Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowniczki (chyba)srebrnego (chyba)legacy na pewno ze świniakiem na tylnej klapie spotkanej wczoraj (poniedziałek) przed 20tą na trasie Łazienkowskiej w stronę Grochowa, za którą na chwilkę się znalazłem, po czym zmieniłem pas na prawy i pognałem głośno ile silnik pozwolił srebrnym foresterem s-turbo....

ha!! znowu ja!! tyle pozdrowień jednego dnia! :grin:

Odpozdrawiam! aż mi się koła poplątały z wrażenia jak zobaczyłam srebrnego forka we wstecznym lusterku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, Manfred to on jest - mój Legac. A ja jestem Panią Manferda :oops:

a doświadczenie me uczy, że w kwestii samochodów lepiej nie przyznawać się że się jest kobietą. Notorycznie zdarza mi się, że panowie mechanicy dla sportu próbują wciskać mi różne kity. Np. że przez 3 godziny nie mogli odkręcić świec żarowych :shock: w moim aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie przyzna: Czarny Forex na czarnej feldze z bezowym srodkiem i ogromnym jak wiadro wydechem, a za sterami Ruda Pani :shock: dosc zwawo ruszajaca spod swiatel na ul. Rosola 14:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manfred to on jest - mój Legac

 

Rozumiem - "mój ci on" :mrgreen:.

 

Notorycznie zdarza mi się, że panowie mechanicy dla sportu próbują wciskać mi różne kity.

 

Przypomina mi się, jak Forex Konsueli na sylwestrze trzy godziny kit wciskał o swoim dłubanym STi, nie wiedząc, że dziewczyna od lat na rajdy jeździ z zespołem rajdowym i żadne, nawet grubo zdłubane STi nie robi na niej większego wrażenia, a poza tym wie, na co REALNIE taki wóz może sobie pozwolić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnej oświniaczonej Imprezy widzianej na ul: Grójeckiej ,przed godziną 13 :mrgreen: kiwka była :grin:

 

 

aaa i pozdrawiam kierownika czarnego STeja na WGM.... ,którego często widuje w Grodzisku :wink: ale niestety kierowca chyba mnie nie widzi :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich obmachanych lub grzecznie ukłonionych - wczoraj śliczna kierowczyni ślicznego STI zjeżdżająca z Radosława w Jana Pawła koło 19, wczoraj i dzisiaj o poranku WRX kombi w korku na Broniewskiego no i last but not least WRX na Żelaznej. Od razu lepszy dzień się robi po takich spotkaniach i człowiek o horrorach korkowych jakby mniej pamięta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...