Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla zielonej Impry ze świnia na lustrze, spotkanej o 10.40 przy Wolumenie.

 

To chyba ja:D Wróciłem o 2:00 do warszawy z poznania po zakupie samochodu.... nie mogłem spać... troche się więc pokręciłem.... i tak jeździłem... i o 10:00 podjechałem na wolumen po kaseciaka..heh

 

Pozdrawiam również:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika OBKa w dyszlu, z którym wczoraj jechałem na trasie Wrocław-Warszawa, przez krzaki (Burzenin i takie tam). Ładnie ta twoja ciężarówka poginała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Przemeq przewinął się w trakcie rozmowy, też pozdrawiam :cool:

 

Odpozdrawiam, ślę uściski, och ach i w ogóle :mrgreen:.

 

Pozdrowienia dla Przemeq 'a i pasażerki przyłapanych około 13-tej (Łopuszańska w lewo w Aleje Jerozolimskie).

Wcześniej dostałem zadyszki goniąc ich Marynarską, Hynka, Łopuszańską

 

Leciałem do shodana na 13:00 na obiad, byłem w lekkim niedoczasie :twisted:. Ale odpozdrawiam 8). Nie zauważyłem wcześniej i nie było kiwki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonej czarnej Imprezy kombii 03-05 widzianej koło 15.30 w okolicach Statoila w centrum. Kierowniczka tak cisnęła, że nie zauważyła iż na sąsiednim pasie stoi Forester oświniony. Chyba muszę zrobić większą tę świnkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitus, jechałem czarnym oświniaczonym Leonem z wielka pomarańczowa kulką pluszową w bagażniku,dosc charakterystyczne auto :mrgreen:

a to ty miales te wielkie oczy na szybie hehe :smile:

swini nie widzialem ale te wielkie slepia przykuwaja uwage :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy oświnionego srebnrego legaca kombi - wczoraj na ul. Parkingowej (na tyłach hotelu Novotel - Forum).

 

No i dla Harvestera: jak mi po Twoim wpisie zostaną łuki, będziesz nowego dajmondbrajta sponsorował :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla fioletowego oświniaczonego forestera w Międzylesiu ok godziny 10

 

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 11:07 am ]

pozdrowienia dla czarnego forestera SF około godziny 10:30 w Falenicy na tablicach TOP XXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika Legaca >1993r spotkanego wczoraj na Puławskiej...kulaliśmy się razem do wysokości Mysiadła.

przyuważyłem też dziś coś ładnego, oświnionego niebieskiego przemykającego o 9 w nocy (dla mnie to noc) przez skrzyżowanie Al.Jerozolimskie/Żelazna-->Lindleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałbym: pozdro dla Foreksa, którego Batmobil Gromowładny straszył wczoraj wieczorem na Marszałkowskiej (nowy kolektor - POWER :twisted:) oraz dla kierowcy GT kombi na WPI xxxxx, który wczoraj na Wrocławskiej około 19:15 robił figury, jak na tej przeróbce Borewicza :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...