Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niumena, widzianego na obwodnicy przy Lerła Merlę w stronę Gdyni :mrgreen: .

Godzina 12.18 (sprawdziłam na zegarku :twisted: ), byłam po przeciwnej stronie i jechałam do Jysk'a :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik . Jak jesteś na Wisłostradzie , to więcej patrz na boki i nastawiaj uszu . Trąbki nie słyszałeś - chyba że to nie Ty ? Może byś na zestaw głośnomówiący zainwestował ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego, złotego Forka na blachach CTR, który stał wczoraj zaparkowany, ok godz 11, na szwederowie w Bydgoszczy, niedaleko Castoramy :)

 

Odpozdrawiam serdercznie. To moje pierwsze "pozdrowienia" i kto by pomyślał, że akurat w Bydzi mnie trafi....Rozglądałem się, ale nie miałem okazji nikomu kiwnąć, coś niewielu nas w regionie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niumena, widzianego na obwodnicy przy Lerła Merlę w stronę Gdyni :mrgreen: .

Godzina 12.18 (sprawdziłam na zegarku :twisted: ), byłam po przeciwnej stronie i jechałam do Jysk'a :wink: .

 

O kurczę, nie zauważyłem, ale odpozdrawiam serdecznie! :smile:

 

:mrgreen:

 

Dodatkowo pozdro dla kierowcy czerwonego EVO VI (TME?) spotkanego rano na Słowackiego - była kiwka i uśmieszek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, nie zauważyłem,

Tia..., mój się trochę mniej rzuca w oczy niż Twój, a na dodatek słoneczko świeciło :wink:

odpozdrawiam serdecznie!

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia..., mój się trochę mniej rzuca w oczy niż Twój, a na dodatek słoneczko świeciło :wink:

 

Na początku się trochę zamyśliłem, a później musiałem myśleć nad optymalnym torem jazdy, bo mnnie się jakoś szybko w ślimaka wjechało... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane ANTYpozdrowienia dla buraka w Legacy Diesel który na Żeromskiego po chamsku jechał środkiem,w miejscu gdzie jest po jednym pasie w każdą strone pan dziarsko jechał środkiem między autami,na przeciwmgielnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażera oświniaczonego STI (howk eye) spotkanego dziś ok 13:15 pod Action.

Szybko się zwinęliście, nie zdążyłem zagadać.

Odpozdrawiam, także w imieniu Smiech'a :cool:

Szybko bo kolejka do odbiorów była :sad:

Pracujesz w ATM czy to tak dla niepoznaki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis pozdrawiam ulewnie (bo z nieba mokro bylo) granatowego GT-ka na blachach BI XXXXX

ps.kiwka chyba byla? przez ten deszcz kiepsko cokolwiek bylo dostrzec

 

aaa i wielkie NO NO NO dla pana z czarnej tribeci WI ....J wczoraj(piatek) na moscie grdzkim (kierunek praski) okolo godziny 18!!!!

auto wpuscilam przed siebie, bo jakze uczynic gdy sie widzi zacna marke?! a tu zero podziekowania/kiwki...ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla pełznących srebrnym leśnikiem 2.5xt do media m. w gdańsku :) od zielonego X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Bielska:

 

Przed 16.00 Raga na ulicy 3 maja w okolicach Statoil. :) Jechałem na rowerze ;)

 

17.00 - krzyżówka Piastowskiej i 3 maja. Czarny WRX kombii ze świniaczami. Zauważyłem go jak znikał za budynkiem - zupełnie nie wiem skąd wyskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hogiego, który dziś zawitał chociaż na chwile do mnie :grin: i pozdro również dla Niebieskiego lanosa, który wyjeżdżał zaraz po Hogim z blue city dziś ok 16.30, ale nie obtrąbił mnie, chociaż mówiłem, jak zobaczycie Szakala to trąbić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika WRXa na blachach ZIBBI, z którym wymieniłem kiwke stojąc w koreczku, kierownika WRXa MY06 z czerwonymi chlapaczami, kiwka na parkingu Chaty Polskiej na Naramowicach oraz doqtora , który zamiast odmachać przyglądał się tarasującej drogę rozwalonej Kijance :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika i pasażera oświniaczonej niebieskiej STI (???) na blaszkach PO z naklejkami imiennymi kierowcy ('gość') i pilota (nie pamiętam) :D widziani dziś w Kaliszu w godzinach podwieczornych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...