Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla tej "jajecznicy" :twisted: WRXa co chyba codzniennie stoi pod Media-Tech'em :)

Ale kolor - wypas :mrgreen:

A dziękuje w końcu ktoś mnie pozdrowił :mrgreen:

Dokładnie imprezka stoi codziennie.

Rozumiem, że często jeździsz tą trasą.

Ja prawie codziennie słyszę bulgot przejeżdżających subarynek po trasie, i od razu w oknie siedzę i wypatruje.. to pewnie Ty...

 

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 12:49 pm ]

Ygrek, bug-eye?

 

To dawno tu nie widziany Adi555.

 

Hmm, widzialem od "dupy" strony, ale zdaje sie ze tak :D

 

To nie Adi555 tylko ja, ale też Adam :mrgreen:

Z tego co wiem, to są już 2 takie subaryny w kolorze jajecznicy.

Adi555 - Łominaki chyba i ja - Halinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tej "jajecznicy" :twisted: WRXa co chyba codzniennie stoi pod Media-Tech'em :)

Ale kolor - wypas :mrgreen:

A dziękuje w końcu ktoś mnie pozdrowił :mrgreen:

Dokładnie imprezka stoi codziennie.

Rozumiem, że często jeździsz tą trasą.

Ja prawie codziennie słyszę bulgot przejeżdżających subarynek po trasie, i od razu w oknie siedzę i wypatruje.. to pewnie Ty...

 

Wiesz codziennie to ja jeżdże, ale nie zawsze Subarynka niestety, jak ma sie sluzbowe auto to w koncu jakis nadgorliwy by sie przy...czepil :P

Aleeee, np jutro sobie pobulgocze :twisted: Strzele Ci marchewke pod firma :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla OBKa w identycznym jak mój kolorze, na GD rej., boxer diesel, z którym się zrównałam na wysokości Dworca PKP na Podwalu Grodzkim, godzinkę temu,

była kiwka :mrgreen: ,

chociaż kierownik gadał przez komórę bez zestawu :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla upatrzonych w Tatrach:

 

- dzisiaj oświniaczone blue GT z rejestracją EZG... - parking przy Dolinie Chochołowskiej :)

 

- we wtorek około 18 na Chałubińskiego w Zakopanem przelatywała blue impreza hawk eye (raczej STI) na numerach NO (nie-oświniaczona)

 

i dla jakiejś setki zakopiańskich legacek, imprezek i forków, także diesli, których na tych ulicach wydaje się więcej niż w Krakowie czy Wawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tepikus, odpozdrawiamy. Świeciłem, mrugałem, trąbiłem, zwalniałem - efekt jest :) To nie Opel Agila tylko "Groszek" ;) I to z zadatkami na forestera ;)

 

W końcu nas ktoś poznał na trasie :)

 

Przy okazji pozdro dla Lanosa ze świniaczem, kiwka była, "fajna świnia" też , widzianego kilka dni temu na Ursynowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek około 18 na Chałubińskiego w Zakopanem przelatywała blue impreza hawk eye (raczej STI) na numerach NO (nie-oświniaczona)

 

Nie dość, że to STi to jeszcze SPRT. :) Często tu bywa, ale nie reaguje na żadne kiwki/mruganie etc. Więc "nie-swój". :mrgreen:

 

i dla jakiejś setki zakopiańskich legacek, imprezek i forków, także diesli, których na tych ulicach wydaje się więcej niż w Krakowie czy Wawie

Odpozdrawiam. :razz: Tu się wie co dobre. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zielone Libero przyuważone chwile temu na Grójeckiej.

Niestety nie bylo okazji zajrzeć Kierownikowi w oczy :mrgreen: i wymienic kiwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego, złotego Forka na blachach CTR, który stał wczoraj zaparkowany, ok godz 11, na szwederowie w Bydgoszczy, niedaleko Castoramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...