Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam "oświnioną" :wink: zieloną Imprezę GT widzianą dziś około godz. 17 zaparkowaną przy salonie Harleya na Prymasa Tysiąclecia. :idea:

 

Stoi tam codziennie;) bo pracuję tuż obok (w salonie Mazdy i Nissana:) - gdyby ktoś coś potrzebował napewno pomogę...:)

 

 

aaaa to znaczy, że nawet byliśmy w sobotę u Ciebie w robocie :cool:

Pozdrawiam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia (troche spoznione) dla sympatycznego kierownika zielonego legacy spotkanego w sobotni poranek pod IKEĄ na Targówku oraz niezmotoryzowanego Rolanda spacerujacego z latorosla wczoraj po poludniu w okolicach Ronda Ligi Morskiej i Rzecznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "oświnioną" :wink: zieloną Imprezę GT widzianą dziś około godz. 17 zaparkowaną przy salonie Harleya na Prymasa Tysiąclecia. :idea:

 

Stoi tam codziennie;) bo pracuję tuż obok (w salonie Mazdy i Nissana:) - gdyby ktoś coś potrzebował napewno pomogę...:)

 

 

aaaa to znaczy, że nawet byliśmy w sobotę u Ciebie w robocie :cool:

Pozdrawiam :idea:

 

jeśli forkiem to jakieś 2szt. w ciągu dnia wyhaczyłem za oknem....:) (srebrny, i bordo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- i kompletne zaskoczenie: Witka, znanego gdzieniegdzie pod pseudo Erotyczny Kasztan (czy jakoś tak ), którego spotkałem w... pizzerii w Krakowie. Uwierzylibyście? On z Wrocławia, ja z W-wy, spotykamy się o tej samej porze w Krakowie na pizzy, nie umówiwszy się wcześniej
uwierzylibyśmy, bo opisał to już na "kresce" :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chyba) p. Majchrzaka (tego aktora); jechał oklejonym STI, ale na kiwkę było zero reakcji ; albo ja nie zauważyłem - stary już jestem

 

mi kiedyś odkiwał :cool: ładnie ma oklejoną Imprezkę.

 

pozdrawiam kierowcę niebieskiej Imprezy z białym dachem i białymi felgami skręcającego ok 10.00 z Królewskiej W Mazowiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy białego STI (albo WRX ze skrzydłem), świnią na klapie z napisem forum.subaru.pl spotkanego dziś rano na Puławskiej. Były obtrąbiania, kiwki, uśmiechy - bardzo subarowo :). Miły początek dnia 8)

 

Tzw. oldschool :wink: I jeszcze pogoda jaka. Odpozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika przeslicznego bialego GT z duzym skrzydlem, ktory parkowal wieczorem pod woronicza 15, obok TV. Mrugniecie swiatlami bylo :)

 

Zakochalem sie w tym samochodzie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj po 17-tej dla kierowcy szarego STI na czarnych felgach i ze swiniami na obu lustrach, z ktorym przelecielismy od Głebockiej do Mostu Siekierkowskiego.

 

Kiwki byly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ciemnego Forysia WPIxxxx widzianego dzisiaj w Kozienicach na wysokości TESCO. Była delikatna kiwka z mojej strony ale odzewu nie dostrzegłem, więc pozdrawiam jeszcze raz jakby co :)

 

Odpozdrawiam. Chyba faktycznie nie bylo kiwki z mojej strony.... nastepnym razem sie poprawie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli forkiem to jakieś 2szt. w ciągu dnia wyhaczyłem za oknem....:) (srebrny, i bordo)

 

Akurat jak zaszliśmy do salonu Mazdy to byliśmy piechotą, wiesz taki romantyczny spacer z narzeczoną :arrow: najpierw Harley a potem Mazda :twisted::mrgreen:

 

ale często przejeżdżam tamtędy bordowym S-turbo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrowienia płyną i spóźnione z wczoraj oraz z dzisiaj :)

Zacznijmy od wczoraj :wink:

Subara Impreza :cool:

dsc03297dmu.jpg

tu kolejna Impreza oświniaczona na lusterkach :) na ulicy Próżnej ta wyżej tak samo z próżnej :)

dsc03298.jpg

oraz dla:

 

dsc03299.jpg

 

dsc03300o.jpg

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

Urbanka godz.11.39 światłą na bankowym, miałem pomachać ale czegoś szukałeś między fotelami :roll:

oraz dla wszystkich Subarek, które mi gadały na Jana Pawła przy Hali Mirowskiej od godz. 7 rano do 21.00 :) Dosłownie za plecami :cool: Jakaś Subarka fajnie gadała koło 19tej ale nie mogłem zobaczyć bo miałem klientów :lol:

Oraz serdeczne pozdrowienia dla motocyklisty, któremu sprzedałem ładny kwiatek dla mamusi (mam nadzieje, że się spodobał), który często bywa na Cargo i na spalarni :) Super było poznać i porozmawiać :) oraz dla Subarki za którą jechałem. Myślałem że kolega coś się kapnie że forumowa Primera *oświniaczona za nim jedzie mu na d.. ale nie:) spojrzał się w lusterko i nic ;)

dsc03313o.jpg

 

To chyba na tyle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy WX ###### mijanego ok.18.00 na Marywilskiej za przejazdem. Swinka na lusterku byla. Reakcji na pozdrowienie po raz kolejny brak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi z niebieskiego STI widzianego dzisiaj, około godziny 19-19:30 stojącego na światłach do skrętu w lewo w ul. Malczewskiego w Sopocie :)

 

Jechaliśmy z przeciwka srebrnym, oświniaczonym Foresterem 01' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...