Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

A cos takiego zainstalować i wtedy po problemie z zajmowaniem przez obcych:

 

Blokada parkingowa zapora 40 cm

 

ToHurt.pl - Blokada parkingowa zapora 40 cm

Nie no jeszcze można zasieki ewentualnie zapory czołgowe...

Problem w tym kraju polega na tym ze większość uważa że może albo się im należy... Koorka wodna skoro to nie jest twoje to nie masz prawa tam postawić czegokolwiek...bez uzgodnienia z właścicielem. To tak samo jak wyjadę na parę dni i zostawię mieszkanie nie zaryglowane to każdy może wejść sobie i pomieszkać?? No chyba jednak nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole stosować bardziej humanitarną metodę karania za złe parkowanie za pomocą wlepek.  Najwięcej mi ich schodzi pod biedronką gdy jakiemuś gamoniowi nie chce się przejść przez pół parkingu i parkuje na wprost wiaty z wózkami utrudniając ich pobranie na zakupy.

NAKLEJKI TRUDNOZRYWALNE KARNY KU*AS KOŁO 7CM x100

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ipsx82 napisał:

Ja wole stosować bardziej humanitarną metodę karania za złe parkowanie za pomocą wlepek.  Najwięcej mi ich schodzi pod biedronką gdy jakiemuś gamoniowi nie chce się przejść przez pół parkingu i parkuje na wprost wiaty z wózkami utrudniając ich pobranie na zakupy.

NAKLEJKI TRUDNOZRYWALNE KARNY KU*AS KOŁO 7CM x100

Ale wiesz że dla niektórych taka naklejka to jak komplement :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tommi1 napisał:

Ogólnie się zrobił hot topic.

 

 

A tu tylko dwa razy poszły obcinaczki w ruch :biglol:,co by było gdybym miał nożyce ogrodowe? :biglol:

 

 

Byś się przejęzyc... pomylił i przewód hamulcowy :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2021 o 09:03, sambor napisał:

 

Można dopisać, że ten mandat to 200 PLN.

30 litrów paliwa.

Ale się kierująca przejęła.

Brawo milicja !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rombu napisał:

Przynajmniej jestem praktykiem, a nie teoretykiem.

Skąd wniosek, że teoretyzuję? Kilkanaście lat w drogówce i prawie drugie tyle w odszkodowaniach, to dla Ciebie zapewne tylko staż? 

 

2 godziny temu, rombu napisał:

Za 50 PLN gonić dwa lata po komisariatach i sądach.

Spakowałeś rodzinę na wyjazd na wczasy. Uprosiłeś teścia, by was zawiózł na lotnisko, i kończysz wyjazd w bramie własnej posesji... pasuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w piątek na zderzaku siedział tir, na całym odcinku od Jastarni do Władka. A i tak jechałam nieco powyżej dopuszczalnej. Na rondach mu odjeżdżałam na jakieś 200 metrów, a później znowu ta sama historia... 

No nie lubię mieć tira za sobą. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 16:12, rombu napisał:

Można dopisać, że ten mandat to 200 PLN.

30 litrów paliwa.

Ale się kierująca przejęła.

Brawo milicja !!

 

Nie wierzę. Przecież prawo dopuszcza kolokwialne zabranie prawa jazdy w takich sytuacjach.

 

Przecież tak "kobieta" to potencjalny morderca w 30-tonowym pojazdem. Niby kierowca zawodowy.

 

To jest kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 16:12, rombu napisał:

 

Można dopisać, że ten mandat to 200 PLN.

30 litrów paliwa.

Ale się kierująca przejęła.

Brawo milicja !!

 

 

Ja za 15 minut spóźnienia w odstawieniu auta ze strefy dostałem więcej...

+5 punktów o ile dobrze pamiętam.

 

Taryfikator jest bez sensu...

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

Mnie w piątek na zderzaku siedział tir, na całym odcinku od Jastarni do Władka. A i tak jechałam nieco powyżej dopuszczalnej. Na rondach mu odjeżdżałam na jakieś 200 metrów, a później znowu ta sama historia... 

No nie lubię mieć tira za sobą. 

Czasem lepiej jest zjechać  na kilka minut z trasy np na stacje benzynową  i odstresować  się  od takiego glona :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jkarp napisał:

Zdarzyło mi się prowadzić dochodzenie po wypadku spowodowanym przez "inteligenta", który ustawił tempomat, wylazł szyberdachem i siedząc na dachu i kierował nogami... nagrodę Darwina dostał pośmiertnie...

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ludzie siedząc wysoko mają wrażenie, że widzą wszystko. Zapominają, że ich droga hamowania jest zdecydowanie dłuższa. Co więcej, uważam, że układy hamulcowe w Polsce są debilne i niebezpieczne ! U nas, trzeba mieć ciśnienie aby zahamować. W Szwajcarii jest dokładnie odwrotnie. Bez odpowiedniego ciśnienia, hamulce nie zostaną odblokowane. Jeżeli siada sprężarka, samochód zostaje powoli wyhamowany.

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mz56 napisał:

układy hamulcowe w Polsce są debilne i niebezpieczne ! U nas, trzeba mieć ciśnienie aby zahamować

Nie rozumiem, twierdzisz że np Scania czy Mercedes w swoich ciężarówkach, bo o takim rodzaju pojazdów chyba mowa. Ma inne wymagania bezpieczeństwa, czytaj działanie układu hamulcowego na zachodzie Europy niż u nas? Paru znajomych jeździ ciężarówkami i zawsze zbiorniki powietrzne muszą być w jakimś stopniu nabite aby hamulce odblokować. Chciałbym zauwazyć że wytworów typu Steyr czy kamaz u nas jest jak na lekarstwo. A jeśli to nie sądze aby było znacząco mniej niż w pozostałej części europy/świata.

Edytowane przez ewemarkam
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mz56 napisał:

Niestety, ludzie siedząc wysoko mają wrażenie, że widzą wszystko. Zapominają, że ich droga hamowania jest zdecydowanie dłuższa. Co więcej, uważam, że układy hamulcowe w Polsce są debilne i niebezpieczne ! U nas, trzeba mieć ciśnienie aby zahamować. W Szwajcarii jest dokładnie odwrotnie. Bez odpowiedniego ciśnienia, hamulce nie zostaną odblokowane. Jeżeli siada sprężarka, samochód zostaje powoli wyhamowany.

każda ciężarówka ma tak, że gdy nie ma ciśnienia w układzie to zaciąga hamulce. Nie da się zarejestrować auta z innym układem

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...