Skocz do zawartości

Jaką bulwarówkę kupić ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

ale Edwin chcial kupic samochod a nie forda czy opla :lol:

 

 

Tak, KIA to prawdziwy SAMOCHÓD :mrgreen: .

 

ale miales jakowas coby takie wnioski wysuwac :?: ja mialem 3 a mam teraz 2 - teraz dokupuje 3 kolejne - i jako do dupowozu w dobrej kasie, nie przekonasz mnie do fiordow, opeli i innych niemieckich polproduktow

 

jakbym mial wybrac tiguana za 140k i Sorento za 140k to na pewno bym nie jezdzil szmelcwagenem

 

jeszcze raz powtarzam, ktory europejski producent da 7 lat gwarancji na swoje polprodukty :?: zaden bo by musieli dokladac do interesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko ja bym za bardzo koreańcom jeszcze nie ufał. Auta niemieckie mają renomę od lat.. a Kia, Hyundai od kiedy zaczęły się liczyć? Czy Kia Rio, Sephia, albo Hyundai Accent, Atos coś znaczyły? Nie... a to przecież było całkiem nie dawno :D

 

No, ale ja nie moge nic powiedzieć, bo swojego auta nie mam... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja bym za bardzo koreańcom jeszcze nie ufał. Auta niemieckie mają renomę od lat.. a Kia, Hyundai od kiedy zaczęły się liczyć? Czy Kia Rio, Sephia, albo Hyundai Accent, Atos coś znaczyły? Nie... a to przecież było całkiem nie dawno :D

 

No, ale ja nie moge nic powiedzieć, bo swojego auta nie mam... :mrgreen:

 

no i widzisz

 

auta niemieckie mialy renome 20 lat temu - ta renoma w autach dla ludu sie skonczyla na W124 i golfie III - to co robia teraz to lipa - nie mowie o autach klasy premium

 

ja wam mowie, ze za pare lat koreance wyprzedza caly europejski przemysl motoryzacyjny - bezawaryjnosc juz mieli od jakiegos czasu, teraz zaczeli stawiac tez na design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz powtarzam, ktory europejski producent da 7 lat gwarancji na swoje polprodukty zaden bo by musieli dokladac do interesu

 

 

też jestem pod wrażeniem koreańców i ich kolejnych modeli KIA i Hyundai, szczególnie Soul mi się podoba :wink:

ale do tej gwarancji to bym podchodził ostrożnie; podobną strategię miało Deawoo, na wejściu dali 3 lata gwarancji i to jeszcze z darmowymi przeglądami w ASO :idea: tym przyciągneli masę klientów, a potem m.in. te koszty serwisowania ich zabiły 8)

Dlatego, fajnie, że dają te 7 lat, ale zobaczymy za jakiś czas jak to się rozwinie. Szczerze im kibicuję, bo mam dość tej "niemieckiej renomy" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz powtarzam, ktory europejski producent da 7 lat gwarancji na swoje polprodukty zaden bo by musieli dokladac do interesu

 

 

też jestem pod wrażeniem koreańców i ich kolejnych modeli KIA i Hyundai, szczególnie Soul mi się podoba :wink:

ale do tej gwarancji to bym podchodził ostrożnie; podobną strategię miało Deawoo, na wejściu dali 3 lata gwarancji i to jeszcze z darmowymi przeglądami w ASO :idea: tym przyciągneli masę klientów, a potem m.in. te koszty serwisowania ich zabiły 8)

Dlatego, fajnie, że dają te 7 lat, ale zobaczymy za jakiś czas jak to się rozwinie. Szczerze im kibicuję, bo mam dość tej "niemieckiej renomy" :twisted:

 

mam ceed'a z 2007 roku i nie narzekam - gwarancja dziala 7 lat lub 150k km - o ile dla repa to jest do zrobienia w rok, ale przy normalnej jezdzie ok 20-30k km rocznie to i tak najdluzsza gwarancja na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywus powiedz koleszko, ze bys hopla na codzien zakupil

Ale Ci sie joke udal :mrgreen:

No moze Speedstera, Ascone B albo starego GT :twisted: ale to raczej od wielkiego dzwonu.

 

Co do Kijasa, to sie matka pytala wczoraj czy tak moze byc ze ma 70k km zrobione, a mechanicy nie chcieli klockow wymienic bo jeszcze grube 8)

A mnie od roku chodzi po glowie Toyota Starlet w pierwszej budzie, ale u nas to rodzyn straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja dziala 7 lat lub 150k km

rozmawiałem z kolegą którego szwagier jest mechanikiem w aso kia (gdzieś w świętokrzyskim.. chyba kielce)

no i gwarancja 7 lat ale naprawy w trakcie gwarancji raczej płatne :P

procedura uznawania gwarancji dłuuuga a większość spraw kończy się odrzuceniem..

duża część klientów nie chce / nie może czekać i płaci

jednym słowem zamieszanie

ale to tak z drugiej ręki informacja

 

(z pierwszej jest taka, że znajomy czeka 1,5 miesiąca na pompę paliwa do sportage.. :P prawie jak w subaru :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja dziala 7 lat lub 150k km

rozmawiałem z kolegą którego szwagier jest mechanikiem w aso kia (gdzieś w świętokrzyskim.. chyba kielce)

no i gwarancja 7 lat ale naprawy w trakcie gwarancji raczej płatne :P

procedura uznawania gwarancji dłuuuga a większość spraw kończy się odrzuceniem..

duża część klientów nie chce / nie może czekać i płaci

jednym słowem zamieszanie

ale to tak z drugiej ręki informacja

 

(z pierwszej jest taka, że znajomy czeka 1,5 miesiąca na pompę paliwa do sportage.. :P prawie jak w subaru :mrgreen: )

 

w subaru czekaja na szybe po 3 miechy :mrgreen:

 

sa zapisy gwarancji, ktore trzeba przeczytac, a nie sluchac mechanikow - poza tym co mechanik na hali moze wiedziec, co sie dzieje w biurze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, pozwól że podepnę się pod wątek, bo nie chciałbym zaśmiecać forum kolejnym podobnym tematem.

 

 

 

Mój wujek chce kupić jakąś większą bulwarówkę.

 

Wybór padł na coś z możliwie najmocniejszym dieslem i automatem - warunki konieczne.

1-3 letnie. Cena - do 180 tys. brutto

Auto ma mieć sporo miejsca z tyłu (bo ma trójkę nastoletnich dzieciaków) i spory bagażnik.

 

Na oku ma Audi Q7, BMW X5, trochę Volvo XC90.

 

Który z nich wybrać??? Może macie jakieś inne propozycje.

 

Mi się osobiście najlepiej jeździło Q7, ale chciałbym aby ktoś mi podpowiedział, kto ma więcej do czynienia z takimi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem ostatnio caly dzien Yeti - uwazam ze to dobre auto - zgadzam sie z Edwinem ze moglby miec troche wiekszy bagaznik. Siedzi sie wygodnie, wsiada sie wygodnie, mozna wjechac w lekki wertep. Rewelacyjnie noca swieca biksenony z funkcja skrecania w zakretach.

 

Edwin ale zachecam Cie bys sie wybral do Kia i zoabczyl nowa sportage - moze Ci przypasc do gustu. Wyglada ciekawie, jezdzi calkiem przyjemnie. Nawet ostatnio jak kolezanka zamawiala nowego ASX to przyznali w Mitsu ze Kia zrobila dobra robote i auto warte uwagi.

 

Zupelnie Ci infinity odradze dla odmiany - Yeti w porownaniu z nim ma ogromny bagaznik. :mrgreen:

 

Jeszcze ciekawy bedzie VW Tiguan - calkiem sprytne autko z napedem i dsg.

 

Volvo xc60 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, pozwól że podepnę się pod wątek, bo nie chciałbym zaśmiecać forum kolejnym podobnym tematem.

 

 

 

Mój wujek chce kupić jakąś większą bulwarówkę.

 

Wybór padł na coś z możliwie najmocniejszym dieslem i automatem - warunki konieczne.

1-3 letnie. Cena - do 180 tys. brutto

Auto ma mieć sporo miejsca z tyłu (bo ma trójkę nastoletnich dzieciaków) i spory bagażnik.

 

Na oku ma Audi Q7, BMW X5, trochę Volvo XC90.

 

Który z nich wybrać??? Może macie jakieś inne propozycje.

 

Mi się osobiście najlepiej jeździło Q7, ale chciałbym aby ktoś mi podpowiedział, kto ma więcej do czynienia z takimi autami.

 

niech obejrzy jeszcze Tuarega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, pozwól że podepnę się pod wątek, bo nie chciałbym zaśmiecać forum kolejnym podobnym tematem.

 

 

 

Mój wujek chce kupić jakąś większą bulwarówkę.

 

Wybór padł na coś z możliwie najmocniejszym dieslem i automatem - warunki konieczne.

1-3 letnie. Cena - do 180 tys. brutto

Auto ma mieć sporo miejsca z tyłu (bo ma trójkę nastoletnich dzieciaków) i spory bagażnik.

 

Na oku ma Audi Q7, BMW X5, trochę Volvo XC90.

 

Który z nich wybrać??? Może macie jakieś inne propozycje.

 

Mi się osobiście najlepiej jeździło Q7, ale chciałbym aby ktoś mi podpowiedział, kto ma więcej do czynienia z takimi autami.

 

niech obejrzy jeszcze Tuarega

 

i Mercedesa ML! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Mercedesa ML! :D

 

ML odpada. Złe wspomnienia po ciągle psującej się klasie E.

 

 

Ale Tuareg to dobry pomysł. Do przemyślenia.

 

Jakieś jeszcze pomysły?

z

 

cayenne :mrgreen:

 

ja to bym na codzien se tuarega zakupil, najlepszy stosunek jakosci do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...