Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla:

- oświniaczonej, niebieskiej Imprezy w barwach Subaru widzianej o godz 08.45 na ulicy Łodygowej w Ząbkach Jak wracałem do domu koło godz 15tej dalej tam stała przy stacji Nestea. Ktoś tam z forum gdzieś pracuje?

- godz 10.06 Impreza jadąca ulicą Jana Pawła przy Hali Mirowskiej w stronę Solidarności,

- godz 12.00 Impreza My07 z(cyfra)TURBO jadąca tak jak wyżej. ;)

- oraz szczególne pozdrowienia dla blond kierowniczki oświniaczonej Imprezy My07 przy dworcu Wileńskim ok godz 14.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bartola spotkanego dziś na warszawskiej .

 

Pozdro dla Ragi, którego widziałem kilka godzin temu na Partyzantów w Bielsku jak jechał swoim kozackim motorem z bocznym wózkiem :grin: :grin: :grin:

.. tiaaa , siedzi sobie teraz na www.forum.motocyklezbocznymwozkiem.pl .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sorry, że nie dałem Wam dojść wogóle do głosu :) Wygadany jestem, to fakt.

 

Już nie przesadzaj, nie było tak źle... nawet ucieliśmy pogawędkę na temat wolnossących cudeniek :twisted:

 

Pozdrowienia dla warszawskich spotowiczów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj byłem po części u Emila i z salonu wychodziłem z ze starszym, ok 60-cio letnim nobliwym panem, który ku mojemu mega zdziwieniu wsiadł sobie do ślicznego, wizualnie nieskazitelnego Solberga na złotych 18-tkach, do tego z jakimiś wielkimi zaciskami i popiskując klockami przed zakrętem wyszedł ogniem w kierunku miasta :shock: :mrgreen:

Pozdrawiam pana serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, panocku kawke popijałeś na Żurawiej w środę ok.19 aaa namierzyłem Cie tam :wink: sapnąłem bov`em i pojechałem dalej :razz:

 

Tak było Panocku, tak było - słyszałem Cię, bo zerwałem się od stolika, żeby spojrzeć, czy to nie moje cudo odjeżdża :mrgreen:.

 

Pozdrawiam 8).

 

PS Nie piłem kawy, tylko jadłem sałatkę, jak metroseksualny wieśniak :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam obmachanego z wzajemnością kierownika białego lanosa sti :mrgreen: spotkanego dziś rano na Odyńca :mrgreen: w tym białym to nawet ładnie się komponuje i zdaje się że jakiś zmieniony wydech tam był :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla somsiada, który ganiał wieczorem swoim białym paściem po Teklinku, jak kot z pęcherzem :mrgreen:

Swoja droga zamontuj jakiegoś spojlera, bo paskudnie ten goły zadek wygląda :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...