Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

granatowe GT wagon blaszki WN okolice Reala / Puławska. Pozdrowienia poszly... hmm nie jestem na czasie ale to jakis zawody byly ze byla wlepa startowa ?

 

Pozdrowienia również dla Subaru pod oszołomem z antena CB na dachu (hasla') i wlepka Zlotu Plejad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Subarową brać, spotkaną dzisiaj przy okazji Monster Jam.. widziałem trochę osób w polarach Subaru. Pozdrawiam szczególnie kierownika srebrnego GTka na numerach DWR, który wyjeżdżał ze mną z Chorzowa, ale odbił na Statoil...

 

Fajnie było zobaczyć inny aspekt motoryzacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla hogiego którego napadalem od tyłu podczas konsumpcji w Galmoku :twisted:

 

poza tym pozdr dla niebieskiego buga kombi który skręcal ok 20 z dźwigowej w parowcowa (chyba?) oraz

 

dla srebnego Sti lanosa pare minut później przy skrzyzowaniu dźwigowej i połczyńskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego STI, drop-eye - chyba solberg edition - na WM z ktorym sie lapalem na trasie lazienkowskiej :twisted:

 

Odpozdrawiam :)

Od razu łapałem :twisted: z młodym do kina jechałem wiec bez szaleństw

 

Aha, kolega zerka w boczne szybki na światłach i oświniaczy sie co :P

Pozdrówka

 

[ Dodano: Nie Maj 31, 2009 4:16 pm ]

Aha i pozdrowienia dla:

 

niebieski WRX kombi wjezdzajacy na Lazienkowska w strone pragi kolo 11:30

srebrny GTek jadacy za mna na Niepodleglosci/Chalubinskiego tez przed 12-ta - odbilem do Zlotych Tarasow

stalowy WRX na Marszałkowskiej w strone Łazienkowskiej kolo 14tej - obmigany pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hogiego, który dziś zawitał chociaż na chwile do mnie :grin: i pozdro również dla Niebieskiego lanosa, który wyjeżdżał zaraz po Hogim z blue city dziś ok 16.30, ale nie obtrąbił mnie, chociaż mówiłem, jak zobaczycie Szakala to trąbić :mrgreen:

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Jak front lip? :razz:

 

[ Dodano: Nie Maj 31, 2009 11:44 pm ]

pzdr dla hogiego którego napadalem od tyłu podczas konsumpcji w Galmoku :twisted:

Również odpozdrawiam. :mrgreen:

Wyczerpaliśmy siły jadąc wcześniej symulatorem F1. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiłem dziś ok. 8:40 na Okopowej przy Powązkowskiej kierownikowi Legacy kombi o identycznym kolorze. Skinienie głowy było ;-) Oprócz nas w korku stał srebrny Forek, a z naprzeciwka (w kierunku Ronda Babki) czekał wiśniowy Leśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemeq'a(???) widzianego wczoraj na Powstancow Slaskich ok 17, jadacego w strone lotniska.Zasugerowalem sie naklejka ringu z tylu na klapie i chyba byly tez wieprze na skrzydle.

 

W kazdym razie ja jechalem na pasazera w dodatku w focusie wiec raczej bys mnie nie zauwazyl :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrodziło w taki deszczowy dzień: N1 COLIN opuszczał rano gród Kopernika w kierunku Gdańska, oświniaczona i oplejadowana Impreza czekała w kolejce do okienka w mcd (kiwka była !!!) i Corrola ze świnką mijana na przejeździe kolejowym w Osiekach - pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

kolegę w granatowym STI na białych felgach - spotkanie na górce na Dolnej przezd Puławską w sobotę. Początek numer rej. chyba na F

 

Pozdrawiam

również kolegę w granatowym GT 555 - fajne auto :mrgreen: Spotkanie na Wisłostradzie na wysokości Karowej.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla oświniaczonego Forka 03 z wiartakiem stojącego na parkingu pod Torem Wyścigów Konnych we Wrocławiu wczoraj ok 14.

Pozdrawiam też niebieskiego GT widzianego na skrzyżowaniu Ślężna/Dyrekcyjna/Gliniana ok 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika EVO ktory mnie gonił po puławskiej w sobote koło 18stej... i nie dogonił :)

 

 

pozdro dla GTka obmachanego dzisiaj przed 14 na idzikowskiego oraz bug eye'a W4 RACE mijanego rozwniez na idzikowskiego... jednak bez odzewu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...