Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla blyszczacego niebieskiego GT-ka (WT XXXX) spotkanego w dolince Sluzewieckiej ok 22:30

 

Oraz dla Pana w bordowej Bumie w najnowszej budzie, z ktorym przelecialem cala czerniakowska i pol wislostrady, zeby na koniec dowiedziec sie, ze moj GT przepieknie brzmi... Myslalem, ze po otwarciu okna bedzie bluzgal a zrobilo sie milo. :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Gt-ka ze świnką na lusterku WT XX377 zaparkowanego przy ul. Bagatela ok. 12

 

Odpozdrawiam :)

 

Pozdrowienia dla blyszczacego niebieskiego GT-ka (WT XXXX) spotkanego w dolince Sluzewieckiej ok 22:30

 

odpozdrawiam, moja mama ktora wiozłem równiez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdówka dla srebrnego WRXa z naleśnikiem i trzodą na luserkach,spotkanego wczoraj w W-wie na wylocie Lublin,Terespol ok.12.30.Skręcił w lewo w Starej Miłosnej na światłach.Kiwek nie było bo ja zamaskowany białym busem byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiamy się? :roll: :razz:

Czepialstwo to dopiero poznasz jak dłużej posiedzisz na tym forum :mrgreen: Mnie tylko drażni jak ktoś się posługuje jakimiś kosmicznymi nazwami, poczytaj tutaj jak są nazywane modele Imprezy:

http://www.scoobyphotos.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia zaległe z wtorku dla spotkanych ok.17.30 w Otwocku 2 lanosów, najpierw na zakręcie na ul.Orlej mijany z naprzeciwka czarny (wrx/sti?) ze świniakiem na lustrze, tablic nei zauważyłem, było machane i odmachane, chwilę potem niebieski wrx, na blaszkach WOTxxx ze świnką na klapie, za którym jechałem aż do Józefowa do ul. Nowej :mrgreen:

 

Pozdro od srebrnego głośnego forka s-turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STi WB XXXXX widzianego wczoraj ok 17 na Pulawskiej :)

 

To ja, to ja! :mrgreen:

 

Wiem, że to nie moje rewiry i godziny, ale byłem to ja 8). Było to dokładniej około 16:50, n'est-ce pas?

 

Czym jechałaś? W każdym razie odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STi WB XXXXX widzianego wczoraj ok 17 na Pulawskiej :)

 

To ja, to ja! :mrgreen:

 

Wiem, że to nie moje rewiry i godziny, ale byłem to ja 8). Było to dokładniej około 16:50, n'est-ce pas?

A dokladnie to bylo o 16:48 :mrgreen:

 

Czym jechałaś? W każdym razie odpozdrawiam.

Tramwajem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...