Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Adi napisał:

Z tym symulatorem to jakaś drwina z Roberta. Zamiast się ścigać ma grać na komputerku, by poprawić co nieco innym, prawdziwym kierowcom...

 

 

Robota jak robota. A prestiż bycia w Ferrari wielki. Zresztą z takiej współpracy zawsze może coś wyjąć. Pamiętasz jak Schumacher połamał nogę a to doprowadziło Massę do MŚ .

Poza tym w F1 to akurat ścigania to nie ma za dużo. Jest start a potem zarządzanie oponami i paliwem. Ble

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Właśnie próbuję to oglądać, ciężko doszukać się większych emocji.

Hehe he tez oglądałem i przełączyłem.Dzis było WRC. Ilu było liderów w sumie 4 , 5 emocje do ostatniego cm ostatniego odcinka a kadym dniem jednego rajdu mozna by pare ostatnich sezonów w F1 obdzielić.Z czym wogle do ludzi.Nudy jak flaki z olejem.To juz tysiąc razy wole australijskie V8 supercars.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jacky X napisał:

 Pamiętasz jak Schumacher połamał nogę a to doprowadziło Massę do MŚ .

CO?! Mówiąc Massa masz na myśli Mikę Salo i mówiąc doprowadziło do MŚ masz na myśli starty w kilku wyścigach i pomoc Eddiemu Irvine'owi w przegranej walce o mistrza w sezonie 1999?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gumas_72 napisał:

trudno się nie zgodzić, F1 stało się wyścigiem 2 kierowców o MŚ od połowy sezonu - zmęczyłem cały wyścig ale oglądanie na C+ rajdu było przyjemniejsze

 

Jak nie było wyścigu to chociaż był Borowczyk :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi napisał:

Byle nie w symulatorze. Resztę zniosę, bo już porzuciłem nadzieję.

Pamiętaj że czerwoni mają tak na prawdę pod kontrolą 6 samochodów w 3 różnych zespołach a nie dwa więc z tego punktu widzenia ten symulator nie do końca był by taki głupi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

6 samochodów

Do kilku z nich kolejka dobrych, młodych, perspektywicznych, do pozostałych kolejka pay-driverów z grubym portfelem. A Robert "techniczny" współpracownik. 

Na prawdę myślicie, że Robert będzie seryjnie jeździł? Ja uważam, że 2 ostatnie lata są stracone i niestety obawiam się, że następny rok będzie podobny, a kolejne to jakieś WEC, zapchajdziury itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matros1 napisał:

Wybory Kubicy zaczynają trochę przypominać te jakich dokonywał Alonso. Ciągle z deszczu pod rynnę a latka lecą.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak pisałem kilka miesięcy w podobnym tonie, generalnie na temat decyzji Roberta w wielu sprawach, braku koncepcji, długofalowej to mnie zjechali...

 

Niestety jest przemarsz wojsk Radzieckich i albo się "przyfarci" albo nic sensownego z tego nie będzie.  

 

F1, motorsport to szachy, nie poker. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2018 o 11:30, rosaskc napisał:

Ostatnio coraz więcej się mówi o przejściu Roberta do czerwonego symulatora,

Ja w kwestii formalnej : była mowa, że Robert założy czerwony kombinezon; czy siadając do symulatora jest obowiązek noszenia prawdziwego kombinezonu w klubowych barwach ? Bo ja, przykładowo, jak siedzę na PlayStation to w zwykłych ciuchach albo nawet w piżamie. Czy mogę być przez to zdyskwalifikowany ?

Edytowane przez SUBORO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SUBORO napisał:

Ja w kwestii formalnej, bo była mowa, że Robert założy czerwony kombinezon : czy siadając do symulatora jest obowiązek noszenia kombinezonu w klubowych barwach ? Bo ja, przykładowo, jak siedzę na PlayStation to w zwykłych ciuchach albo nawet w piżamie. Czy mogę być przez to zdyskwalifikowany ?

 

Nie, dyskwalifikacji nie będzie, ale dostaniesz karę stop and go penalty przez monopolowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...