Jump to content

Jaką bulwarówkę kupić ?

carfit

Recommended Posts

Mam naprawde straszny mętlik w głowie , potrzebuje jakieś rodzinne auto. Jest dość duży wybór , ale jak sie człowiek zagłębi to już tak rózowo nie ma. Albo aut brak, albo za drogie, albo mi sie średnio podobają.

Chodzi mi po głowie:

Ford Kuga - narazie najlepsza opcja

Subaru Forester , mały wybór aut, cena :cry:

Kia Sportage - strasznie mi sie podoba, ale brak aut

Mitsu ASX chyba całkiem niezła oferta

BMW X1 super ale za drogi :cry:

BMW X3 auto ideał ale cena :cry:

Generalnie mam skromne wymaganie, ma być 4x4, silnik obojętnie, ma mieć hom. na ciężarowe, i ma być małym suv-em , Nie może kosztowac brutto wiecej jak 100-110 tys. Rozważałem zakup używanego, ale musiała by być naprawde super oferta. Najlepiej jak by to była benzyna ( bardzo małe przebiegi średnio 8 tys. km rocznie), choć mam świadomość że wiekszość tych aut prawie nie ma w ofercie z napedem 4x4 benzyny

Macie jakieś jeszcze pomysły ? sugestie ? Mam straszny młyn w firmie i tak naprawde nie mam nawet czasu jeździć po salonach aby testowac, porównywac, itp.

Wszystkie sugestie mile widziane :D

• Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrzyles tego http://otomoto.pl/jeep-wrangler-jk-unli ... 92356.html ? Cena zdumiewa, moze to jakas ograniczona bezwypadkowosc :lol:

Jak skonczy sie leasing Imprezy to wlasnie takie ciagacza lawety zapodamy. No moze wersje 5 drzwiowa...

Z nowych to bym sie ku Suzuki Jimmny sklanial, zas Lech Ferodo Wojcik bardzo zachwala SX4 (zima).

A nie rozważałeś Tiguana? Do wyboru 3 silniki benzynowe doaładowane (ja bym brał 2.0 - 170 lub 200km), które stosunkowo niewiele palą i nieźle sobie radzą. Jest 4x4 - choć to tylko haldex. Ma homologację i cenowo też w Twoim budżecie. Nie wiem jak dostępność.

Patrzyles tego http://otomoto.pl/jeep-wrangler-jk-unli ... 92356.html ? Cena zdumiewa, moze to jakas ograniczona bezwypadkowosc :lol:

Jak skonczy sie leasing Imprezy to wlasnie takie ciagacza lawety zapodamy. No moze wersje 5 drzwiowa...

Z nowych to bym sie ku Suzuki Jimmny sklanial, zas Lech Ferodo Wojcik bardzo zachwala SX4 (zima).

aleś teraz przywalił :twisted: ten Jeep rodzinne auto :shock: z brezentowym dachem :mrgreen:

-- 25 paź 2010, o 21:36 --

Skoda Yeti... super auto.. ale SKODA.

chętnie bym ją kupił , serio :idea: ale żonie sie nie podoba :roll:

tiguana rozważałem, ale jest totalnie nijaki :( tak jak nowy rav4

A Hyundai ix35???

hm o tym nie pomyslałem prawde mówiąc , dzięki musze zerknąć :D

a ja bym poczekał do stycznia / lutego i zamiast brać teraz coś na siłę, wybrałbym na spokojnie. szał z kratkami się skończy, przyjdzie klikumiesięczny zastój i auta będą stały do wyboru do koloru. jak się sensownie ponegocjuje i uwzględni że od osobowego i tak można sporo vatu odliczyć bo 6.000 (zwłaszcza że budżet do 100k pln) i do tego nie trzeba płacić za homologację, moim zdaniem wyjdzie finansowo porównywalnie no i nie trzeba z tą głupią kratką zasuwać. no chyba że że żona musi koniecznie coś nowego na gwiazdkę dostać do jeżdzenia :mrgreen:

A Hyundai ix35???

hm o tym nie pomyslałem prawde mówiąc , dzięki musze zerknąć :D

Wg. cennika nawet najlepiej wyposażona wersja Premium z silnikiem PB 2,0l 163KM kosztuje 99400 zł + 2000 zł za homologację.

Nie mogę sobie wyobrazić Carfita kupującego Tiguana, Rav4, CRV... :wink: Szczególnie, że całkiem niedawno był topic, gdzie jeździł Porsche :mrgreen:

To tak jakby ktoś powiedział, że świat stanął na głowie i koło jest kwadratem :mrgreen:

Kup Range'a :) Choćby dlatego, żeby wkurzyć zielonych :mrgreen:

Nie mogę sobie wyobrazić Carfita kupującego Tiguana, Rav4, CRV...

Ja jestem generalnie sponsorem :wink: , i ja tym praktycznie wogóle nie bede jeździł :idea::D , ale to nie oznacza że musze kupić coś co mi sie wybitnie nie podoba :D

Nie mogę sobie wyobrazić Carfita kupującego Tiguana, Rav4, CRV... :wink: Szczególnie, że całkiem niedawno był topic, gdzie jeździł Porsche :mrgreen:

To tak jakby ktoś powiedział, że świat stanął na głowie i koło jest kwadratem :mrgreen:

Kup Range'a :) Choćby dlatego, żeby wkurzyć zielonych :mrgreen:

Nowego Range`a nie kupi się niestety za 100 tys zł :cry:

carfit a Mazda CX-7? Ojciec ostatnio na nią zachorował i szuka jakiegoś fajnego egzemplarzu. W serii 260 koni, fajny wygląd, jeździ też nie najgorzej. Nie wiem tylko jak z kratką.

rzeczywiscie super :idea: ale kosztuje 160 k :cry:

carfit a Mazda CX-7? Ojciec ostatnio na nią zachorował i szuka jakiegoś fajnego egzemplarzu. W serii 260 koni, fajny wygląd, jeździ też nie najgorzej. Nie wiem tylko jak z kratką.

rzeczywiscie super :idea: ale kosztuje 160 k :cry:

No ale mówiłeś, że rozważasz zakup używanego :wink:

Czytałem ostatnio trochę o tych wszystkich SUVach i właśnie CX-7 wychodzi najlepiej.

Carfit, ja odpuściłem ten "owczy pęd"

ja już sam nie wiem :roll: , jedni mówią tak, drudzy tak, ciśnienia nie ma za bardzo, ale z drugiej strony ponad 20k bede do przodu nie jako, po nowym roku tylko 6k odlicze , róznica w cenie nie wiem czy dojdzie do ponad 14 tys. :roll:

ten CX7 rzeczywiscie zajebisty :idea:

Carfit, czemu nie zostawisz Forka? Przecież to super auto, a Twoje prawie nie zużyte...

forek jest bardzo ok, i długo musiałem żone przekonywać żeby pozwoliła go sprzedać, tym bardziej że on jest jak nowy, ale z drugiej strony potrzebuje coś kupić na firme, bo koniec roku sie zbliza a ja strasznie nie lubie sie dzielić moimi pieniedzmi z U.S. :twisted: