Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

mstar, dwa dni nie zaglądałem, a tu miejsce Admina się zwolniło... :razz: :mrgreen:

 

Coś mi się pokręciło z tym 10 tysięcznikiem... Może to emocje zwiazane z rezygnacja Hubeeeerta :( a może po prost zbyt mały ekran iphone'a :) .... Tak czy owak 10 tysi już za chwilkę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla mijanego wczoraj (wtorek) jakoś po 15tej w Józefowie przy Orlenie (wjazd do Otwocka) GOLFA II rajdowo wyglądającego ze świniakiem na lusterku, stojącego w korku przed rądem...

Jechałem w stronę stolicy srebrnym głośnym s-turbem z prosiakiem na lustrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mosci grdzkim

 

A co to za most? Wybudowali taki i ja, stary warszawiak, o tym nie wiem? :shock:

 

Może chodzi o tzw. Most Grota? (dokładniej: Stefana "Grota" Roweckiego) :twisted:

 

:mrgreen:

 

w kierunku Ronda Babki

 

O - kolejne miejsce w Warszawie, którego nie znam. Co to za rondo? Może chodzi o Rondo Babka (dziś ma inną nazwę, ale to nieważne)

 

Pozdro dla Przemeq'a(???) widzianego wczoraj na Powstancow Slaskich ok 17, jadacego w strone lotniska.Zasugerowalem sie naklejka ringu z tylu na klapie i chyba byly tez wieprze na skrzydle.

 

W kazdym razie ja jechalem na pasazera w dodatku w focusie wiec raczej bys mnie nie zauwazyl :wink: .

 

Tak tak - to byłem ja. Jeśli widziałeś mnie na skrzyżowaniu z Górczewską, to fajnie, bo ostro tam poszedłem :mrgreen: - wracałem z siłowni, a po niej zawsze rozpiera mnie energia :D.

 

Odpozdrawiam 8).

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowców:

- srebrnego oświniaczonego "lanosa" NA widzianego na Żurawiej w poniedziałek około 18:00 (stał pod budynkiem UW)

- forseksa widzianego dziś rano na Marszałkowskiej. Czy ktoś mu może powiedzieć, by jeździł do pracy w innych godzinach i nie psuł mi z rana humoru swoim widokiem...? :roll:

- Michała K (???) spotkanego wczoraj rano na Bemowie (były kiwki - najpierw widzieliśmy się, jak wyjeżdżałem z parkingu, potem przy Radiowej)

- i kilku innych, których wiem, że spotkałem w weekend, ale za dużo się działo i nie pamiętam kogo kiedy :mrgreen:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Cie na wysokosci Statoil, przy Wroclawskiej.Niestety nie widzialem Twoich popisow na szosie :razz: , ale gdybym je wtedy widzial, nie omieszkalbym o nich wspomniec :grin: .

 

Aha, i pozdrawiam tez widzianego wczoraj subaraka na Powstancow Slaskich, na wysokosci BP, w okolicach 22.Niestety ciemno bylo, a ja akurat na stacji bylem, wiec nie podam szczegolowego opisu, w kazdym razie chyba niebieski albo czarny, chyba STI, chya MY06 :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla 3 niebieskich:

 

Kierowniczke oswiniaczonego GT ok 17:20 na Rzymowskiego

STi na Rosoła ok. 18:20

i chwile pozniej "lanosa" na skrzyzowaniu Rosoła/Ciszewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Legasia, spotkanego dziś ok 9.50 w al. Jerozolimskich, z którym zamieniłem dwa słówka.

Pozdrowienia, dla ślicznej Pani w Audi TT białym, która zaraziła mnie pięknym uśmiechem i przyjemną pogawędką, dziękuję za komplement. :grin:

Pozdrowienia również dla imprezki na al. Krakowskiej w Raszynie ok 11.00, która śmigneła w strone w-wy, ja jechałem w strone Janek, zdąrzyłem zobaczyć tylko niebieskość kątem oka, sorki, ale zagadany byłem z pasażerem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalowy WRX na Marszałkowskiej w strone Łazienkowskiej kolo 14tej - obmigany pozdrowiony

 

Odpozdrawiam ! :)

Pogoda byla malo sympatyczna, zreszta nie wiem czy zauwazyles, ale prawie skaskowalem przod na inteligentnej pani z RAV4 ktora w ostatniej chwili dala po hamulcach przed swiatlami.. gdybym nie odbil lewo w ostatniej chwili (sunelo mnie juz prosto w nia!) to bym sie ladnie nadzial na jej zad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalowy WRX na Marszałkowskiej w strone Łazienkowskiej kolo 14tej - obmigany pozdrowiony

 

Odpozdrawiam ! :)

Pogoda byla malo sympatyczna, zreszta nie wiem czy zauwazyles, ale prawie skaskowalem przod na inteligentnej pani z RAV4 ktora w ostatniej chwili dala po hamulcach przed swiatlami.. gdybym nie odbil lewo w ostatniej chwili (sunelo mnie juz prosto w nia!) to bym sie ladnie nadzial na jej zad ;)

 

Wiesz widziałem, ale nie chciałem tego tu pisać :twisted:

Poza tym - brawo za refleks :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...