Skocz do zawartości

Jaką bulwarówkę kupić ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

noo rzeczywiście, szczególnie Yeti ma to "coś" :mrgreen:

 

Mont , dla mnie ma :idea: , bo jest nietuzinkowy, nie jest nudny , wyróżnia sie , i prowadzi sie naprawde dobrze. Leszek K dostał od skody YETI , w totalnym fullu z dsg , jechałem tym , byłem naprawde pod wrażeniem :idea: Jedynym dla mnie minusem tego auto jest stosunkowo mały bagażnik, a ja potrzebuje żeby kilka razy w roku pojechać gdzieś z rodziną i dzieckiem, a żona potrafi zabrać poł domu w podróż na tydzień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

noo rzeczywiście, szczególnie Yeti ma to "coś" :mrgreen:

 

Mont , dla mnie ma :idea: , bo jest nietuzinkowy, nie jest nudny , wyróżnia sie , i prowadzi sie naprawde dobrze. Leszek K dostał od skody YETI , w totalnym fullu z dsg , jechałem tym , byłem naprawde pod wrażeniem :idea: Jedynym dla mnie minusem tego auto jest stosunkowo mały bagażnik, a ja potrzebuje żeby kilka razy w roku pojechać gdzieś z rodziną i dzieckiem, a żona potrafi zabrać poł domu w podróż na tydzień :twisted:

 

 

nie zwalaj na zone - po prostu 3 kraty wodki sie nie mieszcza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie i carfita to potem i tak zostanie przy foresterze i tak :D

 

 

Irazu, ale ja naprawde nie mam nic przeciwko :idea: , tylko SIP praktycznie nie ma aut :roll: jak większość importerów :cry:

Ja nawet bym chętnie kupił, żeby było politycznie :wink: i najchętniej u jakiegoś dealera w Polsce, ale co ja na to poradze że aut brak , a w EU auta są do wyboru w cenach bardzo konkurencyjnych. :roll:

 

-- 31 paź 2010, o 22:54 --

 

po prostu 3 kraty wodki sie nie mieszcza :mrgreen:

 

musiałeś to chamie pisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie i carfita to potem i tak zostanie przy foresterze i tak :D

 

 

Irazu, ale ja naprawde nie mam nic przeciwko :idea: , tylko SIP praktycznie nie ma aut :roll: jak większość importerów :cry:

Ja nawet bym chętnie kupił, żeby było politycznie :wink: i najchętniej u jakiegoś dealera w Polsce, ale co ja na to poradze że aut brak , a w EU auta są do wyboru w cenach bardzo konkurencyjnych. :roll:

 

-- 31 paź 2010, o 22:54 --

 

po prostu 3 kraty wodki sie nie mieszcza :mrgreen:

 

musiałeś to chamie pisać :mrgreen:

 

Może to głupie , ale forum jest opiniotwórcze i właśnie wystawiłeś SIP-owi opinię .

Oczywiście to nie twoja wina , ale wybór mamy marny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie i carfita to potem i tak zostanie przy foresterze i tak

 

nie wydaje mi sie :mrgreen: czas na zmiany 8)

 

 

ale Ty akurat jesteś zakochany w ............ BMW :twisted:

Ja pomału ............. też :twisted:

 

Nawet wczoraj sie do X3 przymierzałem, całkiem fajnie, wsiadasz bez zbędnego wysiłku, a jak usiądziesz to brzuch sie mieści miedzy mną a kierownicą , wiec czego wiecej szukać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty szowinisto :evil::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja uważam, że to bardzo kobiece auto :P:mrgreen:

 

Aga jest duże i kłopot z parkowaniem . Powiedz jeszcze że XC90 jest dobre do jazdy na codzień . Owszem - budzi respekt na drodze , ale same kłopoty z szukaniem miejsca .

Właśnie wyszło jakieś volvo SUV więc poszukaj carfit u tych nudnych Szwedów w ofercie .

Na wszelki wypadek informuję cię , że montowałem rusztowanie u takiego Szweda do budowy nowego domu . O tyle to istotne że miał fabrykę silników volvo w Chinach a na codzień poruszał się X5 . Jego żona ( Chinka ) woziła dzieci miśkiem lancerem , a silniki były robione w Chinach do volvo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty szowinisto :evil::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja uważam, że to bardzo kobiece auto :P:mrgreen:

 

Aga jest duże i kłopot z parkowaniem . Powiedz jeszcze że XC90 jest dobre do jazdy na codzień . Owszem - budzi respekt na drodze , ale same kłopoty z szukaniem miejsca .

Właśnie wyszło jakieś volvo SUV więc poszukaj carfit u tych nudnych Szwedów w ofercie .

Na wszelki wypadek informuję cię , że montowałem rusztowanie u takiego Szweda do budowy nowego domu . O tyle to istotne że miał fabrykę silników volvo w Chinach a na codzień poruszał się X5 . Jego żona ( Chinka ) woziła dzieci miśkiem lancerem , a silniki były robione w Chinach do volvo :mrgreen:

 

jezdze na codzien patrolem i jakos nie mam problemow z parkowaniem :) po prostu wjezdzam gdzie chce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ezdze na codzien patrolem i jakos nie mam problemow z parkowaniem :) po prostu wjezdzam gdzie chce :mrgreen:

 

Można i KAMAZEM :mrgreen: W tym sprawa że wszystko się da , ale po co się męczyć ? Kobiety z natury mają kłopoty z parkowaniem - są inaczej zbudowane i się od nas mężczyzn różnią ( na szczęście ) i to jest zaleta kobiet i za to są kochane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit a myślałeś o Oplu Antarze? http://www.resmoto.com/opel/opisy/antar ... ara_01.jpg

 

Mało tego jeździ po naszych zacnych drogach.

 

A teraz wyszedł nowy Ford C-Max. Na żywo nie widziałem, ale chyba bardziej przypomina Suv i niż vana. :D

 

-- 2 lis 2010, o 08:39 --

 

--------------------------------

edit: Antara za droga... od 125 600 zl :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit a myślałeś o Oplu Antarze? http://www.resmoto.com/opel/opisy/antar ... ara_01.jpg

 

Mało tego jeździ po naszych zacnych drogach.

 

A teraz wyszedł nowy Ford C-Max. Na żywo nie widziałem, ale chyba bardziej przypomina Suv i niż vana. :D

 

-- 2 lis 2010, o 08:39 --

 

carfit a myślałeś o Oplu Antarze? http://www.resmoto.com/opel/opisy/antar ... ara_01.jpg

 

Mało tego jeździ po naszych zacnych drogach.

 

A teraz wyszedł nowy Ford C-Max. Na żywo nie widziałem, ale chyba bardziej przypomina Suv i niż vana. :D

 

 

--------------------------------

edit: Antara za droga... od 125 600 zl :|

 

ale Edwin chcial kupic samochod a nie forda czy opla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...