Skocz do zawartości

Jaką bulwarówkę kupić ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Carfit

 

Dla żony polecałbym:

1) Nissana Juke w wersji 1,6turbo 190KM 4x4 i skrzynią CVT (jeżdzi jak gokart a nie jak SUV)

2) Kia Sportage - 2,0 td - 140KM 4x4 z automatem (jest dużo lepszy niż sie tego spodziewasz - RAV4 sie nie umywa)

 

Z większych polecam

Infiniti FX 35 - 4X4 ale bardzo tylnonapędowy i można całkowicie wyłączyć ESP :roll: :lol: :shock:

VW Touareg - nowy jest duży i fajnie jeżdzi (a silnikiem 4,2 TDI zasuwa)

Oczywiście najlepszy jest Porsche Cayenne

 

Nie polecam BMW X6M - przerost formy nad treścią i fatalny gang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiguan nie przypadł mi do gustu - może dlatego, że jeździłem 1,5 roku temu 2,0 tdi ze starą skrzynią automatyczną

 

Carfit- faktycznie Skoda Yeti z TDI, 4x4 i DSG jest godny polecenia (Tsi niby ma 160KM a nie ciągnie tak jakbyś chciał)

 

http://www.auto-turystyka.pl/index.php? ... y&Itemid=1

 

 

Jak mówisz,że Yeti ma za mały bagażnik - to zajżyj do Skody Superb Combi 170KM tdi z DSG i 4x4 (jeździłem tsi 160KM i też nie ciagnie tak samo jak w Yeti)

 

http://www.auto-turystyka.pl/index.php? ... y&Itemid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady :idea: , ale narazie temat zmiany auta mnie przerósł :shock: . Nie ma aut z kratką :idea: , a w szczególności tych które mnie interesowały :idea: , czyli YETI, KIA SPORTAGE II,forester . Dostałem super oferte na Ford Kuga, ale kurde jakiś on ciasny strasznie, moim zdaniem w foresterze wiecej miejsca z tyłu jak i w bagażniku. Nie lubie kupowac aut na siłe bez przokonania, chciałem X3 max dwuletnie, ale żona chciała nowe, a na to mnie nie stać :roll: Wiec narazie forek zostaje :idea: może to jakiś znak aby go nie sprzedawać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też sprawdzić salony w CZE, GER. W Niemczech kolega kupił BMW 5 - zamontowali mu tam kratkę i odliczył pełen VAT. On sprowadzał przez firmę leasingową. Za gotówkę powinno być jeszcze łatwiej...

 

 

Tak swoją drogą, to ja bym zostawił Forysia... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też sprawdzić salony w CZE, GER. W Niemczech kolega kupił BMW 5 - zamontowali mu tam kratkę i odliczył pełen VAT. On sprowadzał przez firmę leasingową. Za gotówkę powinno być jeszcze łatwiej...

 

 

Tak swoją drogą, to ja bym zostawił Forysia... 8)

 

Jesli to było używane BMW i dostał zaśw. z ichniejszej stacji diagnostycznej że jest LKW , to niech lepiej od razu zapłaci ten VAT w Polsce z powrotem. Nasze Urzedy już wiedzą o tym procederze i nie jest to legalne, jesli nie ma fabrycznej homologacji, dostanie sankcje + VAT z odsetkami do zwrotu. Intersowałem sie tym tematem dosyć dogłebnie :roll: , bo tez miałem taki plan.

Swoją droga, sam jestem ciekaw jak to w leasingu z takim autem, bo niby to nie nasz samochód tylko wynajmowany, i pytanie kto sie ma tłumaczyć , firma leasingowa czy ja. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga, sam jestem ciekaw jak to w leasingu z takim autem, bo niby to nie nasz samochód tylko wynajmowany, i pytanie kto sie ma tłumaczyć , firma leasingowa czy ja. :?:

 

 

 

A kto odliczył VAT? Ty, czy firma leasingowa? :mrgreen:

 

I firma leasingowa i ja :P , i np. jak ja bym ten pojazd wynajmował dalej , to ten podmiot też odlicza :roll: . Musisz sie troszku podszkolić :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przeczucie mnie nie oszukuje :mrgreen:

 

 

wiesz co, naprawde jak popatrzyłem na te auta, pojezdziłem niektórymi, przyglądnołem sie im dokładniej, to naprawde żaden z nich mnie jakoś super nie uwiódł. Niby fajne ale... moze dlatego że zachorowałem na X3 bo to chyba najbardziej odpowiadające mi auto na rynku.

Czuje że jak bym wsiadł do nowej Kugii , YETI , sportage II to chyba bym sie cofnął, bo naprawde forek jest super, tylko mi sie troche znudził :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, naprawde jak popatrzyłem na te auta, pojezdziłem niektórymi, przyglądnołem sie im dokładniej, to naprawde żaden z nich mnie jakoś super nie uwiódł. Niby fajne ale... moze dlatego że zachorowałem na X3 bo to chyba najbardziej odpowiadające mi auto na rynku.

Czuje że jak bym wsiadł do nowej Kugii , YETI , sportage II to chyba bym sie cofnął, bo naprawde forek jest super, tylko mi sie troche znudził :roll:

 

Bo to wszystko prawda . Edwin w firmach w okresie kryzysu najważniejszy jest księgowy . To są oszczędnościowe propozycje bo nie ma pieniędzy na wypuszczenie prawdziwych nowości .

 

-- 4 lis 2010, o 21:15 --

 

Proponowałem Ci zerknięcie na VOLVO ale silniki ma produkowane w Chinach . Ja w sierpniu montowałem rusztowanie do budowy domu takiemu Szwedowi . Ten Szwed ma żonę Chinkę i olbrzymie pieniądze z fabryki którą wybudował w Chinach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...