Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zalegle pozdro dla kierowników imprezy i evo stojących wczoraj w korku na Idzikowskiego.

 

 

Jezeli to bylo biale evo i szary sti to pozdrawiam :)

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 3:40 am ]

Pozdrowienia dla:

Srebrny STI z różowym znaczkiem - kiwka była :cool:

Oba pod Dworcem Wileńskim ok 14:00.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego zielonego GC/GF (tylko przód widziałem ;) ) na blachach EL stojącego w ogródku przy spadaniu z patelni w Walimiu.

spotkałem we Wrocławiu pana w nowym czarnym foresterze, oświniaczony samochodzik, właściciel odmachał ;)

Natknąłem się tez na imprezę lanosa, na blachach BI, podkładkami od Grafixa i z chlapaczami RallyArmor (co mnie delikatnie zaciekawiło), drugi podjazd na to samo osiedle zakończony został kiwką, gdyż właściciel się kręcił obok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczonego zielonego GC/GF (tylko przód widziałem ;) ) na blachach EL stojącego w ogródku przy spadaniu z patelni w Walimiu.

spotkałem we Wrocławiu pana w nowym czarnym foresterze, oświniaczony samochodzik, właściciel odmachał ;)

Natknąłem się tez na imprezę lanosa, na blachach BI, podkładkami od Grafixa i z chlapaczami RallyArmor (co mnie delikatnie zaciekawiło), drugi podjazd na to samo osiedle zakończony został kiwką, gdyż właściciel się kręcił obok ;)

 

ten lanos to ja :mrgreen:

 

juz za tydzien GT by Alex rowniez bedzie goscil na tym podworku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolumny trzech Imprez, spotkanej dziś na Tamce,dwa GC8 i jeden New age WRX/STI jechały jeden za drugim w strone Marszałkowskiej.

 

Srebrny (bardziej gun-metalowy),biały, srebrny? (Ci ode mnie z podpisu pewnie hue hue hue)...a ja na wsi siedzę kurde no!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemeq 'a i pasażerki przyłapanych około 13-tej (Łopuszańska w lewo w Aleje Jerozolimskie).

Wcześniej dostałem zadyszki goniąc ich Marynarską, Hynka, Łopuszańską .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Pozdrowienia dla dyspozytora Imprezy 12-tki mijanej na Bocheńskiego w Katowicach o 16\10(kolor szary metalik,wlot na masce ale bez loty z tyłu)Pozdrawiam również kierownika Legasia nr. 4 (srebrnego w sedanie)którego nie stać na zestaw głośnomówiący :mrgreen: mijanego w Mikołowie 16\35 i niebieską 14-tkę mijaną w Łaziskach z bagażnikiem dachowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla slicznego niebieskiego forestera na zlotej feldze. Wczoraj (piatek) godz 20 na Stryjenskich Usynow anakinsky, ?

Anakin ma black... Moje są srebrne.... To chyba TEN TRZECI :) (chociaż do niedawna też srebrne)

ja mam grafitowe, ale odpozdrawiam, bo też w tych okolicach o tej porze jechałem :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 10:36 pm ]

Pozdro dla Anakinskiego widzianego pod Bristolem wczoraj ok 19stej :cool:
odpozdrawiam również!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 12.30 na Wileńskim niebieska Impreza taka jak ma vergette To nie byłaś Ty :cool:

 

Nietety nie ja, ale odpozdrawiam :cool:

 

- dla vergette, której RSka stała dziś pod wieczór na Karowej

 

Dzięki, pozdrowienia dla Ciebie również - widziałam Twojego Forka pod kawiorowym hotelem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam PRIMAR'a, który mnie minął na Broniewskiego w Zakopanem (dymałem na butach). Instynkt podpowiedział mi, że musi być blisko - miałem rację. :twisted:

Cześć Krzysztov - upolowałeś mnie bezbłędnie - auto stoi przed moim garażem, mieszkanie 15 powyżej. Bywam tam tak często jak mogę (za rzadko :evil: - następnym razem chyba dopiero za 3 tygodnie) - może kiedyś jakiś spocik? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...