcze większą międzynarodową. Musisz się tam jakoś wykazać przed nowym właścicielem. A tu bach, dowiadujesz się, że będziesz miał sponsorować zawodnika w krykieta... Będzie to obciążać twój wynik finansowy i tym samym dostaniesz mniej premii jak gdzieś go nie odrobisz. Dla nas Robert to facet z jajami idący bez kompromisów przez życie, część decyzji jest dla nas dziwna, ale nie wiemy wszystkiego, w każdym razie trzymamy kciuki i kibicujemy gdzie się da. A ta wschodząca gwiazda krykieta? Ktoś zna zasady i widział coś więcej niż migawkę na Eurosporcie? No podobno nieźle macha pałką.... Tak mniej więcej postrzega to ktoś, kto się tym nie interesuje. Tak więc ja nie odbieram tego jako bycie kimś przeciw, tylko gość po prostu z ulgą mówi, że będzie musiał mniej wyłożyć. A mówi o tym swobodnie, bo dopiero liznął polityki i nie wie co go w restauracji może spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, przejdzie to bez większego echa. Można cieszyć się w tym kraju, że najwybitniejszy polski kierowca połamał rękę......za 500.

Ujdzie mu to na sucho, ludzie za kość, którą mogą ogryzać, mogą śmiało wystawić się tyłem i metodą wyparcia nie będzie ich interesowało, co się z ich właśnie tyłem dzieje. :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lukasdraz napisał:

Robert z Morawieckim dziś sobie wyjaśnili wszystko

Panie Robercie, ciesząc się z Pana połamanej ręki dbałem o interesy swojego banku, rozumie to Pan. Teraz Lotos, moja firma już się nie cieszy z Pana kalectwa, więc może coś....załatwimy....pięć dych dam teraz, żeby było ok?

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jacky X napisał:

Ale być ....... przeciw Kubicy ?!? To się w pale nie mieści.

Słusznie zostawiając politykę poza tym wątkiem, serio dziwią Cię te słowa? Nie są eleganckie, to fakt, ale chyba masz więcej niż 10 lat i wiesz jak działa świat i jacy są ludzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam od siebie. Mówi się dużo,że przed wyborami opóźnia się podwyżki prądu. Możliwe.

Ale na pewno trzymane są sztucznie ceny paliwa. W hurcie podrożało bardzo mocno a Orlen "trzyma" ceny na dystrybutorach. Ma 1700 stacji i przez to ma wpływ na rynek detaliczny. Popatrcie w swoich miejscowościach na ceny na Orlenach i konkurencji. U mnie Orlen ON 5,17 , Carefour 5,29 :krecka_dostal:   . Rzadko takie jaja są. Możecie to łatwo sami zweryfikować.

I ta hucpa kosztuje GRUBE miliony w skali całego kraju. Więc jakby premier dorzucił Kubicy kolejne 10 baniek to nic w porównaniu z tą akcją przedwyborczą. Na co kuźwa liczę. Mam w nosie całe te wybory i wybieranie między miernymi a miernymi. Ale zobaczyć Kubicę na linii bezcenne.

 

O tym mówię:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ropa-drozeje-ale-paliwo-nie-wlasciciele,32,0,2418720.html

Nie ma "bata" we wsi. Takie zdjęcie nie powstaje z przypadku. Lada moment gruchnie wiadomość. Premier w panice powie tak. Byle Williams czegoś nie spaprał.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipBB napisał:

Uśmiechy, uśmiechami ale mam nadzieję, że Robert wykorzystał tą sytuację i Mateuszek coś dosypie do sponsoringu Roberta. :D

 

 

W sensie jednak rzuci te 50 baniek ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jacky X napisał:

Premier puścić cynka, że to ma się nazywać ........  Kubica+    :D

 

Ależ nie mam żadnych wątpliwości dlaczego państwowy koncern zdecydował się na tak chwytliwy zabieg marketingowy właśnie teraz, czyli tydzień przed wyborami. "Chleba i igrzysk" w polskim wydaniu, czyli skoro już dali swoim za nasze na fajki i buzuny to teraz jeszcze trochę radochy zapewnią. 

Ciul tam, może choć tyle dobrego z tego wyniknie - obyśmy się doczekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...