Skocz do zawartości

Jaką bulwarówkę kupić ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

padła tu podpowiedź Mitsu Outlander. Jak na dupowóz i auto rodzinne imho w 100% się sprawdza. Mi stuknęło 2 lata i 55 tys km i do tej pory kompletnie nic się nie działo, tylko olej filtry i do przodu. Jak masz w tej cenie do wyrwania to bierz, imho to lepszy wybór niż skody, kia'e i inne hujdaje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli nowa bulwarówka podwyższona czteronapędowa i nie subaru to tylko alfa 159 SW Q4. Nie jest to chyba ciężarówka ale pieprzyć VAT, pieniądze to nie wszystko ;)

 

 

dobrze gada dać mu wódki :mrgreen:

 

-- 29 paź 2010, o 11:00 --

 

Edwin a moze nissan x-trail :?: z 2.0 dci 150 KM - podstawowa wersja (juz nawet nawet wyposazona) to 117 tys wyjsciowo - mysle ze mozna z 7 tys urwac z tego

 

 

brzydki jak nie wiem co, stara konstrukcja, ogólnie nie

 

hmm ale X3 to też super koncepcja :twisted: ładny elegancki wygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa bulwarówka podwyższona czteronapędowa i nie subaru to tylko alfa 159 SW Q4. Nie jest to chyba ciężarówka ale pieprzyć VAT, pieniądze to nie wszystko ;)

 

w nowym sączu nie ma serwisu alfy, a nie ma bata raz w miesiącu trzeba tam się meldowac

 

-- 29 paź 2010, o 22:43 --

 

Edwin a moze nissan x-trail :?: z 2.0 dci 150 KM - podstawowa wersja (juz nawet nawet wyposazona) to 117 tys wyjsciowo - mysle ze mozna z 7 tys urwac z tego

 

Adam czemu mi tak źle życzysz. Tam silnik reno, w którym po 100k trzeba wiaderko pod silnik podłożyć bo cieknie jak z kaczki

 

-- 29 paź 2010, o 22:44 --

 

Edwin a moze nissan x-trail :?: z 2.0 dci 150 KM - podstawowa wersja (juz nawet nawet wyposazona) to 117 tys wyjsciowo - mysle ze mozna z 7 tys urwac z tego

 

Adam czemu mi tak źle życzysz. Tam silnik reno, w którym po 100k trzeba wiaderko pod silnik podłożyć bo cieknie jak z kaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jeśli nie Forester XT 400KM ;) to chyba tylko quattro pozostaje - Q5. Przyszły rok pewnie się coś takiego jak Q3 pojawi też. Jakoś to quattro - poza Subarowym AWD - to nadal napęd, który ma u mnie szacun. Szczególnie u Jacka na Podlasiu na szutrach fajnie się sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, wybrałem się z ciekawości do naszego "Wzorcowego Salonu KIA The Power of SurpriseTM", czy jakoś tak ;)

 

... i pan wylistował mi autka do odbioru w tym roku, z napędem pseudo 4x4, w benzynie 2.0, z homologacją ...

 

Przedyktował mi różniaste wersje, z okienkami dachowymi, keyless'ami, golasy, kolorki, i tak dalej ... odniosłem wrażenie, że da się w tym roku jeszcze odebrać Sportage'a ... i jest w czym wybierać :!:

 

P.S. Jak dla mnie - przód ociekający chromem bardzo nie bardzo .... a środek z tym projektem a'la nadmuchana falka ... jakoś nie mógłbym na to codziennie patrzeć ... ale dla kobiety idealne - żona byłaby zadowolona :wink:

 

Myślę, że wybrałbym jednak Outlandera ... po powrocie z imprezy rzucisz się z pięściami na dziwnie patrzące się na Ciebie "Evo" gotowe do rozpoczęcia bójki ... jeden kopniak w wysokoprofilową oponę nie pozostawi złudzeń, że tylko jeden DOBRY samochód może być w domu ... i jest nim STI lub RS - w zależności od tego czym zakrapiana była impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko quattro pozostaje - Q5. Przyszły rok pewnie się coś takiego jak Q3 pojawi też. Jakoś to quattro - poza Subarowym AWD - to nadal napęd, który ma u mnie szacun.

 

 

Nie wiem na ile jest to ustawione, ale daje troche do myślenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa bulwarówka podwyższona czteronapędowa i nie subaru to tylko alfa 159 SW Q4. Nie jest to chyba ciężarówka ale pieprzyć VAT, pieniądze to nie wszystko ;)

 

w nowym sączu nie ma serwisu alfy, a nie ma bata raz w miesiącu trzeba tam się meldowac

 

No cóż, Subaraki też wielu z tutaj obecnych serwisuje gdzieś w Polsce, czasem pomimo istnienia serwisu we własnym mieście :mrgreen:

 

Mam jeszcze jeden pomysł, skoro to dla małżonki. Wcześniej nie wiedziałem, że robią już napęd na 4 koła...

MINI Countryman S All4 (czterodrzwiówka ze względu na żonę i zakupy, a S ze względu na Ciebie), w końcu to BMW a cena katalog zdaje się poniżej 115 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialo sie siedziec wysoko 8)

 

To rzecz względna. W porównaniu z mazdą mx5 itp. siedzi się bardzo wysoko :wink:

 

 

carfit chętnie zamienię mojego Outlandera 2,0TDI z chipem ;) Rallyart na Twojego Forysia :)

Bez dopłaty !! Niecałe 30tys.przebiegu z homologacją i leasingiem (do przejęcia lub spłaty).

 

Pokerowa zagrywka prawdziwego fana subaru 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam czemu mi tak źle życzysz. Tam silnik reno, w którym po 100k trzeba wiaderko pod silnik podłożyć bo cieknie jak z kaczki

 

 

Pewnie dlatego, że sam zamówił 3 auta Kia :mrgreen: .

 

-- 31 paź 2010, o 19:31 --

 

 

Nie wiem na ile jest to ustawione, ale daje troche do myślenia :roll:

 

 

To jest chyba najlepsza odpowiedź:

 

"Well, this test perfectly represents the philosophy of Audi and bmw about 4x4. Audi introduced Quattro 30 years ago to give the best performance on any road condition, while bmw introduced xdrive to get through a ramp with still rollers LOL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam czemu mi tak źle życzysz. Tam silnik reno, w którym po 100k trzeba wiaderko pod silnik podłożyć bo cieknie jak z kaczki

 

 

Pewnie dlatego, że sam zamówił 3 auta Kia :mrgreen: .

 

 

ja wam mowie, ze koreanczycy juz niedlugo przegonia europe

 

mam porownanie co robili pare lat temu i co robia teraz - poza tym, juz widze ktorykolwiek europejski koncern dajacy 7 lat gwarancji

 

mam ceed'a w najwyzszej wersji i motorem 2.0 CRDi 140 KM i Sorento 2,5 crdi 160 KM - te auta na prawde daja rade

 

teraz zakupilem 3 kolejne kijany i byl to swiadomy wybor, porownywalismy tiguana z sorento i wypadlo bardzo na korzysc sorento - poza tym sorento ma fajny motor 2.2 CRDi 197 KM

 

do tego wzialem Soula w najwyzszej dostepnej wersji + pare gadzetow i Carensa w wersji Freedom, czyli najwyzszej i w takiej cenie koncerny europejskie proponuja gole auta z miernymi silnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit chętnie zamienię mojego Outlandera 2,0TDI z chipem ;) Rallyart na Twojego Forysia :)

Bez dopłaty !! Niecałe 30tys.przebiegu z homologacją i leasingiem (do przejęcia lub spłaty).

 

Dzięki za propozycje, ale tu byłoby klasyczne "zamienił stryjek siekierke na kijek" :twisted:

Outlander mimo że może i dobry samochód ale jest totalnie nijaki :roll: , dla mnie samochód musi mieć to coś :roll: , dlatego podoba mi sie kia sportage, yeti, x3 , .

O yeti moge zapomniec, Kia tez, na nowe x3 mnie nie stać ( ostatnio sie spóżniełem 1 godz. ) :evil: bylo do sprzedania X3 nówka tylko z 2008 roku 3.0 benz. z kratka za 129 000 brutto , [moderator czuwa] :evil:

 

Postanowiłem ze jak sprzedam forka, to kupie u zachodnich sąsiadów X3 lub nowego forka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit chętnie zamienię mojego Outlandera 2,0TDI z chipem ;) Rallyart na Twojego Forysia :)

Bez dopłaty !! Niecałe 30tys.przebiegu z homologacją i leasingiem (do przejęcia lub spłaty).

 

Dzięki za propozycje, ale tu byłoby klasyczne "zamienił stryjek siekierke na kijek" :twisted:

Outlander mimo że może i dobry samochód ale jest totalnie nijaki :roll: , dla mnie samochód musi mieć to coś :roll: , dlatego podoba mi sie kia sportage, yeti, x3 , .

O yeti moge zapomniec, Kia tez, na nowe x3 mnie nie stać ( ostatnio sie spóżniełem 1 godz. ) :evil: bylo do sprzedania X3 nówka tylko z 2008 roku 3.0 benz. z kratka za 129 000 brutto , [moderator czuwa] :evil:

 

Postanowiłem ze jak sprzedam forka, to kupie u zachodnich sąsiadów X3 lub nowego forka

 

ja sie tera modle o Soula 4x4 :mrgreen:

 

co ciekawe, dotychczas koreanczycy robili malo wyrozniajace sie auta bez polotu, a tu patrzcie KIA drugi rok z rzedu zdobywa prestizowa nagrode RED DOT DESIGN - w 2009 roku Soul, a w 2010 Venga MPV - mysle, ze maja duze szanse zdobyc ja trzeci raz z rzedu za Sportage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...