Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla PRIMARa widzianego wczoraj ok 22 na pl. Inwalidów :cool:

Dzięki WRC fan, odpozdrawiam. :mrgreen:

Przepraszam, ale niestety nie zauważyłem Ciebie, bo jak zawsze jechałem z Królewskiej na wprost w Karmelicką, nie bacząc na zakaz :evil: Patrzę wtedy tylko na ew. koguty na dachach aut:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z dzisiaj to pozdrawiam Vergette co to mi machała zza płotka :grin:

 

Teraz Twoja droga do domu prowadzi obok mojego domu, a że mam wyczulony wzrok i słuch na jedyną słuszną markę to nie było problemu z zauważeniem... next time jedź prosto :mrgreen: - odpozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki (chyba)srebrnego (chyba)legacy na pewno ze świniakiem na tylnej klapie spotkanej wczoraj (poniedziałek) przed 20tą na trasie Łazienkowskiej w stronę Grochowa, za którą na chwilkę się znalazłem, po czym zmieniłem pas na prawy i pognałem głośno ile silnik pozwolił srebrnym foresterem s-turbo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Carfita!

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego Lanosa z kurnikiem mijanego machanego i odmachanego w Makowie Podchalańskim. Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego z parapetem mijanego mruganego i odmruganego w Katowicach po drodze do autostrady od Piotrowic. No i na koniec pozdrowienia dla Marka_L.A. Mijanego na drodze z Mikołowa do Gliwic. Ufff!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego forestera, ktory mial chyba swinie na lusterku (nie jestem pewien bo przod auta widzialem w lusterku), ktory właczając sie do ruchu na wislostradzie od razu wjechal na lewy pas, w wyniku czego musialem go wyprzedzac srodkowym pasem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tibhar_99, : tez cie pozdrawiam tylko powiedz kiedy rozmawialismy bo ja nie wyznaje sie kto jest kto dokladnie :)

musze to chyba ndrobic na kolejnym kjs w stolicy :)

Ten caly przekroj historyczny tj trzy nastepujace po sobie Imprezy, tzn tych dwoch dragali i ja z ktorymi rozmawiales o czekajacej cie dlugiej podrozy do domu na dwojce :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla właściciela niebieskiego bug'a kombi(WPI....chyba?), z którym ucieliśmy sobie pogawędke na puławskiej w piątek/sobotę wieczorem. potem chyżo subatępem pokonaliśmy trasę do centrum. Miło było poznać. do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

 

 

Pozdrowienia dla kierowcy czarnej imprezy (STI?) wjeżdżającej przed Zamieniecką około godziny 10 z ul. Ostrobramskiej i przejeżdżajacej pod budynkiem Allianz. 1 pssst, 2 pssst ........co za dźwięk:)

 

I pozdr. dla niebieskiej imprezy STI wyjeżdżającej z parkingu na ulicy Karolkowej ok 18:25.!

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...